Dragons' Den - Jak zostać milionerem

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Dragons' Den - Jak zostać milionerem

Post autor: jonek95 »

Program z 2011 roku. Ostatnio lecą powtórki na TV6. Choć na początku mi się bardziej Brytyjska wersja podobała, to z czasem Polska wydaje mi się lepsza. Sam program polega na tym, że ludzie przychodzą z wynalazkami lub pomysłami na biznes i proponują procent zysku za jakąś kwotę pieniedzy. Kwotę tę chcą uzyskać od 5 biznesmenów, którzy osiągneli sukces na różnych polach biznesu.

Najbardziej podobał mi się pomysł balustrady świetlnej stworzonej z słupków drogowych w których umieszczone są soczewki skupiające i przesyłające promien świetlny zebrany z świateł nadjeżdzających samochodów do kolejnych słupków. Sam pomysł nie zyskał uznania w oczach biznesmenów.

Szkoda, że obecnie nie produkują już tego programu.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Dragons' Den - Jak zostać milionerem

Post autor: Jack »

jonek95 pisze:
21 kwie 2017, 14:58
Szkoda, że obecnie nie produkują już tego programu.
Wielka szkoda. To był jeden z moich ulubionych programów. Polska edycja była dość "zabawna". Niektórzy ludzie przychodzili z bardzo dziwnymi pomysłami. Pamiętam, że ktoś miał taki plastikowy patyk na kółku. Chciał pieniędzy, ale nawet nie wiedział do czego ten innowacyjny produkt może służyć :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakończone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości