Opposite Worlds

ODPOWIEDZ
frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Opposite Worlds

Post autor: frasiek »

Dwie drużyny: jedna mieszka w jaskini, druga w futurystycznym domku. Mogę się nawzajem widzieć, bo ich siedziby oddziela szyba.

Raz w tygodniu walczą o to kto będzie mieszkał w futurystycznym domku, potem każda drużyna spośród siebie wybiera kto będzie bezpieczny podczas eliminacji, potem widzowie decydują, kto z tej dwójki wybierze ludzi, którzy się zmierzą w pojedynku, którego stawką jest pozostanie w programie.

Oprócz tego mają jakieś techniczne mambo-jambo i na podstawie tego co się dzieje na twitterze ustalają kto z uczestników jest najbardziej lubiany, a kto najmniej. Pierwszy dostaje nagrodę, a drugi karę. Co jest nagrodą i karą decydują widzowie w głosowanie.

Prowadzący ten sam co w Capture.

Sprzedają to jako wyjątkowy eksperyment, mnie to raczej nie wciągnęło i chyba poprzestanę na 3 odcinkach.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a jaka stacja stoi za tym rs?

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Jak dla mnie to stacja torrent :wink:

Ale dla świata to edycja jest robiona przez stację SyFy(w Polsce znana jako SciFi) czyli ta sama korporacja co NBC.

Edycja:
Nie jest to ich pomysł, a jedynie bazują na chilijskim "Mundos Opuestos", które według angielskiej wiki odniosło sukces(pewnie w Chile)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

w sumie oglądnęłam 3 odcinki które znalazłam i no hmm, jedynie prowadzący jest ciekawy ;d ten jego akcent <3
pewnie będę oglądać, jak znajdę coś więcej, ale przewijając tylko do zadań i tych wyborów eee bezpiecznej osoby ;d

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Czytałem kiedyś o tym, ale nie zwróciłem jakoś na to uwagi, bardziej czekam na "Utopię".
Jest jeden odcinek na tydzień?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakończone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości