SuperSTARcie

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

SuperSTARcie

Post autor: Jack »

Nowy program, w którym rywalizować będą artyści muzyczni. (oryg. „The Ultimate Entertainer”)
W programie wystąpi 10 muzycznych gwiazd. W każdym emitowanym na żywo odcinku, śpiewać będą oni piosenki z różnych muzycznych stylów, m.in. popu, rocka, jazzu, dance czy R&B, walcząc o miano najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. TVP2 podała, że uczestnikami show będą Reni Jusis, Rafał Brzozowski i Katarzyna Wilk. Jacek Rakowiecki, rzecznik prasowy TVP, informuje, że nazwiska pozostałych gwiazd jak i prowadzącego zostaną ogłoszone w drugiej połowie września br.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/su ... ann-w-jury

NightWing
7th voted out
Posty: 119
Rejestracja: 09 maja 2013, 00:00
Lokalizacja: W....
Kontakt:

Post autor: NightWing »

Fajnie :) Ale Reni Jusis? Serio? Jakoś nie mam ochoty Jej słuchać. Naprawdę.
Ale będzie Kasia Wilk, uwielbiam Ją :) Więc może coś z tego będzie.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Kolejne gwiazdy to Titus, Ramona Ray i Natasza Urbańska. Pewnie wszyscy są zachwyceni uczestnictwem Nataszy :D

NightWing
7th voted out
Posty: 119
Rejestracja: 09 maja 2013, 00:00
Lokalizacja: W....
Kontakt:

Post autor: NightWing »

Ramona Ray...kolejna "znana" i "świetna" wokalistka.
No Natasza na tle tych uczestników wypada znakomicie, chociaż pewnie wyleci jako pierwsza :D Bo ludzie Ją tak kochają.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Antek Królikowski i Marika (która rzuciła prowadzenie "The Voice", ponieważ chciała się skupić na karierze muzycznej :D) poprowadzą ten program http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ma ... wa-na-zywo

Dziesiątkę uczestników widowiska stanowić będą Reni Jusis, Monika Borzym, Katarzyna Wilk, Natasza Urbańska, Ramona Rey, Mieczysław Szcześniak, Rafał Brzozowski, Stanisław Karpiel-Bułecka, Tomasz „Titus” Pukacki i Adam Sobierajski.

Rzeczywiście Natasza wyróżnia się na tle innych uczestników i mam nadzieję, że zajdzie jak najdalej.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

O, Natasza, gwiazda nasza. Wiemy już kto zajmie drugie miejsce :lol:

Ogólnie pomysł programu jak najbardziej na plus, zobaczymy co tam się zadzieje :wink:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

NightWing
7th voted out
Posty: 119
Rejestracja: 09 maja 2013, 00:00
Lokalizacja: W....
Kontakt:

Post autor: NightWing »

Tak, pomysł na plus. Tylko uczestnicy na minus...
Monika Borzym? Nie mam pojęcia kim Ona jest, ale pewnie śpiewa...skoro będzie w tym programie.
Ramona Ray...nie obrażając Jej fanów, ale nie uważam, żeby była z Niej świetna piosenkarka.
Reni Jusis czyli eko mama...z tego jest znana, bo Jej piosenek nie zna nikt. Oprócz "zakręconej".
Nie wiem kto wybierał te "gwiazdy". Widocznie nikt inny nie chciał się zgodzić do udziału w tym programie.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

No cóż gwiady nie lubią być oceniane przez innych xD

NightWing
7th voted out
Posty: 119
Rejestracja: 09 maja 2013, 00:00
Lokalizacja: W....
Kontakt:

Post autor: NightWing »

Widziałem tydzień temu pierwszy odcinek, był okropny. Scena, studio jest bardzo biedne jak na TVP.
Mało osób na publiczności, malutkie studio...malutka i brzydka scena.
Prowadzący? Okropni. Marika jeszcze jeszcze...ale Antek? Masa pomyłek, masa błędów. Nie ma nic mądrego do powiedzenia. Jury? Drętwe. Kasia Nosowska jako gość była ok, lubię Ją. A gwiazdy?
Ramona brzmiała okropnie, naprawdę. Uszy krwawiły.
Dziwie się, że została pochwalona...bo naprawdę nie mam pojęcia za co. Kasia Wilk trzymała poziom, ale to było wiadome.
Zaskoczyła mnie Monika Borzym, której nie znałem.
Bardzo skromna i fajna dziewczyna, piękny głos.
Ogólnie poziom tego programu jest bardzo niski.
TVP chciał przebić TVN oraz Polsat...nie udało się.
Nie tym programem...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

To studio w którym chyba wcześniej kręcono jakieś kabarety, więc trochę małe na program muzyczny.
Co do prowadzących to się zgadzam. Antek jest okropny i na miejscu produkcji bym go wymienił, albo ograniczył jego rolę tylko do zapowiadania gwiazd.
Widziałem chyba ze 2 ostatnie występy w tym Ramonę i zaśpiewała okropnie. Wszystkim oczywiście się to podobało, ale to było straszne.

Odpadła Kasia Wilk. Trochę szkoda, chociaż ludzie już ją pewnie coraz mniej kojarzą. Nagrała ze 2 piosenki i tyle...

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Coś mnie podkusiło, aby obejrzeć i kurde, wyjątkowo biednie wygląda. Nie widzę żadnych plusów, jasne, można zawsze powiedzieć, że się rozkręci/ że później będzie lepiej itd., ale na ten moment to szoł nie przykuwa uwagi niczym. Ostatnio tak źle oglądało mi się program "Tylko we dwoje".

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

To chyba wygląda tak dlatego, że program robiony był na ostatnią chwilę. Na początku września pojawiła się informacja, że TVP pracuje nad tym programem i możliwe, że wyemitują go wiosną. Kilka dni później zarząd TVP podjął decyzję, że chce emitować "SuperStarcie" od października. Ciężko coś dopracować w 3-4 tygodnie. Większego studia pewnie nie udało im się wynająć. Ciekawe czy był chociaż jakiś casting na prowadzących...

NightWing
7th voted out
Posty: 119
Rejestracja: 09 maja 2013, 00:00
Lokalizacja: W....
Kontakt:

Post autor: NightWing »

Jack pisze:To studio w którym chyba wcześniej kręcono jakieś kabarety, więc trochę małe na program muzyczny.
Co do prowadzących to się zgadzam. Antek jest okropny i na miejscu produkcji bym go wymienił, albo ograniczył jego rolę tylko do zapowiadania gwiazd.
Widziałem chyba ze 2 ostatnie występy w tym Ramonę i zaśpiewała okropnie. Wszystkim oczywiście się to podobało, ale to było straszne.

Odpadła Kasia Wilk. Trochę szkoda, chociaż ludzie już ją pewnie coraz mniej kojarzą. Nagrała ze 2 piosenki i tyle...
Być może, ale jednak Kasia potrafi śpiewać. Ramona znowu skopała...kolejny utwór. Fałsz i jeszcze raz fałsz. Ona nie potrafi śpiewać. No, ale pokaże to i tam...więc pewnie dlatego została. Ogólnie beznadzieja.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Tragiczna oglądalność programu, ale TVP zadowolona z poziomu programu http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/su ... kuje-ludzi
Ostatni odcinek obejrzałem prawie w całości i naprawdę jest lepiej niż w pierwszym odcinku. Adam Sobierajski był genialny, a najlepsza i tak Nataszka :wink:

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Moje "oglądanie" sprowadza się głównie do odsłuchów występów Titusa na yt. Mam nadzieję, że za szybko nie odpadnie, bo wstąpi we mnie złe.

Chociaż nie, kłamię. Widziałem jeszcze "Jai Ho" Nataszy i do tej pory budzę się nocami zlany zimnym potem. Jeśli ona dalej będzie chciała być kobietą renesansu i robić na scenie wszystko na raz - śpiew, taniec i żonglowanie pomidorami stojąc jedną nogą na głowie garbatego Japończyka, to wokalnie najlepiej nie będzie. W kawałku Kory po prostu śpiewała i wyszło znacznie lepiej.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakończone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości