Australian Survivor 2016 ep 22

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2016 ep 22

Post autor: Jack »

PREMIERA w Australii: 16 października
WIDOWNIA: 744,000 widzów

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

To niesamowite, że przy final 6 mamy odcinek bez eliminacji i jest taki ciekawy.

Brakowało mi strasznie tego zadania z ankietą - już dawno go nie było w USA. Ono jest w stanie trochę namieszać. Osobiście uważam, że dali to zadanie za późno. Mogło więcej namieszać, gdy w grze były jeszcze Sue i Jennah Louise. Przy 6 osobach raczej aż tak wiele nie zmieni.

Ten sezon wielokrotnie mnie zaskoczył, wydaje mi się, że jednak tutaj edytorzy działają na zupełnie innych zasadach niż w Stanach. Mam wrażenie, że bardziej pokazują rzeczywistość niż wymyślone przez produkcje historie danych postaci. Ale gdyby tak analizować edit na zasadach z USA, na zwycięzcę stawiałbym w tej chwili Kristie. Underdog, którego nikt nigdy nie docenia, a gdy przychodzi co do czego, świetnie się broni i pozbywa się największych zagrożeń - świetna historia (przynajmniej po amerykańsku). No ale zobaczymy. Z kolei Flick i El są pokazywane jako straszne aroganckie laski. Wkurzyło mnie określenie, że Kristie wykonująca ruch z Matt'em i Sam'em byłaby głupia - heloł, dopiero co ustaliliście, że Kristie leci w final 4, więc ten ruch wcale głupi by nie był, byłby to wręcz najlepszy dla niej ruch. Arogancja w USA zawsze oznacza blindside, zobaczymy jak będzie tutaj.

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: woytas »

ciriefan pisze:To niesamowite, że przy final 6 mamy odcinek bez eliminacji i jest taki ciekawy.
To niesamowite, że po raz kolejny przy Twoim poście na temat odcinka mogę po prostu zacytować Twoją wypowiedź i tyle :))

Naprawdę zaczyna się dziać dużo, ciekawe co się wydarzy. W tym momencie nie mam nikogo komu najbardziej kibicuję, chcę żeby po prostu było ciekawie i się działo, a na to się zanosi. Trzeba pamiętać, o anulacji Lee + przypuszczam, że na Exile może być jeszcze Ukryty Immunitet... No nic, czekamy na kolejny odcinek!

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Działo się dużo, ale szkoda, że to odcinek bez eliminacji. Tak czekałem na radę, a tutaj rayd nie było. Nie chcę gdybać o tym co może się zdarzyć, bo jest kilka możliwości.

Oczywiście ważne będą nagrody. Lee ma anulację głosu, a ktoś pewnie znajdzie HII ukryte na Exile Beach. Mam nadzieję, że immunitet znajdzie Sam i gra będzie jeszcze ciekawsza.

Zastanawiam się nad Flick i nad tym co ona ma w głowie. Gra tak dobrze czy tak źle?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 3 - 2016”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości