Nida 5: Nowe Rozdanie

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nida 5: Nowe Rozdanie

Post autor: Stach »

Dobrze widzicie, po 3 latach przerwy wracamy!

W stosunku do poprzednich edycji zmieni się sporo. Odchodzimy trochę od klasycznego Survivora, podnosimy poziom itp. itd. Oczywiście kilka spraw pozostaje bez zmian, takich jak Nida :D

ZGŁOSZENIA:
http://bit.ly/nida5zgloszenia
Wyjazd odbędzie się w dniach 9-18 sierpnia 2019 w okolicach miejscowości Wiślica w województwie świętokrzyskim.

Więcej informacji możecie przeczytać na FB:
http://bit.ly/nida5opis


Oczywiście zachęcam do lajkowania Facebooka i subskrybowania YouTube'a.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nida 5: Nowe Rozdanie

Post autor: Maw »

Jonek zgłaszasz się???

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Nida 5: Nowe Rozdanie

Post autor: Kobra »

W zgłoszeniach wyskakuje błąd. Także zraziłem się. Nie wypełniam.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Nida 5: Nowe Rozdanie

Post autor: Jack »

Maw pisze:
16 kwie 2019, 23:32
Jonek zgłaszasz się???
Zamierzasz oglądać tylko dla Jonka czy zgłaszasz się specjalnie ze względu na niego?

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nida 5: Nowe Rozdanie

Post autor: Maw »

Jack pisze:
17 kwie 2019, 08:00
Maw pisze:
16 kwie 2019, 23:32
Jonek zgłaszasz się???
Zamierzasz oglądać tylko dla Jonka czy zgłaszasz się specjalnie ze względu na niego?
Zamierzam się zgłosić, dlatego pytam znajome nicki, żeby stworzyć z nimi pre-game sojusz! Ktoś chętny?

A tak na poważnie po prostu zastanawiam się jaki jest sens robienia Nidy jeśli nie będzie tam Jonka. :(

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nida 5: Nowe Rozdanie

Post autor: Stach »

Kobra pisze:
17 kwie 2019, 00:30
W zgłoszeniach wyskakuje błąd. Także zraziłem się. Nie wypełniam.
Jaki błąd?

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Nida 5: Nowe Rozdanie

Post autor: jonek95 »

Maw pisze:
17 kwie 2019, 21:18
Jack pisze:
17 kwie 2019, 08:00
Maw pisze:
16 kwie 2019, 23:32
Jonek zgłaszasz się???
Zamierzasz oglądać tylko dla Jonka czy zgłaszasz się specjalnie ze względu na niego?
Zamierzam się zgłosić, dlatego pytam znajome nicki, żeby stworzyć z nimi pre-game sojusz! Ktoś chętny?

A tak na poważnie po prostu zastanawiam się jaki jest sens robienia Nidy jeśli nie będzie tam Jonka. :(
Nie mówię TAK, nie mówię NIE.

Warto jechać dla samej przygody. Ja jadąc na 2kę też się bałem, bo nie znałem nikogo, ale było warto ZDECYDOWANIE.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nida 5: Nowe Rozdanie

Post autor: Maw »

jonek95 pisze:
23 kwie 2019, 11:52
Maw pisze:
17 kwie 2019, 21:18
Jack pisze:
17 kwie 2019, 08:00


Zamierzasz oglądać tylko dla Jonka czy zgłaszasz się specjalnie ze względu na niego?
Zamierzam się zgłosić, dlatego pytam znajome nicki, żeby stworzyć z nimi pre-game sojusz! Ktoś chętny?

A tak na poważnie po prostu zastanawiam się jaki jest sens robienia Nidy jeśli nie będzie tam Jonka. :(
Nie mówię TAK, nie mówię NIE.

Warto jechać dla samej przygody. Ja jadąc na 2kę też się bałem, bo nie znałem nikogo, ale było warto ZDECYDOWANIE.
King. Może zadebiutuje w jakimś All Stars, bo granie z newbies mnie nie interesuje.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nida 5: Nowe Rozdanie

Post autor: Kamel »

w takim razie czekam na all-stars ;>
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nida 5: Nowe Rozdanie

Post autor: Stach »

Ważna informacja dla wszystkich fanów Nidy. Szykowaliśmy się do tego kilka miesięcy i się udało, właśnie ruszyliśmy z kampanią crowdfundingową na Polak Potrafi!

http://bit.ly/nidapolakpotrafi

Jeżeli jesteś fanem Nidy, chcesz oglądać kolejne sezony tego projektu lub brać w nich udział -wesprzyj nas! Każda złotówka, każdy lajk i każde udostępnienie jest dla nas ważne!

Poniżej znajduje się link do posta na FB, zachęcam do polubienia go i udostępniania!
http://bit.ly/nidafbpp

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nida 5: Nowe Rozdanie

Post autor: Stach »

Uwaga, zostały ostatnie godziny kampanii na Polak Potrafi! Zachęcam do wsparcia nawet za symboliczną złotówkę!
http://bit.ly/nidapolakpotrafi

Poniżej znajduje się link do posta na FB, zachęcam do polubienia go i udostępniania!
http://bit.ly/nidaPPkoniec

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nida 5: Nowe Rozdanie

Post autor: Maw »

Kiedy można spodziewać się premiery tego niesamowitego programu? :)

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Nida 5: Nowe Rozdanie

Post autor: Veron »

O matko, co za sentyment! Jak dobrze widzieć, stara porządna Nidę znowu na ekranie. Szkoda, że tak mało dziewczyny w ekipie, ale na plus powiew świeżości nieznanych mi graczy. Otwarcie sezonu całkiem przyjemne. Dziwi mnie fakt, że w przegranym plemieniu tak łatwo Liwaj i Damian trzymają wszystkich w ryzach. Czekam na walkę na gole klaty Conoscenta i Wujtratora. Aczkowiek dziwi mnie fakt ich agresji wobec siebie. Czyżby utarczki przed sezonem? Może ktoś potwierdzić, zaprzeczyć?

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Nida 5: Nowe Rozdanie

Post autor: Veron »

No i Stachu, montażowo rewelacja. W porównaniu do poprzednich edycji duży przeskok. Całkiem przyjemnie oglądało się zadania. Trzymam kciuki na ten moment za Damiana i Rafała. Pozdrawiam serdecznie i czekam na koleje epy.

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nida 5: Nowe Rozdanie

Post autor: Stach »

Veron pisze:
17 gru 2021, 01:19
O matko, co za sentyment! Jak dobrze widzieć, stara porządna Nidę znowu na ekranie. Szkoda, że tak mało dziewczyny w ekipie, ale na plus powiew świeżości nieznanych mi graczy. Otwarcie sezonu całkiem przyjemne. Dziwi mnie fakt, że w przegranym plemieniu tak łatwo Liwaj i Damian trzymają wszystkich w ryzach. Czekam na walkę na gole klaty Conoscenta i Wujtratora. Aczkowiek dziwi mnie fakt ich agresji wobec siebie. Czyżby utarczki przed sezonem? Może ktoś potwierdzić, zaprzeczyć?
Raczej nie żadne wcześniejsze zatargi, obaj Panowie się chyba nawet nie znali wcześniej. Bardziej to wynikało z tego, że byli najbardziej doświadczonymi osobami w plemieniu (Rafał brał udział w 2 edycjach RR, a Wujtrator w 2 edycjach Nidy), więc nie bardzo mieli do siebie zaufanie :)
Veron pisze:
17 gru 2021, 01:21
No i Stachu, montażowo rewelacja. W porównaniu do poprzednich edycji duży przeskok. Całkiem przyjemnie oglądało się zadania. Trzymam kciuki na ten moment za Damiana i Rafała. Pozdrawiam serdecznie i czekam na koleje epy.
Dzięki, starałem się jak najlepiej to ogarnąć :) Miło, że widać jakiś progres.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycje fanowskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości