Top Shot

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

raczej nie dla mnie ściaganie tego programu
jakby ktoś miał namiary na odcinki na yt to byłabym wdzieczna za link :)

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »


Guest

Post autor: Guest »

Odcinek 6:Uwielbiam kowbojski klimat! Czerwonym brakuje tylko jednego zwyciêzctwa, aby wyrównaæ liczbê graczy w dru¿ynach.

Challenge:Tym razem konkurencja zdaje siê najbardziej pasowaæ do Dannego. Jak do tej pory moje ulubione zadanie. Choæ po æwiczeniach Chris nie czu³ siê zbyt pewnie, ale w wyzwaniu posz³o mu rewelacyjnie i nie spud³owa³ ¿adnego strza³u. Niebiescy poradzili sobie ¶wietnie. U czerwonych zaczyna³ Danny. Mia³o to nakrêciæ pozytywnie dru¿ynê. Niestety zawiód³ oczekiwania i na 10 oddanych strza³ów, odda³ tylko dwa celne. Czerwoni przegrali. By³am zawiedzona postaw± Dannego. Ogólnie nikt poza Petem nie spisa³ siê dobrze.

Nominacje: Andre Vs Kelly. Cieszy³am siê, ¿e Kelly nie musia³ walczyæ przeciwko Dannemu. Wykorzystanie pokera w konkurencji uratowa³o mojego ulubieñca. Andre celniej strzela³, ale by³ nie popisa³ siê pokerowym my¶leniem. Kiedy strzeli³ w czwórkê zastanawia³am siê, co on chce tym ruchem ugraæ? Cieszê siê, ¿e Kelly zosta³ w grze.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

dzięki za linka :)

Guest

Post autor: Guest »

Odcinek 7: "Trick shot" - tym razem pad³o na widowiskowe sztuczki. Dla wszystkich by³o to co¶ nowego. Mój szacunek wzbudzili zawodnicy, którzy ca³y dzieñ æwiczyli, próbuj±c bez broni odtworzyæ jedn± z konkurencji. Coraz bardziej kibicujê Kellemu. W¶ród moim ulubieñców znajduj± siê JJ, Chris i coraz bardziej lubiê Petera i Tarê. Danny po ostatnim konkursie trochê straci³ w moich oczach.

Rewelacyjne zadanie. Bardzo podobaj± mi siê takie kowbojskie sztuczki. Najtrudniejsza okaza³a siê sztuczka z podrzucaniem puszki i strzeleniem do niej w locie. Ta sztuczka uda³a siê tylko Iainowi i Kellemu. Podoba³ mi siê sposób w jaki JJ wspiera³ Kellego. Niestaty czerwoni przegrali.

Nominacje: Zaskakuj±ce. Pojedynek powinien rozegraæ siê pomiêdzy Danny'm, a Bradem. Niestety Kelly trafi³ do pojedynku. Zadanie z pojedynku nie by³o ³atwe. Ca³e szczê¶cie wygra³ Kelly, dziêki rewelacyjnemu strza³owi w czwartej rundzie. Ogromnie cieszê siê z wyniku, bo to jeden z zawodników, który zas³uguje, aby graæ dalej. Moja sympatia do Dannego, stopnia³a jeszcze bardziej. Niestety Adam, którego najbardziej nie lubiê, nadal pozostaje w grze.

Z zapowiedzi w nastêpnym odcinku bêdzie po³±czenie, wiêc mo¿e jest szansa, aby Adam wróci³ do domu.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Już po 9 odcinku, świetny odcinek, bardzo mi się podobało to że były 2 zadania w których aż 3 uczestników odpadło, nie pokazali ćwiczeń przedzadaniowych bo one mnie trochę nużą i w efekcie mieliśmy emocjonujący epizod. Pierwsze zadanie było strasznie trudne, już myślałem, że J.J. odpadnie, na szczęście udało mu się ustrzelić tą linkę - odpadł Blake - z tego co mówią jego przeciwnicy, jeden z najlepszych - mi się jakoś wybitnie w oczach nie świecił, ale za to był sympatyczny.
Druga konkurencja była jeszcze bardziej emocjonująca, odpadli Adam - zasłużenie, i Kelly - totalnie niesprawiedliwie, w tym zadaniu będąc pierwszym do zadania było wyrokiem śmierci,przynajmniej dla Kellego.
Za tydzień finał, mam nadzieję że wygra JJ, po odpadnięciu Kellyego jemu najbardziej kibicuję :)

Guest

Post autor: Guest »

Odcinek 8:Krótko. Cieszê siê, ¿e Kelly nareszcie nie musia³ siê pojedynkowaæ. Spodziewa³am siê po³±czenia, ale nie nast±pi³o.

Odcinek 9:Pierwsze zadanie by³o bardzo trudne. Kiedy na ³awce dla przegranych zostali J.J. Kelly i Blake [Moi ulubioeñcy] obawia³am siê, ¿e odpadnie Kelly. Jestem pe³na podziwu, ¿e pokona³ w dogrywce Blake.

Szkoda, ¿e w tym zadaniu musia³y odpa¶æ dwie osoby. Po starcie Kelly'go, kiedy za pierwszym razem trafi³ wszystkie cele, by³am pewna, ¿e przejdzie dalej. jednak sta³o siê inaczej. Gdyby nie bieg³ pierwszy jestam przekonana, ¿e uda³oby mu siê uzyskaæ lepszy czas od Iaina.

Po niefortunnej eliminacji Kelle'go [a widzia³am go w finale] moi faworyci to Peter i JJ. Bardzo lubiê obu zawodników. Na trzecim miejscu znajduje siê Chris. Najmniej lubiê Iain'a i mam nadziejê, ¿e to nie on zgarnie g³ówn± nagrodê. Fina³ ju¿ za tydzieñ. Swoj± drog± przywi±za³am siê do tego programu. Colby znalaz³ swój styl prowadzenia programu i jak dla mnie pasuje to Top Shot idealnie. :D [Ale jako jego fanka mogê byæ lekko stronnicza :wink: ]

Guest

Post autor: Guest »


colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

No i jestem po finałowym odcinku. Był bardzo emocjonujący, szczególnie ostatnia konkurencja... ale od początku. 1 zadanie było ciekawe, wymagało nie tylko umiejętności, ale także strategii, JJ zmiótł Chrisa, świetny popis jego umiejętności. Odpadł Peter, szkoda, był zaraz po JJ kolejnym moim ulubieńcem.
Następna konkurencja, ciekawy był ten freestyle, jednak sam wynik tego zadania był dołujący. Odpadł JJ, jakiś wypadek przy pracy w tym zadaniu i po nim, bardzo szkoda, widziałem go na najwyższym stopniu podium.
W finałowej konkurencji Chris i Iain, już z tej dwójki 'kibicowałem' Chrisowi i znów fail, wygrał Iain, w sumie to nic do niego nie mam, ale nie wzbudził jakiejś wielkiej mojej sympatii na przestrzeni całego programu.
Ogólnie ten program bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, mam zamiar kontynuować jego oglądanie, bynajmniej już nie jedynie dla Colbiego - jak na początku - lecz tez dla samego show które wybornie się prezentowało przez cały sezon 1 :)

Guest

Post autor: Guest »

Czytaj±c twój opis fina³owego odcinka, poczu³am siê niemal tak jakbym sama go napisa³a. :D pierwsz± konkurencjê wymiót³ JJ. Szkoda, ¿e Peter mia³ najmniej do¶wiadczenia z pistoletem i to najprawdopodobnie zawa¿y³o o tym, ¿e przegra³ dogrywkê z Chrisem.
Freestyle by³ niesamowity. Choæ nie lubiê Iaina, sprawi³ siê w tym zadaniu wy¶mienicie. Nie mog³am uwierzyæ, ¿e JJ nie znajdzie siê w finale.
Do fina³u trafi³y osoby, któe najmniej chcia³am tam widzieæ z Top 4. Bardzo przekrojowy fina³, niestety Chris niemal przez ca³e zadanie by³ o ke kilka trafieñ za Iainem. Trudno co¶ mu zarzuciæ, bo pod koniec pokaza³ klasê, ale po prostu swoj± osob± wzbudza³ we mnie ma³o pozytywnych emocji.

Ogl±daj±c zadania fina³owe zastanawia³am siê jakby spisa³ siê Kelly. Podejrzewam, ¿e najtrudniejsz± prób± z tych trzech, by³bo by dla niego pierwsze zadanie ze wzglêdu na rodzaj broni. ¯a³ujê, ¿e nie mieli¶my okazji obejrzeæ go we freestylu, poniewa¿ specjalizowa³ siê w zupe³nie innym typie szczelania co fina³owa trójka.

Tak jak ju¿ pisa³am wcze¶niej, top shot bardzo mile mnie zaskoczy³. Podoba³a mi siê ogranizacja widowiska, konkurencje, dobrze dobrany prowadz±cy :D Jednak tak jak napisa³ Colby, ja równie¿ rozpoczê³am przygodê z tym programem, aby zobaczyæ jak mój ulubieniec sprawdzi siê w roli prowadz±cego, a ka¿dy kolejny odcinek ogl±da³am ciraz bardziej dla zawodników i samego programu.... Szkoda, ¿e nie wygra³ JJ.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5718
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Warto obejrzeć ten program? Widzę, że już powstaje 3 sezon :wink:

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

obejrzałem pierwszą edycję z moimi młodszymi braćmi i co chwile było coś na pozór Cassie ze skinsów(o ile ogladales) WOW
a ts samo w sobie jest dosyć ciekawe, jednak w połowie drugiej edycji odpadłem i nie bardzo chce mi sie wrocic
no i + taki, ze Colby prowadzi, i idzie mu to całkiem fajnie :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5718
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Na polskim History (i History HD) w każdą środę o 22:00 od 18 lipca emitowany jest pierwszy sezon "Top Shot"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakończone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości