Utopia

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Utopia

Post autor: Jack »

FOX wyemituje nowy reality-show pt. "Utopia", ma być to połączenie Big Brothera i Survivor
http://www.reality-tv.pl/2014/01/25/uto ... edzie-hit/

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

"Utopia" zadebiutuje 7 września.

Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo na to czekam, coś czuję, że to może mieć sens :wink:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Pożyjemy, zobaczymy :) Ostatnio pozostałe amerykańskie stacje (te główne) nie miały szczęścia do reality-show. Były jakieś jednosezonowce "The Glass House", "Whodunnit?" itp.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a The Glass House nie był właśnie z FOX?
Nie mniej mam zamiar oglądać, bo ciekawi mnie format ;d

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Akurat "Whodunnit" to szkoda, że został - i raczej już zostanie - jednosezonowcem. Przez cały rok liczyłem na kolejną dawkę śmiesznych śmierci :(

Utopii nie mogę się doczekać - co prawda 90% sukcesu to cast, ale i sam format brzmi niegłupio.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

The Glass House było na ABC. Wcześniej ABC emitował przez 2 sezony "I survived a japanesse game show".

Fox bardziej znany jest z kuchennych reality-show np. Hell's Kitchen, który znowu ma być emitowany w formie 2 sezony na rok.
A co do "Utopii". Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ciężko nowym programom walczyć jesienią z popularnymi serialami.

elvis329
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Cz?stochowa
Kontakt:

Post autor: elvis329 »

Jak narazie to nie zachwyca ten program jest pare śmiesznych ludzi jak Bella czy Josh ale ogólnie to troche nudy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Właśnie czytałem, że bardzo mało się tam dzieję i wyniki oglądalności również bardzo marne. Miał być hit, a wyszło "jak zwykle".

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Obejrzałem 20 minut pierwszego odcinka. Wyłączyłem, jak się zorientowałem, że całość ma trwać tak długo. Za dużo by tego było do oglądania.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

A to ci feler. "Utopia zdjęta z anteny w trybie natychmiastowym." Nie będziemy jednak świadkami narodzin nowego, ultra zayebistego formatu, który podbije serca widzów z całego świata od Nowego Jorku poprzez Iławę, aż do mongolskich bezdroży i wyemituje tyle sezonów, że będą o nim mówić jeszcze wnuki nad naszymi grobami.

http://www.reality-tv.pl/2014/11/03/ame ... more-21387

Mnie również zniechęciła zapowiadana długość emisji i liczba odcinków, plus fakt, że oglądam obecnie 5 reality na raz i nieuchronnie dostałbym zajoba. Ale teraz, skoro odcinków wyszło jednak mniej, to chyba się niedługo skuszę. Te bójki, pijackie ekscesy i napastowania seksualne brzmią bardzo magnetycznie.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Oglądalność pierwszych odcinków była bardzo słaba, a potem już tylko gorzej. Jak pojawiła się informacja o tym programie to myślałem, że zagości w TV trochę na dłużej, jak widać, niestety, program spadł po kilku tygodniach.
Nie wiem czy jest sens to oglądać :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakończone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości