Nida 3: Puszcza Wygnańców - Dyskusja

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nida 3: Puszcza Wygnańców - Dyskusja

Post autor: Stach »

Trzecia edycja Nidy! Ruszyły oficjalne zapisy, zapraszam wszystkich do obejrzenia zapowiedzi i zapisów :wink:

Zapowiedź:
https://www.youtube.com/watch?v=0xItjjDRyZI

Zapisy:
http://www.castaways.czo.pl/postlink/7136.htm#7136

Obrazek

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Skąd masz takie zajebiste logo? Sam chciałbym jakieś zrobić :D

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

Widać, że w tym sezonie pełna profeska, fajnie zapowiada się cast, choć jak zawsze niektóre mordki boją się kamery, oczywiście w pełni to zrozumiałe. Jedynie żałuję, że nie ma więcej kobiet. Mam pytanie czy pierwszy odcinek też będzie wrzucony na yt 23 stycznia?
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ciekawe są uzasadnienia przybycia na Nidę. Niektórzy chcą się oderwać od świata wirtualnego i komputera, a inni chcą się oderwać od rzeczywistości :D
Widać, że część nowych osób stresowała się przed kamerą. Mam nadzieję, że ta edycja będzie jeszcze lepsza niż poprzednia. Pewnie będzie pod względem realizacyjnym, ale mam nadzieję, że również gra będzie pasjonująca.
Cast zapowiada się dość fajnie, szkoda, że tak mało kobiet :) Uwielbiam akcenty niektórych uczestników. Szkoda, że nie ma w tej edycji Jonka i Gienka :D

Luukas
6th voted out
Posty: 96
Rejestracja: 07 lis 2015, 00:00
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Luukas »

Uwielbiam akcenty niektórych uczestników. Szkoda, że nie ma w tej edycji Jonka i Gienka
Pisałem z Gienkiem i był w tej edycji, ale jako pomoc w realizacji, ale mimo wszystko szkoda, że nie są uczestnikami. To taka jakby tradycja, że zawsze byli.

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

Mnie naprawdę było szkoda Jonka w drugiej edycji, on tam został chyba wykiwany przez każdego..
Jestem ciekawy gry Kuby, zwycięscy pierwszej edycji, trochę się tam dziwnie potoczyło przez zachowanie Antka xd
I mam nadzieję, że nagle w połowie sezonu komuś się przestanie chcieć grać, bo widowisko dużo na tym traci!
Trzymam kciuki za Michnika, żeby nie wyleciał pierwszy :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

StoLatSamotności pisze:I mam nadzieję, że nagle w połowie sezonu komuś się przestanie chcieć grać, bo widowisko dużo na tym traci!
No właśnie, to może być jedyny minus. Niektórzy nie walczą o miejsce tylko o to żeby być w finale, albo miło spędzić wakacje. Tej walki na każdej radzie czasami mi brakuje, ale w tej edycji wierzę w uczestników :D

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Post autor: jonek95 »

StoLatSamotności pisze:Mnie naprawdę było szkoda Jonka w drugiej edycji, on tam został chyba wykiwany przez każdego..
Mi tam siebie nie szkoda po części zasłużyłem, za dużo błędów. Jak tak myślę to miałem masę szczęścia w pechu. Bo wygrywałem zadania a żadna rada nie chciała pójść po mojej myśli poza jedną .

PS Mało brakowało a był bym na Nidzie 3 wszystko zależało od przyjęcia do pracy. W końcu do pracy się nie dostałem a miejsc już nie było.

PS PS Ach jak miło jak fani wspominają

PS PS PS Czekam na wasz udział w Nidzie 4!

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

Hahahaha, siema Jonek! Kurcze trzeba uważać co się pisze , pewnie więcej jest tu uczestników :D
To że grałeś piach to swoją drogą, ale było dość zabawnie i sympatycznie plus propsy za zadania!
Zaskoczyła mnie najbardziej konkurencja z zapamiętywaniem kolorów, tutaj wielki szacun. Szkoda, że poniekąd zdradziłeś Szewika i Agusię tym bardziej, że Szewik jakieś tam zaufanie minimalne miał do Ciebie skoro dał Ci tę wskazówkę, ale pewnie tysiące innych mądrych rozwiązań w sumie było.
Musisz wrócić na Second Chance, będzie Nida 4?
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

jonek95 pisze:PS PS PS Czekam na wasz udział w Nidzie 4!
Na mnie nie licz. Niektórzy nie mogą sobie pozwolić na 2 tygodniowe wakacje w środku lata :D
+ nie wiem jak Wy tam możecie spać. Ja z moją bezsennością nie wyobrażam sobie tego. Pewnie spałbym po 1h na dobę.

I teraz uczestnicy muszą się bardziej pilnować, bo pewnie więcej osób będzie Was oglądać po reklamie w "Familiadzie" :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ale tam się śpi normalnie :D wiesz masz śpiwór, karimatę, czasem kocyk i poduszkę zrobioną z pokrowca na śpiwór, włazisz do tego śpiworka, zasuwasz się, głowa na 'poduszkę' i śpisz ;D bez filozofii :D

a tak poważnie, po całym dniu czasami jest się tak padniętym, że sen sam przychodzi i nawet nie wie się kiedy :D

co masz na myśli mówiąc bardziej pilnować?

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

Jack pisze: No właśnie, to może być jedyny minus. Niektórzy nie walczą o miejsce tylko o to żeby być w finale, albo miło spędzić wakacje. Tej walki na każdej radzie czasami mi brakuje, ale w tej edycji wierzę w uczestników :D

W tym roku jest nagroda pieniężna, to może wszystkich tak po cichu zmotywuje, bo pewnie każdy brzydzi się mamoną a liczy się zabawa! :D
Obrazek

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Post autor: jonek95 »

Jako że było mi dane zobaczyć premierowo w kinie odcinek, powstrzymam się na razie od spojlerów-komentarza do premiery w internecie ale muszę powiedzieć że odcinek super <cho>. Zadania genialne, montaż super, tylko przeszkadzał wiatr który było słychać w dużej części rozmów ale rozumiem że to było ciężko przeskoczyć.

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

Zazdro straszne, dawajcie już ten odcinek!
8-osobowe plemiona na Nidze, kurcze jakie tam musiało być knucie, skoro przy 5 osobach był totalny sajgon, każdy z każdym po sto razy gadał ustalając wersje indywidualną, ciekawe czy teraz też tak będzie.. Uwielbia te zmiany stron co 5 sekund :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Roxy pisze:ale tam się śpi normalnie :D wiesz masz śpiwór, karimatę, czasem kocyk i poduszkę zrobioną z pokrowca na śpiwór, włazisz do tego śpiworka, zasuwasz się, głowa na 'poduszkę' i śpisz ;D bez filozofii :D

a tak poważnie, po całym dniu czasami jest się tak padniętym, że sen sam przychodzi i nawet nie wie się kiedy :D

co masz na myśli mówiąc bardziej pilnować?
No może w twoim przypadku. Ja latem mam naprawdę spory problem żeby zasnąć. Sam nie wiem za bardzo z czego to wynika, ale to jest straszne jak masz bezsenność.

Chodziło mi o to, że więcej ludzi będzie Was oglądać. Cała Polska - można powiedzieć xD A jonek nawet robił jakąś reklamę na forum.media2.pl - ale usunęli to z tego co pamiętam :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycje fanowskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości