Project Runway Polska

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Project Runway Polska

Post autor: Roxy »

<center>Obrazek</center>

Trzynastu ambitnych projektantów stanie do walki o tytuł najlepszego projektanta polskiej edycji Project Runway, prestiż, sławę i szansę na wykreowanie własnej marki. W drodze na szczyt, uczestnicy zmierzą się z niekonwencjonalnymi zadaniami, które sprawdzą nie tylko ich wyobraźnię, kreatywność, talent, ale również charakter. Pod czujnym okiem mentora zaprojektują autorskie kreacje, a efekty ich pracy oceni profesjonalne jury. W każdym odcinku odpadnie autor najsłabszego projektu, a nazwisko zwycięzcy trafi na listę liczących się nazwisk w branży.
źródło: http://projectrunway.tvn.pl

Tak, więc to by było na tyle jeżeli chodzi o naszą edycję :D
Prowadzi Anja Rubik, choć jak dla mnie nie nadaje się zupełnie. Okej jest znaną modelką, ale jest taka sztuczna... a przecież tyle innych modelek, choćby Magda Frąckowiak, czy Kasia Struss, czy Małgosia Bela. O projektantach może za wiele nie będzie, bo jednak to nie są jacyś ludzie z ulicy, wiedzą co robią i niektórym to genialnie wychodzi :D
Ogląda ktoś?

Kasia
5th voted out
Posty: 61
Rejestracja: 09 sty 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kasia »

Ja jakoś niedawno obejrzałam pierwsze odcinki w internecie.
Ogólnie program nie najgorszy, choć nie też prowadząca zupełnie nie pasuje, może nie tyle jest sztuczna, ale jakaś sztywna. Oglądałam jakieś odcinki z oryginalnej wersji, tej z Heidi Klum, ona była na luzie i w ogóle jakaś taka pozytywna.
Za to ten metron, wyleciało mi nazwisko z głowy, nadaje się na to miejsce. Facet chociaż ma jakieś pojęcie o szyciu, nie mówi o czymś, o czym nie ma pojęcia.
Co do uczestników, nie mam jakiegoś faworyta, niektóre kreacje były całkiem fajne, ale niektóre nawet ja bym lepiej zrobiła.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Jest już drugi sezon.

Pierwszy sezon obejrzałem w całości, co jeżeli chodzi o polskie RS jest u mnie rzadkością i nawet mi się to podobało, mimo, że samo "fashion" to mnie w ogóle nie interesuje.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Mam tak samo. Nie interesuje mnie Project Runway i moda, ale obejrzałem odcinek z siatkarkami z Legionowa :D "Najlepiej" wyglądała Dżejmi Tibo w stroju sprzątaczki :D
http://r-scale-07.dcs.redcdn.pl/scale/o ... quality=85

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

I "Project Runway" w najbliższym czasie (czyli przez co najmniej kilka lat) nie wróci na antenę TVN.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Project Runway Polska

Post autor: frasiek »

Ja to zwykle na czasie, ale skoro nikt wcześniej nie dał. Jedna z uczestniczek drugiej edycji stała się dość (nie)sławna z tego, że oszukuje swoich pracowników i jeden już z nią nawet wygrał w sądzie:
http://annomalia.net

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Project Runway Polska

Post autor: Jack »

Dzięki za ciekawą informację. Nie śledziłem dokładnie tego programu i szczerze mówiąc nie pamiętam tej uczestniczki, ale to nie pierwsza tego typu sytuacja z gwiazdami reality-show.
Jakiś czas temu o wyłudzenia oskarżona została Michalina Manios z Top Model.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakończone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości