Pirate Master

ODPOWIEDZ
Guest

Pirate Master

Post autor: Guest »

Hej hej
Ogl±daj±c sobie kolejny odcinek Survivor, trafi³am na reklamê innego reality show pod tytu³em Pirate Master. Czy kto¶ wie co¶ o tym programie? Bo znalaz³am tylko pierwsz± edycjê i nie wiem czy co¶ wiêcej by³o. A ciekawe to to :)

Chcia³am wam wstawiæ zapowied¼ z yt, ale nie mogê wiêc musicie sami sobie wstukaæ j± :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Była tylko jedna edycja, która w dodatku okazała się klapą. CBS chyba nawet nie wyemitowała wszystkich odcinków. Wiem, że kilka z nich było tylko w Internecie. Kolejny nieudany show Burnetta :wink:

plesio1
5th voted out
Posty: 74
Rejestracja: 12 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: plesio1 »

Odcinek 1 jakby ktoś chciał: http://www.youtube.com/watch?v=ohkg41-qJDQ

Guest

Post autor: Guest »

Dlaczego nieudany?
Jestem po 1 odcinku i pomys³ wydaje mi siê bardzo ciekawy. Mam nadziejê, ¿e te wra¿enie siê utrzyma.
Kolejny nieudany show Burnetta
A pozosta³e to...?

plesio1
5th voted out
Posty: 74
Rejestracja: 12 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: plesio1 »

szczerze - mi się podoba :D

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Widziałem dawno temu jeden epizod, ale nie kontynuowałem. Kojarzę, że mieli tam kopię Ruperta z Pearl Islands. Trzeba jednak przyznać, że motyw muzyczny całkiem udany.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Bo Pirate Master powstał właśnie po sukcesie "Survivor: Pearl Islands"

Do jego nieudanych produkcji można zaliczyć np. Expedition Impossible, Mój tata jest lepszy od twojego (kiedyś miała być polska wersja tego programu). Poczytaj sobie o nim na wikipedii - zobaczysz, że większość jego tworów miała tylko 1 sezon.

Guest

Post autor: Guest »

To mo¿e po prostu nie programy s± z³e, tylko owemu panu siê nie chce ich dalej kontynuowaæ? Zamiast koñczyæ co¶, mogliby to udoskonaliæ.
Bo sam pomys³ nie jest z³y.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

To może po prostu nie programy są złe, tylko owemu panu się nie chce ich dalej kontynuować?
Nikt nie mówi, czy są dobre, czy złe. Chodzi o to, czy cieszą się zainteresowaniem. Gdyby przynosiły zyski z pewnością miałby bardzo wiele sezonów. Porzuca się programy, które nie przynoszą zysków. Czasem to wielka szkoda.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Takie Pirate Master było zrobione na szybko po prostu dla zysku - nie lubię czegoś takiego. Producent po prostu wykorzystał popularny wtedy motyw piratów. Praktycznie wszystkie jego produkcje to trochę zmienione wersje czegoś.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakończone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości