Celebrity Splash

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Celebrity Splash

Post autor: tombak90 »

Obrazek

Jak wszyscy wiemy, nasze polskie "gffiassdy" robiły już prawie wszystko - tańczyły, śpiewały, przebierały się za inne gwiazdy, szpanowały na łyżwach, układały się w ranking, ujeżdżały wielbłądy, a nawet wcielały się w role clownów cyrkowych. Polsat uznał jednak, że heheszki mogą pójść jeszcze o krok dalej i wiosną powstanie takie oto cudo:

http://www.reality-tv.pl/2014/12/15/cel ... more-21476

Celebrity Splash. Gwiazdy skaczą do wody :lol: Format powstał w 2012 roku w Holandii i podobno podbił już serca widzów jak świat długi i szeroki. Za polską wersję odpowiadać będzie... niespodzianka - Rinke ze swoim Rochstarem.

Gwiazdy będą odprawiać swoje akrobacje na "Termach Maltańskich" w Poznaniu. To dwie dzielnice ode mnie, więc pewnie będę wpadał się pośmiać. Trudnej sztuki jurorowania podejmie się nasz podstarzały Motylek, czyli Otylka Jędrzejczak. Ciekawe, których żądnych zarobku celebrytów uda im się naciągnąć na uczestnictwo. Tradycyjnie, trzymam kciuki, że w końcu wystąpi w czymś moja guru, Iza Kisio-Skorupa.

Zostawiam temat na przyszłość, żebyśmy mogli pohejtować.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Ostatnio przeczytałem o tym w gazecie i szczerze mówiąc myślałem, że to wyjątkowo głupi i nieudany świąteczny żart. A jednak to prawda... OMG. : D Jak dla mnie idea programu jest wyjątkowo głupia. O ile to tańczenie, śpiewanie czy jeżdżenie na lodzie trwa jakiś czas to skok z wieży do wody niezależnie jak efektowny trwa, no nie wiem, sekundę? :D Pozostały czas to będę debilne rozmowy i sceny z prób? xD Kompletnie tego nie widzę i nie rozumiem, ale pewnie obejrzę jeden odcinek, żeby się pośmiać.

Osobiście liczę na występ jakiegoś kloca, który będzie skakał na bombę co odcinek. :P

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Liszowska ma skakać, więc chyba będziesz miał swojego 'kloca' xd

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Bardziej chodziło mi o kogoś w stylu Saleta/Pudzianowski, ale i Liszowską nie pogardzę :D.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Liszki to ja bym za cholerę nie wpuścił do wody bez badania alkomatem. Za duża odpowiedzialność ze strony producenta :P Śmichy-chichy, a tu nagle jakaś tragedia się gotowa wydarzyć. Co do Pudziana, to kto wie, czy sobie nie poskacze. Śpiewał, tańczył, prowokował Rutowiczkę dla hajsu, więc i tutaj może być chętny. Ostatnio trochę o nim cicho, więc byłaby to dobra okazja przypomnieć o sobie i o tym, że tanio skóry nie sprzeda.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Właśnie też się zastanawiam jak to ma wyglądać do końca, bo skok trwa chwilę. W USA był chyba "Splash" i jeszcze jeden podobny program i o ile się nie mylę to szybko spadły z anteny. Szkoda, że Rooyensowi nie udało się wcisnąć żadnej ze stacji "Gwiazdy skaczą ze skoczni" - to byłby dopiero show. Liszowska na nartach :D

Edit: I cytat z wikipedii "The show was widely derided by critics for its lack of originality, excitement and poor format." :D

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: MD »

W UK jest splash i nie jest fatalne, zdarzyło mi się w wakacje oglądać ^^. Tyle że trenują ich medaliści olimpijscy w skokach do wody np. Tom Dailey, powodzenia dla Otylii, sama jakby skoczyła to by pewnie klocem była, najwyraźniej już nie może proszku do prania ani pasty do zębów reklamować :C Czas na nowe źródła zarobku.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

MD, postaw się w sytuacji Otylii. Ona już próbowała innych źródeł zarobku xD Nie wyszło jako jako celebrytka, jako trenerka, chciała dostać się do Europarlamentu - też się nie udało, a musi z czegoś żyć :D
Może będzie jakiś trener skoków z prawdziwego zdarzenia. Chyba nawet musi być ktoś taki, a Otylia będzie tam tylko dodatkiem :)

Lana Warrior
7th voted out
Posty: 129
Rejestracja: 08 paź 2014, 00:00
Lokalizacja: Piast?w
Kontakt:

Post autor: Lana Warrior »


Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

To chyba nie jest cała lista. W programie udział mają wziąć 24 "gwiazdy".

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

ANGELIKA FAJCHT?????? Toż to Zaklęta Antylopa z występu Patty w "Dzień dobry TVN". :lol: :lol: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=GxPF0KpVIVs

KOCHAM tę informację :D To moja trzecia życiowa idolka po Izie Kisio-Skorupie i Hardkorowym Koksie. Obejrzę to wspaniałe show specjalnie dla niej. Przynajmniej aż nie odpadnie. Albo aż się nie utopi, bo znając jej pojęcie o rzeczach, których się podejmuje, nie zdziwiłbym się, gdyby nawet nie umiała pływać :lol:

Odeta Moro? No cóż, smutny koniec. Najpierw facebookowicze wykopali ją ze Studia Olimpijskiego, potem mąż wykopał ją z chałupy, a teraz będzie skakać do wody z Mroczkiem i Zaklętą Antylopą :(

Buczkowski, Pręgowski, Świerczewski - chyba po prostu im się nudzi

Mroczek, Cypryański - ich złote czasy minęły, więc są już chyba na etapie "przyjmę wszystko". Ciekawe, który to Mroczek, bo ja tam ich nie odróżniam. Serialowy mąż Kasi Cichopierd, czy serialowy r*chacz wszystkiego co się rusza i nie śmierdzi?

Siwiec - ciekawe, które miejsce tym razem wykupili jej alfonsi :lol: I ile artykułów na Pudlu dziennie, które z zapartym tchem będą relacjonowały jej poczynania w programie.

Liszewski - wydawało mi się, że "ona" dalej "tańczy dla mnie" i póki co nie jest jeszcze na tyle zdesperowany, by musieć zarabiać w ten sposób.

Pietrucha - jak wszędzie, to wszędzie :lol:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Spekulanci nadal bawią się świetnie. Teraz mówi się także o:

-Adamie Kraśko - rolnik, który zamiast żony znalazł pasję do chamskiego-wiejskiego-umc-umc-disco-polo i niestety pragnie dzielić się nią ze światem.

-Aleksandrze Ciupie - jedna z zabawek Donatana, chyba ubijała masło w teledysku, czy takie tam.

-Włodzimierzu Matuszaku - proboszcz z "Plebanii". Tak, ten-taki-stary. Skoro już mamy patrzeć na roznegliżowane gwiazdy, to Polsat chce widocznie, by także starsze panie miały swoje chwile podniecenia.

Chcieliście kloców, macie kloce :lol: Jeśli dodatkowo potwierdzi się info o Liszce i Buczkowskim, to zbiera nam się cały Legoland.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Niby lista uczestników, nie wiem na ile prawdziwa, bo nazwiska zbierane z kilku stron do kupy:

- Tomasz Puzon
- Monika Mrozowska
- Michał Wiśniewski
- Przemysław Cypryański
- Maciej Dowbor
- Dorota Stalińska
- Joanna Opozda
- Marcin Mroczek
- Rafał Mroczek
- Aleksandra Ciupa
- Julia Pietrucha
- Odeta Moro Figurska
- Andrzej Supron
- Bilguun Ariunbaatar
- Piotr Pręgowski
- Joanna Liszowska
- Robert Moskwa
- Radek Liszewski
- Włodzimierz Matuszak
- Adam Kraśko
- Angelika Fajcht
- Piotr Świerczewski
- Zbigniew Buczkowski
- Natalia Siwiec

Wychodzi akurat 24 osoby, ale część nazwisk to wciąż spekulacje. A w TV Polsat zaczął puszczać reklamy programu, ale widziałem samą końcówkę i nie umiem potwierdzić czyjegoś udziału :D.


Jury:
- Otylia Jędrzejczak
- Danuta Stenka
- Tomasz Zimoch

Prowadzący:
- Krzysztof Jankowski JANKES

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Umba, twoja lista nie jest oficjalna :)

Oto oficjalna lista uczestników:
Elżbieta Jędrzejewska
Saszan
Ilona Felicjańska
Aleksandra Ciupa
Dorota Czaja-Bilska
Monika Mrozowska
Misheel Jargalsaikhan
Odeta Moro
Rozalia Mancewicz
Julia Wróblewska
Adam Kraśko
Przemysław Cypryański
Robert Moskwa
Andrzej Supron
Andrzej Młynarczyk
Piotr Świerczewski
Tomasz Puzon
Przemysław Saleta
Billgun Ariunbaatar
Andrzej Szczęsny
Darek Kuźniak
Maciej Dowbor
Włodzimierz Matuszak
Radosław Liszewski

Prowadzący: Łukasz Grass i Jankes

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Nie wierzę, że niektóre nazwiska ściągnęli tutaj, a nie byli w stanie do TzG XD Masakra :p Po prostu nie wierzę, że niektórzy się zgodzili na skakanie do wody haha :D Ale ciekawe, ile za to dostaną. Nina pewnie nie oszczędza.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakończone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość