Rob

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

Rob

Post autor: Davos »

Heh, ja w dzieciństwie obejrzałem tylko pierwsze pięć sezonów, które emitowała wtedy TVP2, a potem po latach ze zdziwieniem odkryłem, że nadal kręcą Survivor i jest już trzydzieści kilka sezonów :P Więc tak szczerze to jestem w stanie sobie wyobrazić Survivor za 13 lat i chciałbym mieć taką możliwość, bo to zawsze kolejne 26 sezonów do oglądania :D

Aczkolwiek zastrzegam, że istnieje możliwość, że Survivor mi się znudzi. Pewnie za jakieś 30 lat ;)
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Rob

Post autor: Saw »

To ja miałem podobnie. W dzieciństwie obejrzane sezony 3-6, później jeszcze obejrzałem 9 w internecie, ale zrezygnowałem z programu ze względu na mój słaby angielski. Ale cały czas w głowie miałem Survivor i wróciłem do oglądania ponad dwa lata temu. Miłość do tego programu powróciła na nowo. Też byłem w wielkim szoku że jest już ponad 30 sezonów, a w planach kolejne. Mnie to tam cieszy, że nadal mój ulubiony program jest kręcony. Jednak też martwi mnie w jakim kierunku on zmierza, bo jednak to już nie jest to samo co wcześniej. Myślę że jeszcze kilka dobrych lat Survivor się utrzyma. Gorzej jeśli produkcja na siłę będzie wciskać jakieś udziwnienia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor Heroes vs Villains - uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość