Hell's Kitchen Polska

Kasia
5th voted out
Posty: 61
Rejestracja: 09 sty 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kasia »

Ja myślę, że on nie będzie aż tak bardzo wzorował się na Gordonie. W top chef, powiedział swoje, czasami bardzo dobitnie, ale jakoś nie było tam wielu przekleństw.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Nowy zwiastun:
https://www.youtube.com/watch?v=wVCQd7VuhzY

No cóż, podoba mi się sama restauracja, bo jest odwzorowana z wersji amerykańskiej, po top chefie bałem się, że wepchną ich do osobnych klatek i każą im tam gotować, a tutaj widać, że się postarali. Jeżeli chodzi o odwzorowanie jest nieźle. Polsat chyba zainwestował w program, bo nawet nie ma od groma lokowania produktu (logo kamis na ich kurtkach przemilczę). Kłodest Amaro zgodnie z hasłem polsatu "włączył emocje", bo nawet nie brzmiał jak robot (Julie Chen).

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Tak krytykujesz tego Modesta, a jednak wczuł się w rolę :D Pewnie w zwiastunie są tylko najciekawsze jego wypowiedzi. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Ja go nie hejtuję, ale nie wiem dlaczego on prowadzi cokolwiek w telewizji jeżeli jest gorszym prowadzącym niż Głogowska. xd

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Na szybko, bo te reklamy trwają i trwają.

Skoro Modest firmuje restaurację swoim nazwiskiem to czemu bierze do niej totalnych amatorów i nie daje im większej szansy, żeby się przygotowali?

Może nie oglądałem wszystkich edycji amerykańskich, ale po prostu sobie nie przypominam, żeby w jakiejś edycji było tak, że tylko jedno popisowe danie zapunktowało.

No i jeszcze to ciągłe "Tak, szef" zamiast "tak, szefie".

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Właśnie dziwne, że wzięli tutaj tylu amatorów, którzy zaniżają poziom i "od razu widać różnicę". Zawsze wydawało mi się, że w HK biorą udział osoby na jakimś poziomie. Tutaj chyba tak nie jest. Ciekawe czy do 10 odcinka uda im się dokończyć serwis :D

Też nie wiem czy była taka edycja w której tylko jedno danie zapunktowało. Tam raczej jest niespodzianką gdy żadne z dwóch dań "w rundzie" nie zapunktuje.

Powinni chyba zwracać się do szefa kuchni "szef", czyli "tak, szef". Pewnie Miodek by się kłócił, no ale trzeba się z tym pogodzić :)

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

No ja właśnie nie mam pojęcia dlaczego Polsat wziął amatorów, pewnie nie chcieli show upodabniać do Top Chefa, ale w Amerykańskim Hell's Kitchen amatorzy nie mogą brać udziału. A co do nieudanego serwisu, to to jest trochę taka tradycja, że pierwszy serwis jest nieudany, bo w drugim odcinku muszą im zrobić "Wake Up Challenge". xD

Amaro na daniach popisowych mnie dobijał, on naprawdę powinien zmienić nazwisko na Kłodest bo emocji w nim brak, ani też nie mówi 'z humorem' jak Gordon, ani lekko. On jest najgorszym punktem programu. Ogólnie początek według mnie niezły, montażowo było mnóstwo błędów (te pięknie ucięte płomienie w tle wyników konkurencji albo niewycięte odgłosy z intra którejś edycji hell's kitchen usa, różowe pole jako tło do wypowiedzi), ale początek był niezły. Aldona <3

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Meciek pisze:ale w Amerykańskim Hell's Kitchen amatorzy nie mogą brać udziału.
Oglądałeś może któryś z pierwszych trzech sezonów? Tam z połowa uczestników była amatorami marzącymi o wielkim gotowaniu :)

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

10 minut wstępu...
Jack pisze: Powinni chyba zwracać się do szefa kuchni "szef", czyli "tak, szef". Pewnie Miodek by się kłócił, no ale trzeba się z tym pogodzić :)
Wołacz to "szefie" i choć niby można używać mianownika to w tym przypadku brzmi to beznadziejnie.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

to 'szef' kojarzy mi się z serialem 'Przepis na życie' gdzie tam Czeszka Aldonka tak mówiła do szefa kuchni ;d

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Ale czemu w tym odcinku jak byli w domu to sobie nie zrobili jakiejś potrawy z proszku? Od teraz lokowanie produktu to będą już tylko ujęcia "spiżarni" z przyprawami i talerzami?

A co do samego programu to mi nie odpowiada wariant z amatorami, którzy sobie w ogóle nie radzą. No i Modest kiepsko naśladuje Gordona.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Z tym "szef" chyba nie da się nic zrobić i trzeba to zaakceptować. W "Top Chef" też mówią "tak, szef" :)

Co do 10 minutowego wstępu - to naprawdę strasznie długo. Można to skrócić do 2 minut.
Modest mówi, że nie naśladuje Gordona, ale pewnie naśladuje :D Nie oglądałem innych wersji poza amerykańską i ciężko mi powiedzieć jak to wygląda na świecie.

A co do tych amatorów to tak jak napisałem wyżej, w pierwszych sezonach HK było sporo amatorów.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Jack pisze: A co do tych amatorów to tak jak napisałem wyżej, w pierwszych sezonach HK było sporo amatorów.
No to już nie żałuję, że nie oglądałem tych pierwszych.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Odcinek drugi według mnie słabszy niż pierwszy. Naprawdę dobija mnie to "Tak, szef", niby jest szybciej to powiedzieć, ale tego się nieprzyjemnie słucha. Dzięki Bogu, że zmienili te tła w wypowiedziach, bo to różowe pole, które pasowało do programu gorzej niż Kłodest Amaro było tragiczne. Zadanie nie było złe, standardowe z zadań edycji US, trochę nudniejszy odcinek, a i Modest coraz bardziej pokazuje, że nie powinien prowadzić czegokolwiek w telewizji. :p

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Oj chyba uczestnicy nie oglądali amerykańskich edycji, skoro tacy byli zaskoczeni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakończone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości