Survival: Nida

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

5,6

No i były dwie zacne zadymy w obu plemionach. Eliminacji Krzyśka nie spodziewałem się przed odcinkiem za cholerę - czułem się fajny i sprytny myśląc już, że rozgryzłem podświadomość edytującego i że właśnie Krzysiek miał edit zwycięzcy, a tu dupsko. Ale przynajmniej Dźwiedź się cieszy i tym radośniej pomaga teraz wyeliminowanym odpalić pochodnie.

Trzeba przyznać, że Niebiescy ładnie powiedli Czerwonych za nos z tym przekazaniem "immunitetu". Można się czepić, że w sumie plemiona nie powinny móc aż tak wpływać na przeciwników, ale ooook, trzymajmy się wersji, że oglądamy specjalnie przygotowany twist One World. Poza tym, zrobiło to bałagan, a na bałagan zawsze patrzy się z radością i sentymentem.

Ale nawet ta akcja chowa się przy odcinku szóstym. Cholernie czekałem na radę u Niebieskich i się nie zawiodłem. Pod koniec zgłupiałem już dokumentnie i nie miałem zielonego pojęcia kto odpadnie, a zagrożona wydawała się cała piątka. Ale z rezultatu się nie cieszę, bo kibicowałem Woytasowi i Elblai - przynajmniej do momentu, gdy ta ostatnia nie zastrzeliła mnie stwierdzeniem, że interesuje ją trzecie miejsce. Mam nadzieję, że ma to w sobie coś z kamuflażu albo że z czasem jej apetyt wzrośnie. Skoro już mamy przedsezonowe znajomości, to trzymam kciuki by ta dwójka ocalała dzięki nim od szubienicy.

Czekam na stachowe przebudzenie i idący za nim odcinek 7 :wink:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Mówisz masz, odcinek byłby szybciej, ale czekałem Tombak, aż ocenisz poprzednie :wink:

Odcinek 7 - "T. Rex"



elvis329
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Cz?stochowa
Kontakt:

Post autor: elvis329 »

Są jakieś nagrody dla zwycięzcy ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Tak, są i to bardzo fajne.

Po wielu miesiącach prac udało się zakończyć pracę nad pierwszą edycją Nidy. Nie wszystko wyszło tak jak chciałem i tak jak powinno, ale ogólnie dziękuję wszystkim uczestnikom i widzom za dotrwanie do tego momentu : ) W niedługim czasie ukaże się krótkie podsumowanie z mojej strony a w przyszłym tygodniu na żywo Reunion Show na google hangouts z wszystkimi uczestnikami.

WIELKI FINAŁ Odcinek 10 - "To już koniec"

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Uwaga! Mamy niespodziankę dla wszystkich fanów!

Trwa konkurs na ulubionego uczestnika Survival Nida oraz mamy kilka dodatkowych do Was pytań:

http://goo.gl/forms/FKsvjGXNXi

Każdy kto uzupełni sondę oraz lubi Survival Nida na Facebooku, weźmie udział w losowaniu buffa z 2 edycji oraz otrzyma autograf swojego ulubionego uczestnika!

Głosować można do poniedziałku 6.10.2014 do godziny 20:00. Wyniki głosowania oraz losowanie odbędzie się podczas reunion show na google hangouts gdzie będą obecni uczestnicy Survival Nida! (o dokładnej dacie poinformujemy wkrótce).

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Uwaga!

Już jutro o godzinie 20:30 odbędzie się REUNION SHOW Survival Nida na którym będą obecni uczestnicy. Wydarzenie będzie można śledzić na żywo za pomocą google hangouts. Link pojawi się na Facebooku o 20:30. https://www.facebook.com/SurvivalNida

Podczas reunion zostanie wylosowana osoba, która wygra buffa!

Będzie również okazja do zadawania pytań uczestnikom Nidy. Jeżeli, już teraz ktoś ma pytanie do któregoś uczestnika i chciałby, żeby było ono zadane podczas "show" może wysłać nam wiadomość. Jeżeli starczy czasu zadamy pytanie!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy jutro o 20:30 do śledzenia tego wydarzenia!

dastame
6th voted out
Posty: 76
Rejestracja: 10 maja 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: dastame »

Cześć. Zobaczyłem pierwszy odcinek i jestem zachwycony! Szkoda, że takie rzeczy są dla dorosłych, ale gdyby takie coś było za 3 lata i będzie szanse dostania się, to na 100% chciałbym spróbować wziąć w takim czymś udział. Jest to naprawdę świetna zabawa i można choć przez chwile poczuć się jak w survivor.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

To oglądaj, oglądaj. :) Póki co były 2 edycje, a 3 będzie w tym roku, więc projekt póki co ma się dobrze, więc można liczyć chyba to, że przetrwa jeszcze te 3 lata :D.

dastame
6th voted out
Posty: 76
Rejestracja: 10 maja 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: dastame »

Mam dużą nadzieję, że tak będzie :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycje fanowskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości