Nida 4 - formularz sondażowy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nida 4 - formularz sondażowy

Post autor: Stach »

Formularz sondażowy dotyczący 4 edycji. Odpowiedzi na zadane pytania pomogą nam w podjęciu decyzji w sprawie organizacji kolejnej edycji.
Wszystkich potencjalnie zainteresowanych zachęcamy do wypełnienia formularza.

http://goo.gl/forms/FKq7BxqLdd

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Zostały ostatnie miejsca na Nidę 4! Zapraszam!
http://survivalnida.com/?page_id=103

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Bardzo ważny komunikat. Przede wszystkim proszę wszystkich zgłoszonych do 4 edycji o przeczytanie maila, który został do Was wysłany w tej sprawie.

Z przykrością informuję, że realizacja 4 edycji projektu Nida: Rzeka Ocalałych stanęła pod znakiem zapytania. Niestety w ostatnim czasie zrezygnowało z udziału aż 5 osób z 14 chętnych. Dodam, że zainteresowanie udziałem wyraziło 36 osób. Jak na razie nikt nie zgłosił się w zastępstwie, choć w dalszym ciągu są osoby, które się nad tym zastanawiają. Edycja była planowana i przygotowywana na 14 osób, cały terminarz gry, zadania, twisty itd. były pod to podporządkowane. Za minimum do zorganizowania sensownej edycji wyznaczyłem sobie 12 osób i tego się będę trzymał. Dlatego, jeżeli nie uda się zebrać minimum 12 uczestników, będę zmuszony ogłosić, że Nida 4 się nie odbędzie.

Na chwilę obecną wyznaczam nieprzekraczalny termin, czyli 7 czerwca (wtorek), godzina 24:00. Do tego czasu będziemy starali się zebrać chętnych, reklamować projekt oraz przyjmować zgłoszenia. Dlatego wszystkich, którzy się nad tym jeszcze zastawiają bądź kiedykolwiek zastanawiali, jest to naprawdę ostatnia szansa. Zachęcam wszystkich do rozgłaszania i reklamowania projektu. W środę 8 czerwca w godzinach wieczornych, jeżeli nie uda się zebrać minimum 12 osób, oficjalnie ogłoszę, że 4 edycja się nie odbędzie.

Nie ukrywam, że chciałem, żeby ta ostatnia edycja była najlepszą i wszystko było idealnie. Wiem, że te osoby, które się zgłosiły bardzo liczyły na udział, dlatego będziemy robić co możemy, aby jednak doprowadzić edycję do skutku.

Zapisy 4 edycja

ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycje fanowskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości