Australian Survivor 2016 ep 12

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2016 ep 12

Post autor: Jack »

PREMIERA w Australii: 18 września
WIDOWNIA: 720,000 widzów

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Następny bardzo dobry odcinek!

Bardzo podobało mi się to zadanie o immunitet, było całkiem oryginalne (część z kółko i krzyżyk), więc tutaj na plus.

Na początku odcinka edytorzy trochę mnie zmylili, bo pokazując Saanapu i problemy Kylie sugerowali, że to właśnie Saanapu pójdzie na radę, a jak już pokazywali Matta i jego tekst do Brooke to byłem niemal pewny, że to oni pójdą na radę. Pewne jest, że kiedy to plemię w końcu na radę pójdzie to na pewno będzie ciekawie.

W Vavau dzieje się jakaś magia, bo tam z rady na radę nie wiadomo co się stanie. Zastanawia mnie dlaczego czwórka Vavau nie rozłożyła głosów, no okej, myśleli, że Phoebe nie ma HII, ale co by im zaszkodziło ich rozłożenie? Jeżeli chcieli wywalić Phoebe to rozkładając głosy i doprowadzając do remisu wciąż mogliby to zrobić. Muszę pochwalić Phoebe, która rozegrała ten odcinek po mistrzowsku. Ostatecznie odpadł Craig, którego w sumie lubiłem (jak 90% osób pozostałych w grze), ale wolę jego eliminację od eliminacji Kate/Sue/Phoebe/Kristie, wolałbym żeby odpadł Conner, ale nie można mieć wszystkiego.

Czekam na jutrzejszy odcinek, bo zapowiada się ciekawie.

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

Pheobe <3


co za drama Kylie, bardzo to dziwne

moim zdaniem dobrze strategicznie dziewczyny wybrały, chociaż lepiej dla samego widza jakby odpadła Kate/Sue, zapowiedź kolejnego odcinka znowu wskazuje że żółci pójdą na radę :c

Craig był naprawdę spoko, szkoda mi go nawet. Pożegnanie się ze wszystkimi było bardzo miłym zaskoczeniem, bo powszechnie wiadomo, że jest szumowiną. No cóż jakby był sprytniejszy to nie odpadłby przez HI, które miał znaleźć.
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Kolejny dobry odcinek.

U niebieskich jest sielanka i dlatego kłócą się o głupoty. A to o miejsce Kylie w szałasie, a to o głupie komentarze Matt'a. Niech już idą na radę.

U żółtych jak zwykle drama. Phoebe jest królową tego sezonu. Pięknie to rozegrała razem z Kristie, która nieźle zaplusowała - genialnie udawała płacz, jak się dowiedziała, że to Phoebe odpada. Conner mógłby w końcu odpaść - w poprzednim plemieniu wyleciał przez swój głupi, długi jęzor i to byłoby epickie, gdyby poleciał znowu. Nie wierzę, że nabrał się na stare, dobre "powiedz mi, czy odpadam, bo nie chcę być zblindsidowana". Nie wierzę, że reszta się na to nabrała i nie podzieliła głosów. No ale cóż, nabrali się i Phoebe nadal gra. Teraz musi liczyć na kolejny cud (HII), przemieszanie lub wygrywanie immunitetów, bo po prostu nie wiem, jak kolejnym razem uda jej się odratować. Ale zaskoczyła mnie pozytywnie w tym sezonie już tyle razy, że może uda jej się to po raz kolejny.

Szkoda mi Craig'a, lubiłem go najbardziej tuż po Phoebe.

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: woytas »

ciriefan pisze: Szkoda mi Craig'a, lubiłem go najbardziej tuż po Phoebe.
Dokładnie tak, akurat bardzo go szkoda, ale klasa odejście. Powinni się od niego uczyć.

A co do faktu, że nie podzielili głosów - wydaje mi się, że to właśnie chcieli podkreślić edytorzy gdy na początku pokazywali Connera mówiącego, że nie ufa Kate. Po radzie na której odpadł Andy jakoś nie mogli być pewni siebie w 100%.

Sytuacja o tyle ciekawa, że z tego core-alliance z początków Vavau została w zasadzie Sue. Mam nadzieję, że Phoebe da radę i nie odpadnie kolejna, bo byłoby szkoda, dla mnie to absolutna czołówka ulubionych graczy Surva ever.

Zadanie super, szczególnie ostatnia część. O Ssanapu nawet nie będę pisał, bo póki co nic się nie dzieje, a te dramy to już szukanie jakiegoś tematu zastępczego aby cokolwiek od nich pokazać.

No i jeszcze taka refleksja, że bardzo przyjemnie mi się ogląa Jonathana i jakoś w ogóle 'nie tęsknię' za Jeffem (Surva 33 zacznę kiedy AU dobiegnie końca).

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

Dokładnie tak, akurat bardzo go szkoda, ale klasa odejście. Powinni się od niego uczyć.
No cóż więcej dodać. Chociaż Phoebe wywalając go praktycznie poszła drogą, że wygranie jakiegokolwiek zadania będzie praktycznie niemożliwe. Naprawdę szkoda, że rekiny w tej grze skaczą sobie do gardeł, a płotki lecą do finału niezauważone ;(
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Zacznę od wyzwania. Czekałem na coś "lżejszego" i się doczekałem. Szkoda, że Vavau nie wykorzystało swojej szansy na wygraną. Gdyby Conner był bardziej ostrożny na tej równoważni...

Niebiescy - pozornie nic się tutaj wielkiego nie dzieje. Po raz kolejny wygrywają immunitet i są bezpieczni. Jednak, znów pokazano Matt'a w dość niekorzystnym świetle. Dziewczyny (Flick i Brooke) mogą się od niego odwrócić. I to dobrze, że każdy próbuje grać po swojemu i szukać różnych opcji.

Vavau - tutaj było wiadomo, że Phoebe użyje ukrytego immunitetu. Ten wątek z tym głosowaniem i rada zajęła prawie połowę odcinka. Do końca czekałem na to czy to prawda, czy może jednak rozdzielą głosy 2:2 i wyszedł blindside'a chociaż dla widza było to dość oczywiste, że nie odpadnie Phoebe. Gdyby Craig znalazł wcześniej ukryty immunitet to nadal pozostałby w grze. Można więc uprościć i powiedzieć, że jest sam sonie winien :D Trochę go szkoda, bo on próbował coś grać i był najlepszy w swojej drużynie podczas wyzwań.

I odnotowuję też fakt, że w tej edycji do tej pory odpadło więcej mężczyzn (Craig, Andrew, Rohan, Barry, Peter, Evan, Des) niż kobiet (Kat, Teagan, Bianca)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 3 - 2016”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości