Australian Survivor 2016 ep 23

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Australian Survivor 2016 ep 23

Post autor: Mikki »

PREMIERA w Australii: 17 października
WIDOWNIA: 835,000 widzów
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Kristie i Flick postąpiły bardzo dobrze. Na ich miejscu też bym wyrzuciła Sama, ponieważ teraz mają Matta lockniętego w miejscu i bez problemu mogą wyrzucić Lee/El w następnych odcinkach. Nie martwiąc się o deadlocka w final 4.
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: woytas »

AddisonMikkiDra pisze:Kristie i Flick postąpiły bardzo dobrze. Na ich miejscu też bym wyrzuciła Sama, ponieważ teraz mają Matta lockniętego w miejscu i bez problemu mogą wyrzucić Lee/El w następnych odcinkach. Nie martwiąc się o deadlocka w final 4.
Dokładnie. Wydaje mi się więc, że o ile nie będziemy świadkami jakiejś hecy przy Immunitetach to możemy już powoli witać się z F2 w składzie Flick - Kristie, które jeszcze jakiś czas temu brzmiałoby abstrakcyjnie.

Choć dla mnie byłoby satysfakcjonujące :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5711
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Liczyłem na trochę ciekawszy odcinek, ale rozumiem decyzję El i Flick. Chciały pozbyć się Sama, który też jest sporym zagrożeniem, nie ryzykując przy tym straty zaufania El i Lee.

Mam nadzieję, że teraz trójka: Matt, Kristie i Flick obróci się przeciwko El i Lee. To byłoby bardzo dobre zakończenie tego sezonu. Nie można odmówić El i Lee tego, że grają świetnie i są lojalni wobec siebie, jednak wizja takiego finału mnie nie satysfakcjonuje. Trzymam kciuki za ciekawą końcówkę i walkę finalistów o głosy jury.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 3 - 2016”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości