Survival: Nida

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Survival: Nida

Post autor: Stach »

Witam,

Jak część z Was zapewne wie, organizowałem w te wakacje własną wersje Survivora pod nazwą Survival: Nida.

Całość była nagrywana i teraz powoli zaczynam montować całość. Idzie to powoli, bo najpierw nie było chęci, później czasu, czasem tego i tego itp. itd. ;p No ale powoli generalnie ruszam z produkcja :P

Póki co mam przygotowane to co zawsze jest przed każdą prawdziwą edycją, a mianowicie "Meet the Cast" - zapraszam do obejrzenia i komentarzy.

http://www.youtube.com/channel/UCMbI4yW ... P-A/videos

Zachęcam też do polubienia FB.

https://www.facebook.com/pages/Survival ... 224?ref=hl

A tak poza tym to powstanie też kolejna edycja, na razie bez szczegółów, ale już zachęcam do zainteresowania się i przemyśleniem tematu :wink:

Pozdrawiam
Stacg

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Prace nad odcinkami trwają, tym czasem zachęcam wszystkich zainteresowanych do wypełnienia ankiety dotyczącej "Nidy 2". Ankieta jest podobna do tej sprzed roku z kilkoma zmianami i dodanymi pytaniami.

Zaznaczam, że ankieta jest dla osób, które są choć w jakimś najmniejszym stopniu zainteresowane udziałem, nie potrzebuje trollingu.

http://moje-ankiety.pl/respond-54144/sec-Dm3El0qJ.html

Jakby ktoś zauważył jakieś błędy no to informujcie.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Survival: Nida - Odcinek 1
Tytuł: Lider
Premiera: 27.11.2013, 20:00

https://www.youtube.com/watch?v=Ttr9W0xu7_U

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Haha, super wyszedł ten odcinek, gratulacje:) Szczerze to nie myślałem, że będę pod tak dobrym wrażeniem, a okazuje się, że z niecierpliwością czekam już na kolejny.

Nie znam kompletnie nikogo, więc mogę być obiektywny. Wstępnie bardziej polubiłem niebieskich, mam nadzieję, że będzie ich więcej. Ale to u czerwonych wszystko zaczęło się bardziej dynamicznie. Z właściwą sobie przekorą, kibicuję tam dwójce, która jest poza sojuszem przez brak wcześniejszych znajomości. Sojusze przed grą to właściwie jedyne, co mi się tu do końca nie podoba, ale zgaduję, że ciężko było tego uniknąć, skoro liczba fanów Survivor w Polsce jest dość ograniczona:)

Muszę powiedzieć, że o ile w amerykańskiej wersji leję na zadania ciepłym moczem, o tyle tutaj wstrzymam ten mocz - zadanie bardzo mi się spodobało. Proste, ale interesujące. Nie tylko na sprawność, ale też na ruszenie mózgownicą. Dobry pomysł z pokazywaniem wpadek realizatorskich na koniec :lol: Do plusów trzeba też zaliczyć to, że udało Ci się zostać o wiele mniej sztywną wersją Jeffa :lol:

Jeśli mam na ten moment wybrać faworyta, niech będzie to Natalia.

Czekam na kolejne odcinki i żywię zatroskaną nadzieję, że nikogo nie zaatakują krwiożercze szczupaki.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Bardzo cenny komentarz! Właśnie najlepsze są od kogoś kto nikogo nie zna i może na to spojrzeć "trzeźwym okiem" i to do tego od fana survivora.

Jakby ktoś z tego forum jeszcze chciał skomentować odcinek to będzie fajnie.

Ogólnie zdaje sobie sprawę, że odcinek nie jest idealny, wiem gdzie popełniłem błędy i dało się z niego wycisnąć trochę więcej, przy baaardzo dużym samozaparciu może też zrobię też wersję poprawioną.

Zenek
4th voted out
Posty: 52
Rejestracja: 15 sie 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: Zenek »

Gratuluję!

Naprawdę świetnie to zrobiłeś. Podziwiam, że amatorsko można stworzyć coś takiego, co ma ręce i nogi. Ze zniecierpliwieniem czekam na kolejne odcinki. Moim ulubieńcem na razie jest dźwiedź, chociaż wiem, że pewnie szybko odpadnie.

btw Kiedy możemy spodziewać się kolejnego odcinka?

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Jeżeli nie jest to jakimś dużym problemem od strony technicznej to ja poproszę o polski alfabet.

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Zapraszam do oglądnięcia 2 odcinka

http://www.youtube.com/watch?v=OVtyzDIKG1M


Polecam oczywiście włączyć najlepszą jakoś. Wszelkie "wyjaśnienia" czemu odcinek wygląda tak a nie inaczej w późniejszym czasie.


Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

2-3

To dopiero pierwszy sezon, a już mamy Heroes vs Villains in One World. W nawiązaniu do tego pierwszego, nawet dobrze zgrały się kolory plemion. W nawiązaniu do drugiego, plemiona mogą się podglądać przy kąpieli, z czego, jak słyszeliśmy, niektórzy ochoczo korzystają.

Myślę i wymyślić nie mogę, kogo bym właściwie chciał jako pierwszego zobaczyć na radzie. U czerwonych, zwanych pomarańczowymi, jest dynamiczniej - jednak czuję, że takie prawdziwe knucia są tam na razie zatamowane, a owa tama głośno i widowiskowo pierdyknie dopiero wtedy, gdy minie pierwsza rada, która, jak się wydaje, będzie delikatnie mówiąc przewidywalna. Póki co, wszyscy wiedzą, że odpaść ma Dźwiedź (łącznie z samym Dźwiedziem), więc ciekawie zrobi się pewnie potem.

A u niebieskich luta może być już na pierwszej radzie. Cieszy mnie, że HII znalazł Antek, bo może być zagrożony i jeśli rzeczywiście na niego padnie na radzie, to może wyrzucić kogoś tym immunitetem lub odpaść z nim w kieszeni. W obydwu przypadkach byłoby wesoło, więc mimo, że niebieskich lubię trochę bardziej, to jako widz chcę ich zobaczyć na radzie pierwszych, bo chcę się przekonać jak tam się wszystko ostatecznie ułoży - czy wypadnie któraś z dziewczyn, czy wypadnie HII do spółki ze swoim właścicielem, czy może zrobi się dym jak immunitet zostanie użyty.

Generalnie kibicowałbym Dźwiedziowi, ale zdaje się, że on sam całkiem nieźle czuje się z perspektywą bycia pierwszym do odpadki. Jednak jest mega pozytywny i ubarwia sezon, więc go lubię. Jako niereformowalny palacz, podziwiam jak mężnie zniósł skonfiskowanie tytoniu. Ja bym się powiesił na tej dołączonej do treemaila linie, więc kolejne Nidy raczej nie dla mnie.

Skoro więc nie Dźwiedź, to pokibicuję sobie Woytasowi. A oprócz tego, konsekwentnie Natalii, która, ku mojemu dzikiemu zadowoleniu, polepszyła chyba swoją pozycję w plemieniu w porównaniu do odcinka pierwszego. A oprócz tego, fajnie skacze.

Stachowi ślę kolejną porcję gratulacji za kawał dobrej roboty i czekam na przyszłe odcinki. Przedłużone otwarcie miło się oglądało, ale cieszy mnie, że w kolejnym odcinku będzie w końcu rada, bo już się bałem, że w ferworze walki o tym zapomnieliście :lol:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."


Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: MD »

Generalnie kibicowałbym Dźwiedziowi, ale zdaje się, że on sam całkiem nieźle czuje się z perspektywą bycia pierwszym do odpadki. Jednak jest mega pozytywny i ubarwia sezon, więc go lubię. Jako niereformowalny palacz, podziwiam jak mężnie zniósł skonfiskowanie tytoniu. Ja bym się powiesił na tej dołączonej do treemaila linie, więc kolejne Nidy raczej nie dla mnie.
Z tego co mi było słyszane, to każdy mógł wziąć jeden luksusowy przedmiot xD Zawsze mógłbyś wziąć wagon : ) Dźwiedź chyba wybrał coś maczeto podobnego ^^

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

MD pisze:
Generalnie kibicowałbym Dźwiedziowi, ale zdaje się, że on sam całkiem nieźle czuje się z perspektywą bycia pierwszym do odpadki. Jednak jest mega pozytywny i ubarwia sezon, więc go lubię. Jako niereformowalny palacz, podziwiam jak mężnie zniósł skonfiskowanie tytoniu. Ja bym się powiesił na tej dołączonej do treemaila linie, więc kolejne Nidy raczej nie dla mnie.
Z tego co mi było słyszane, to każdy mógł wziąć jeden luksusowy przedmiot xD Zawsze mógłbyś wziąć wagon : ) Dźwiedź chyba wybrał coś maczeto podobnego ^^
Hahah no chyba, że w ten sposób, chociaż obawiam się, że pojęcie "przedmiot" powinno się rozumieć nieco mniej optymistycznie :lol: Pewnie trzeba by się obejść paczką, jeśli nie jedną, marną peciną:p

Odc 4
Nareszcie doczekaliśmy się pierwszej ofiary. Miałem nadzieję, że na radę powędrują Niebiescy, bo dostarczyłoby to końcówce odcinka choć trochę znaków zapytania i nie trzeba by go było ratować targowaniem się opaską i popiołem z domieszką mąki :lol:. Ale z drugiej strony, może dobrze, że wyszło jak wyszło, bo teraz, gdy już u Czerwonych stało się to, co stać się miało od samego początku, wreszcie zrobi się ciekawiej w polityce. W razie kolejnej rady Ania i Natalia chyba najrozsądniej by zrobiły łącząc siły, bo chyba żadna z nich nie jest tak mocno ugadana z facetami jak oni pomiędzy sobą. Ale dziewczyny, jak się wydaje, nie pałają do siebie miłością, więc przypuszczam, że skończy się na blindsidzie jednej z nich.

U Niebieskich dalej sytuacja nie jest jasna, więc mimo, że lubię ich bardziej, nie mogę doczekać się rady. Faworytem pozostaje Woytas, którego mrożące krew w żyłach groźby wobec Ani przy scenie targowania, stały się powodem bólu dupy niektórych komentujących na youtube.

Poziom realizacyjny dalej całkiem niezły, a tekst "Antek lata nad tym" spowodował, że spadłbym z krzesła, gdybym nie leżał na kanapie :lol:

Czekam na kolejny odcinek :)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."



ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycje fanowskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości