Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: MD »

Duncan pisze:
25 kwie 2017, 22:55
Veron pisze:
25 kwie 2017, 22:44
Nie rozumiem dlaczego wszyscy chcą tak kurczowo utrzymać w grze Kamila?
Miało się dobry social <3
Nie no sam jestem trochę zdziwiony, że jeszcze ani razu nie pojawił się pomysł mojej eliminacji. Nawet słowa nikt póki co o tym nie wspomniał albo nie zostało to pokazane. :-)
Szczerze? Bo wszyscy inni się znali i jak widzieli kogoś nowego, to im żal było po tym co stało się na ostatniej Nidzie :D

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Duncan »

MD pisze:
25 kwie 2017, 22:59
Duncan pisze:
25 kwie 2017, 22:55
Veron pisze:
25 kwie 2017, 22:44
Nie rozumiem dlaczego wszyscy chcą tak kurczowo utrzymać w grze Kamila?
Miało się dobry social <3
Nie no sam jestem trochę zdziwiony, że jeszcze ani razu nie pojawił się pomysł mojej eliminacji. Nawet słowa nikt póki co o tym nie wspomniał albo nie zostało to pokazane. :-)
Szczerze? Bo wszyscy inni się znali i jak widzieli kogoś nowego, to im żal było po tym co stało się na ostatniej Nidzie :D
Hahaha spoko xdd Dla mojej gry wręcz cudownie! Nie przeszkadzało mi to, tylko pozwoliło rozegrać nawet dobrą partię. :D

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: MD »

No baaaa, to nie miało Ci na celu nic ująć :D Tylko no tak było xD Stach wyciął fragment, w którym mówiłam że teraz kibicuje Tobie i Konradowi </3

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Duncan »

MD pisze:
25 kwie 2017, 23:24
No baaaa, to nie miało Ci na celu nic ująć :D Tylko no tak było xD Stach wyciął fragment, w którym mówiłam że teraz kibicuje Tobie i Konradowi </3
Dziękować! :D Stachu </3 Nie tylko to wyciął, gdzie rozmowa MD z Satis którą tak chciałem zobaczyć? ;c

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: frasiek »

Duncan pisze:
25 kwie 2017, 23:30
MD pisze:
25 kwie 2017, 23:24
No baaaa, to nie miało Ci na celu nic ująć :D Tylko no tak było xD Stach wyciął fragment, w którym mówiłam że teraz kibicuje Tobie i Konradowi </3
Dziękować! :D Stachu </3 Nie tylko to wyciął, gdzie rozmowa MD z Satis którą tak chciałem zobaczyć? ;c
Będzie w wydaniu na dvd.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: MD »

frasiek pisze:
26 kwie 2017, 00:00
Duncan pisze:
25 kwie 2017, 23:30
MD pisze:
25 kwie 2017, 23:24
No baaaa, to nie miało Ci na celu nic ująć :D Tylko no tak było xD Stach wyciął fragment, w którym mówiłam że teraz kibicuje Tobie i Konradowi </3
Dziękować! :D Stachu </3 Nie tylko to wyciął, gdzie rozmowa MD z Satis którą tak chciałem zobaczyć? ;c
Będzie w wydaniu na dvd.
Ciekawe kto będzie na okładce!

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: woytas »

MD pisze:
25 kwie 2017, 23:24
No baaaa, to nie miało Ci na celu nic ująć :D Tylko no tak było xD Stach wyciął fragment, w którym mówiłam że teraz kibicuje Tobie i Konradowi </3
O, a mnie wycięto fragment po eliminacji w którym mówię, że z całych sił trzymam kciuki za Jonka. Co to za wycinanie </3

Awatar użytkownika
Satis
1st voted out
Posty: 8
Rejestracja: 29 mar 2017, 13:55
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Satis »

Mało mnie w tym odcinku. Większość czasu przed radą szukałam HII nad rzeką, mając nadzieję je znaleźć bez wskazówki. Nie udało się. Na radzie było wąskie pole manewru. Odpadła Martyna, na czym szalenie mi nie zależało. Wojtek i Jonek ostatnio wysunęli się bardziej na pierwszy plan, HII Jonka ocaliło nam wszystkim skórę. Tego właśnie chciałam. Odrobinę odsunać się w cień. W końcu mój nick padał na każdej radzie, a jeszcze mnie nie wyrzucili, chociaż poważnie to planowali.

Martyna, w życiu nie było mi czegoś tak bardzo wstyd, jak wtedy, kiedy tak bezmyślnie Cię okłamywałam. Zwyzywałam się od idiotek w duchu. I szkoda, że nie było pokazanej naszej, o ile dobrze pamiętam, dość długiej rozmowy. :)

Jonek. <3 Bez jego tekstów ta edycja nie byłaby taka sama.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Jack »

Satis pisze:
26 kwie 2017, 12:44
Jonek. <3 Bez jego tekstów ta edycja nie byłaby taka sama.
Z tym muszę się zgodzić. Jonek dzięki swoim tekstom został królem ostatniego odcinka :D

Odcinek był dobry, zabawny, niedługi, ale nie do końca podobało mi się to zadanie o immunitet. Oczywiście gratulacje dla przeskakującego co radę Wujtratora :D Czekam na więcej i kibicuję tak naprawdę wszystkim. Nie pozabijajcie się w walce o finał ;)

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: jonek95 »

MD pisze:
25 kwie 2017, 19:52

Trochę pech z tą szyszką, bo nie rozkładając głosów i potencjalnie idąc na kamienie losowaliby je jedynie Kamil i Konrad, co najmniejszego sensu nie miało.
Prostując całą sprawę. Rozmiawałem dziś z Stachem i mówi że na Nidzie losowałyby 4 osoby kamienie.
Dla tego też wczoraj się tyle zastanawiałem nad kamieniami i tym co powiedziała MD. Wychodzi na to że przed radą na Nidzie musiałem zapytać Stacha ile osób losuje.
Satis pamiętasz może sprawę czy przekonując ciebie mówiłem że pytałem Stacha ?

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Roxy »

och MD :( stwierdzam że zadanie to nie było dla ciebie, ale kto idzie w długich spodniach do zadania w wodzie ;p no c'mon ;p choć w sumie już nie wiem czy pokazywanie za dużej ilości ciała czy te spodnie były śmieszniejsze :lol: a w ogóle zadanie to mieliście cudowne! żałuję że na Nidzie 3 takiego nie było np zamiast rurkowców ;p choć nie byłoby potem takiej beki :D

i tak oto pozostało mi dwóch faworytów, Jonek, Kamil nie spieprzcie tego ;p

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: frasiek »

MD pisze:
26 kwie 2017, 01:33
frasiek pisze:
26 kwie 2017, 00:00
Duncan pisze:
25 kwie 2017, 23:30


Dziękować! :D Stachu </3 Nie tylko to wyciął, gdzie rozmowa MD z Satis którą tak chciałem zobaczyć? ;c
Będzie w wydaniu na dvd.
Ciekawe kto będzie na okładce!
Przez cały czas byłaś w koszulce, więc masz małe szanse. Obstawiam Jonka toples.

marinhos
7th voted out
Posty: 114
Rejestracja: 01 cze 2014, 00:00
Winners at War: Rob
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: marinhos »

Szkoda, że MD odpadła. Jedna z najbardziej strategicznych zawodniczek w historii Nidy.

Odcinki z sezonu na sezon coraz lepsze.

Awatar użytkownika
Satis
1st voted out
Posty: 8
Rejestracja: 29 mar 2017, 13:55
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Satis »

jonek95 pisze:
26 kwie 2017, 18:24
Satis pamiętasz może sprawę czy przekonując ciebie mówiłem że pytałem Stacha ?
Nie pamiętam. Umknęło to mi akurat i nie mogę sobie przypomnieć.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: MD »

Roxy pisze:
26 kwie 2017, 18:50
och MD :( stwierdzam że zadanie to nie było dla ciebie, ale kto idzie w długich spodniach do zadania w wodzie ;p no c'mon ;p choć w sumie już nie wiem czy pokazywanie za dużej ilości ciała czy te spodnie były śmieszniejsze :lol:

Ale te spodnie serio na nic nie wpłynęły, one do nóżki przylegają elegancko xD Problem, który miałam to to, że oni tam lewą polecieli, a ja prawą gdzie jest głębiej i w pewnym momencie miałam wodę po obojczyki, więc niezbyt dało się ruszyć ;)
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2017, 16:47 przez MD, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycje fanowskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości