Australian Survivor 2016 ep 18

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2016 ep 18

Post autor: Jack »

PREMIERA w Australii: 3 października
WIDOWNIA: 744,000 widzów

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Tak! Świetny odcinek!

Bardzo się cieszę, że Kylie odpadła. To idealne zakończenie tak słabej gry. W mowie pożegnalnej powiedziała, że Brooke rozdaje karty - to czemu żeś nic z tym nie zrobiła, gdy mogłaś, a w zamian za to głosowałaś tak, jak kazała ci laska, którą tobą gardziła. Kylie dała sobą gardzić i pomiatać i zapłaciła za to słuszną cenę.

Twist z exile island - świetny, zaskoczył mnie.

No i moje uwielbienie dla babci Sue rośnie z odcinka na odcinek. Jej konfa po rozmowie z Flick <3<3<3

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: woytas »

Mogę się podpisać niemal pod wsyzstkim co napisał wyżej cirifean. Niemal, bo moim zdaniem odcinek był słaby i nudny. Od połączenia ta edycja stoi o jakieś 3 klasy niżej niż przed nim. Nie ma nic nieprzewidywalnego, a anwet takie urozmaicenia jak twist z Exile wypadajaą fatalnie.

Mam nadzieję, że przewidywalność nie zniszczy wrażenia jakie dała pierwsza część sezonu.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Dobry odcinek, nie powiem, że rewelacyjny, ale dobry. Liczyłem na coś więcej. Sądziłem, że grupa "odrzuconych" jakoś pozbiera się razem i uzbiera to pięć głosów. Jednak nie wszyscy w tej grze myślą. Kylie po raz kolejny udowodniła, że nie ogarniała tej gry. Po prostu. Inaczej tego się nie da nazwać. Na początku trzymałem za nią kciuki i życzyłem jej jak najlepiej, ale te akcje w wyciągnięciem HII i zawieszeniem na szyi podczas rady, poinformowaniem dziewczyn o pomyśle przegłosowania Nick'a, czy uważaniem się za część dominującego sojuszu nie świadczą o niej najlepiej...

Cieszę się, że Jennah Louise coś wygrała. Chyba dzięki temu było jej tak dużo w tym odcinku. Mam nadzieję, że nie będzie kolejną osobą, która wyleci z gry. Zauważyłem też (wiem, szybko xD), że zawsze pisze imię osoby na którą głosuje takimi mikroskopijnymi literkami.

Pomysł z plażą wygnańców nie był zły. Szkoda tylko, że nikt nie znalazł ukrytego immunitetu. Może wtedy część osób zaczęłaby myśleć. Zastanawiam się dlaczego Matt i Sam zagłosowali na Sue. Nie pokazano tego w odcinku.

Mam nadzieję, że ta edycja zrobi się trochę ciekawsza. Bo eliminacja Nicka i Kylie może były trochę nieoczekiwane, ale nadal sojusz "5" rozdaje karty. I oczywiście trzymam kciuki za babcię Sue. Mam nadzieję, że żartowała z tym zadowoleniem z szóstego miejsca. Babciu Sue, idź po finał!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 3 - 2016”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości