Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: MD »

Jack pisze:
16 maja 2017, 21:21
Kamil - pozytywne zaskoczenie tej edycji. Jedna z dwóch nowych osób w tej edycji (o ile dobrze liczę).
Ja bym powiedziała, że jedyna ;) Romek był na wszystkich Nidach jako kamerzysta i ogólna pomoc.

Szczerze mówiąc nie sądziłam, że ta rada to był aż taki bałagan, bo na ponderosie wszyscy kibicowaliśmy Wojtkowi i jego eliminacja wydawała nam się jedynym, słusznym ruchem z ich strony, wgl aż dziwnie się ogląda, bo Wujt wcale jakoś super pozytywnie w odcinkach nie wypada, a pamiętam że mieliśmy mega pozytywne odczucia wobec niego na miejscu, no ale kamera robi swoje.

Jeżeli chodzi o Jonka, to zupełnie inaczej, pamiętam że cieszyłam się z jego eliminacji, a po oglądaniu odcinków - ojej szkoda, że odpadł, główny fan nr 2 - nr 1 to oczywiście Maw :D A i sorry Jonek za bycie pomysłodawcą zadania przez które odpadłeś :D

A no i super mega duma z Fanów, że nie dali się zPagongować <3

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: jonek95 »

MD Powiem więcej to ja w trakcie edycji głośno mówiłem, że może fajne by było zadanie na radzie xd😂

MD można powiedzieć, że to taka twoja zemsta za "grobu" xd
Ostatnio zmieniony 17 maja 2017, 06:23 przez jonek95, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Kamel »

Nix pisze:
16 maja 2017, 22:00
Na tę chwilę to jest po prostu przykro oglądać.
patrząc na edit to faktycznie.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: frasiek »

MD pisze:
16 maja 2017, 22:48
Szczerze mówiąc nie sądziłam, że ta rada to był aż taki bałagan, bo na ponderosie wszyscy kibicowaliśmy Wojtkowi i jego eliminacja wydawała nam się jedynym, słusznym ruchem z ich strony, wgl aż dziwnie się ogląda, bo Wujt wcale jakoś super pozytywnie w odcinkach nie wypada, a pamiętam że mieliśmy mega pozytywne odczucia wobec niego na miejscu, no ale kamera robi swoje.
Czyli w finale powinniście głosować na Satis, bo wykonała jedyny słuszny ruch, a potem pozbyła się jedynej osoby, która go wykonała razem z nim, a jak nie to znaczy, że byliście bitter jury :P

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: MD »

frasiek pisze:
17 maja 2017, 07:53
MD pisze:
16 maja 2017, 22:48
Szczerze mówiąc nie sądziłam, że ta rada to był aż taki bałagan, bo na ponderosie wszyscy kibicowaliśmy Wojtkowi i jego eliminacja wydawała nam się jedynym, słusznym ruchem z ich strony, wgl aż dziwnie się ogląda, bo Wujt wcale jakoś super pozytywnie w odcinkach nie wypada, a pamiętam że mieliśmy mega pozytywne odczucia wobec niego na miejscu, no ale kamera robi swoje.
Czyli w finale powinniście głosować na Satis, bo wykonała jedyny słuszny ruch, a potem pozbyła się jedynej osoby, która go wykonała razem z nim, a jak nie to znaczy, że byliście bitter jury :P
He he he... nie wierzę w coś takiego jak bitter jury ;) Satis po drodze też nie grała perfekcyjnie, a z Kamilem i Konradem, to wydaje mi się że sam Wujt to spieprzył i jak zauważył - sam siebie wyeliminował, a dla chłopaków Wujt był największą nadzieją, bo Jonek i Satis już wcześniej obojgu kłamali co do głosów i nigdy jednak z nimi nie głosowali. Ale no bezspoilerowo - let's stay tuned ;)

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: frasiek »

MD pisze:
17 maja 2017, 16:52
nie wierzę w coś takiego jak bitter jury ;)
yhy yhy każdy bitter juror tak gada.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: frasiek »

MD gratulacje wygranej partii tysiąca.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Jack »

Gratulacje Duncan!

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się głosowania 4-3. Widać, że finaliści walczyli do samego końca, chociaż jurorzy nie wyglądali na usatysfakcjonowanych Waszymi odpowiedziami :D

Mam jeszcze jedno pytanie. Bardziej do jurorów Nidy. Czy gdyby w finale zmierzyli się Konrad i Satis, to oddalibyście głos na Satis?

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: MD »

frasiek pisze:
30 maja 2017, 22:27
MD gratulacje wygranej partii tysiąca.
Hahaha, dziękuję! Serio prowadziłam pomimo tego, że nigdy nie skończyliśmy bo nas przemieszali :(

Tak czy siak, byłam i nadal jestem mega dumna z chłopaków, że doszli razem do finału! Tutaj odpowiadając na pytanie Jacka, na pewno bym głosowała na Konrada, nie mam pojęcia jakby Satis odpowiadała, ale Stach trochę powycinał ich odpowiedzi zupełnie nie na temat, może szkoda, bo jako jurorzy mieliśmy mega WTF - O CZYM ONI MÓWIĄ XD

Swój głos i uzasadnienie nadal podtrzymam, pomimo tego że zarówno Konrad i Kamil twierdzą, że drugi nic nie robił, to wg mnie grali bardzo podobnie, a w moim odczuciu Konrad trochę bardziej musiał strategicznie się namęczyć żeby dojść do F2, bo może Kamil strategicznie grał podobnie, ale co by nie robił i tak by tam się znalazł, chyba większość nie była zdecydowana na kogo zagłosuje i dla każdego jakiś niuans zdecydował.

I tak podsumowując edycje, było naprawdę fajnie i gra była dużo ciekawsza niż kamera to oddaje, bo w warunkach mini mało było kręcone, więc jak ktoś na to narzeka - BYŁO SIĘ ZGŁOSIĆ, WTEDY BYŁABY "DUŻA" NIDA :D Więc mega podziękowania dla Stacha, że jednak się udało coś zorganizować, dla Agnieszki za wytrwałość pomimo miłości do tej formy spędzania wakacji ;) no i Andrzej też wielkie dzięki, że wszyscy poświęciliście na tę zabawę swój!

Oby do kiedyś, czy to ten format i formuła czy nie ;)

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Kamel »

ten odcinek był śmiechowy; reakcja jury na mowe Nixa to było po prostu mistrzostwo, albo ziewali, albo sie smiali, albo jakies miny pokazywali. I no...Nix rozumiem ich w pewnym stopniu, bo wg mnie wypadłeś o wiele gorzej na finale, choc co prawda to ucięcie twojej mowy było chamskie trochę. xd To pierwsza Nida którą ogladalem calą, dotrwalem do konca, czyli DA SIE <jak sie ma z kim xD>.

NO I JESZCZE JEDEN MINUS to jak satis byla ignorowana przez prawie caly sezon jest słabe.

Obrazek

A NO I TAK EDIT

GRATULACJE! Duncan, super wypadłeś podczas FTC xd chce twoją czapkę, pls, gift dla fana. xd
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Maciej-os
1st jury member
Posty: 172
Rejestracja: 28 lut 2015, 00:00
Lokalizacja: kolo/poznan
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Maciej-os »

Brawo dla zwycięzcy! Dla mnie i tak powinna wygrać MD. Edycja spoko! Pozdrawiam!

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Veron »

Brawa dla Kamila!

Odcinek finałowy bardzo słaby, bardzo chaotyczne odpowiedzi obu zwycięzców. W zasadzie miałem wrażenie, że obaj znaleźli się w nim przez przypadek i muszą na poczekaniu wymyślać swoje strategiczne ruchy. Osobiście miałem wrażenie oglądając całą edycję, że to Kamil bardziej decydował kto odpada niż Kondrad. Ogólnie to ciekawszy na pewno byłby finał z Satis, ale mam wrażenie że by nie dostała głosu od nikogo, nawet od Fryty.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Maw »

Gratulacje dla Duncana. Wedlug mnie zasluzyl na wygrana. Szkoda, ze Satis odpadla przed samym finalem. :(

Fryta w tym odcinku. <3

Mam nadzieje, ze kiedys zobaczymy w jakichs All Stars albo Wyprawie Robinson Jonka, Fryte, Woytasa, Kamila, Satis i MD.

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: jonek95 »

Gdyby w finale była Satis z Nixem, to z tego co wiem Tanc zagłosowałby na Satis, a ja bym zdecydował po pytaniach, choć myślę, że Satis miałaby jakąś niewielką przewagę u mnie.

Zadanie
Wydaje mi się, że trwało trochę dłużej niż jest opisane na ekranie. Twierdzę, że jeśli dotrwałbym do tego etapu to bym wygrał to zadanie. Nie wiem czy mogę powiedzieć co stało się Nixowi podczas zadania, czy to jakaś tajemnica. Z kilkoma wypowiedziami się nie zgadzam w tym w odcinku, ale to nieistotne. Wydaje mi się, że Nix wybierając Kamila zrobił jedyny możliwy " dobry" ruch dla siebie, bo z Satis byłoby mu trudniej.

Dziękuje Stachowi i Bonnie oraz całej ekipie za organizację projektu. Dziękuje uczestnikom za świetną zabawę😉.

Ciekawostka
Jeśli coś mi się pomyliło proszę mnie poprawić.
O ile się nie mylę to w N4 była taka sytuacja, że jacyś ludzie wyszli na brzeg z kajaków i zaczęli oglądać nasz sprzęt m.in. urnę z głosami oraz statyw. Zbulwersowana Aga wtedy mówi "Ale proszę to zostawić" i chyba jeszcze był jakiś tekst do tych ludzi, bo do nich to nie dotarło, ale nie pamiętam jaki. Ktoś pamięta?

Wiadomość od administratora Meciek

Poprawna polszczyzna i interpunkcja byłyby mile widziane.

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Stach »

Cieszę się, że taka żywa dyskusja się zrobiła na temat tej edycji. Naprawdę miło jest jak ktoś coś skomentuje, co nie jest samym hejtem ;) Ja w trakcie publikowania odcinków specjalnie się nie wypowiadam, bo nie chce przypadkowo wrzucić jakiegoś spoilera.
frasiek pisze:
17 maja 2017, 07:53
Czyli w finale powinniście głosować na Satis, bo wykonała jedyny słuszny ruch, a potem pozbyła się jedynej osoby, która go wykonała razem z nim, a jak nie to znaczy, że byliście bitter jury :P
Masz prawo tak uważać, ale zgadzam się po części z MD. Bitter jury jest przereklamowane. Na Nidzie teoretycznie może coś takiego wystąpić, bo ludzie się znają też spoza gry i mogą zaważyć jakieś względy nie mające nic wspólnego z samą grą. Jednak w edycjach gdzie nikt nikogo nie zna to czegoś takiego po prostu nie ma. Jeżeli w jury jest osoba, która może na Ciebie nie zagłosować bo Ciebie nie lubi, ma ból dupy albo chce żebyś trafił jej ulubioną cyfrę to jest to bezpośrednio lub pośrednio Twoja zasługa i musisz się z tym liczyć.

Nie zawsze wygrywa najlepszy gracz, zawsze wygrywa zwycięzca.

Oczywiście Nida to Nida i tutaj ludzie mogą mieć jakieś "historie" sprzed edycji, które mogą też mieć wpływ.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycje fanowskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości