Top Chef Polska

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Jack pisze:Kto to powiedział? :D
Anita Sokołowska.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Powstanie czwarta edycja programu "Top Chef" http://tvpolsat.info/news.php?readmore=6528

Maciej-os
1st jury member
Posty: 172
Rejestracja: 28 lut 2015, 00:00
Lokalizacja: kolo/poznan
Kontakt:

Post autor: Maciej-os »

Co ktoś ciekawego powie na temat 4 edycji? Ktoś ogląda?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ja też edycji nie oglądam, niestety. Trochę za dużo już tych edycji jak dla mnie.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Odpadła najwspanialsza, najśliczniejsza, najcudowniejsza Adrianna :(
Nie wiem, co to za czarna seria: Joe odpadł z Survivor, a Adrianna z TC. Teraz kibicuję Kasi i ewentualnie Rafałowi.

Maciej-os
1st jury member
Posty: 172
Rejestracja: 28 lut 2015, 00:00
Lokalizacja: kolo/poznan
Kontakt:

Post autor: Maciej-os »

Wygrała Katarzyna !

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Na razie to plotki, ale Polsat zastanawia się nad realizacją "Top Chef Kids", czyli wersji w której udział biorą dzieci. Jak widać formaty z dziećmi ostatnio w Polsce radzą sobie coraz lepiej...

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No znając Polsat, to zdziwiłoby mnie, gdyby się nad tym NIE zastanawiał :lol: Trzeba im przyznać, że w sztuce małpowania pną się coraz wyżej. Być może zdążą jeszcze wystartować ze zmałpowanym motywem równolegle z małpowanymi (MasterChef) :lol:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Kolejna edycja Top Chefa będzie edycją dla gotujących gwiazd i nosić będzie podtytuł "Gwiazdy od kuchni".
A oto lista gotujących celebrytów:

Edyta Pazura (pr menadżer)
Katarzyna Skrzynecka (aktorka)
Rafał Maserak (tancerz)
Piotr Galiński (showman)
Wróżbita Maciej (osobowość telewizyjna)
Tomasz Oświeciński (trener personalny)
Andrzej Bachleda (narciarz)
Anita Sokołowska (aktorka)
Olga Bończyk (aktorka)
Piotr „Vienio” Więcławski (muzyk)
Małgorzata Kalicińska (pisarka)
Bartosz Kurek (dziennikarz)
Beata Oleszek (Jarzębina)

Widać, że część z "Agenta" przeszła do "Top Chefa" :D
Ale lista uczestników jest nawet niezła. Począwszy od wróżbity Macieja, pani z zespołu Jarzębina, pisarki Kalicińskiej, dziennikarza Kurka do takich bardziej znanych jak Sokołowska, Bończyk, Maserak, Skrzynecka.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Wiedziałem, że to prędzej, czy później nastąpi :D Gwiazdy robiły już wszystko, łącznie z publicznym wpie**dalaniem się do basenu i przebieraniem się za clowna w cyrku, więc tak prozaiczna czynność, jak gotowanie, nie mogła zostać tak długo zaniedbana.

*Pazura - znana & lubiana z bycia posuwaną przez Killera oraz z głupich wypocin w DDTVN, w których sugeruje, że za klapsa należy się kara śmierci. Niech skiśnie w jednym z pierwszych odcinków.

*Skrzynecka - miła cioteczka, ale tak po prawdzie, to znam ją tylko z programów rozrywkowych i niedawno uświadomiłem sobie, że ja nawet nie wiem, skąd ona się w ogóle objawiła i kim jest z zawodu... Aktorka? Piosenkarka? Technik brukarz?

*Maserak - dzięki Bogusi, gimfanki nie będą miały sesemesowego wpływu na tę akurat batalię, więc może jest szansa, że spartaczy jakieś pierogi i pójdzie do diabła całkiem wcześnie.

*Galiński - ale że TEN Galiński? Jeśli tak, to wyczuwam tu jakieś szczwane próby przypodobania się Polsatowi i w perspektywie być może wykoszenie tego nowego Plastusia z jurorskiego fotela TZG. Po tym, jak TVN zostawił go na lodzie, kompletnie o nim nie słychać, pewnie otworzył jakiś salon z tupecikami i mu się nie wiedzie.

*Wróżbita Maciej - ten to ma na**bane :lol: Kojarzę go głównie z konfliktu z młodym Chajzerem, w którym jeden drugiego próbował przekonać, że jest debilem. Dość napuszona persona, pewnie jeśli mu się nie powiedzie, to będzie foch, szloch i rzuci na wszystkich klątwę.

*Bachleda - spoko, jutro zapytam taty.

*Oświeciński, Vienio - lubiłem ich w Agencie (a w jednym przypadku wciąż lubię, bo akurat kontempluję to arcydzieło), niech im się wiedzie. Obaj mają takie pocieszne grymasy hejtu na pyskach, brakuje jeszcze blizn w poprzek twarzy. Może więc jest szansa na topchefowych villainów.

*Sokołowska - znam, ale wyzwala we mnie kompletne zero emocji. Dla mnie równie dobrze może wygrać, jak i poślizgnąć się w pierwszym odcinku na fluidzie Pazurowej, przekoziołkować, wpaść mordą w jakiś wrzątek i zostać odwieziona karetką przy akompaniamencie smutnej muzyczki.

*Bończyk - miła i ciepła osóbka, ale nie wiem, czy naraziłbym ją na takie dzikie stresy. Wydaje się delikatna jak ten kwiatuszek i w stresie gotowa pomylić sól z środkiem na przeczyszczenie. Amaro, miss Ewa i ten gruby pedi ugrzęzną jeszcze na klozecie i magia programu pryśnie.

*Kurek - nie znam, pewnie wygra.

*Kalicińska - widzę, że Nina gra strategicznie, kilka lat temu wszystkie kury domowe zachwycały się tymi jej Rozlewiskami, więc pewnie teraz zaniedbają pranie mężowych gaci, by tłumnie zasiąść przed TV.

*Jarzębina - pewnie idzie tam z myślą, że będzie faworytką, bo babcina kuchnia zawsze na propsie, jednak mam obawy, że oni tam raczej wolą "potrawy" w stylu trzy ziarnka ryżu przystrojone pędami bambusa, delikatnie skropione sokiem ze świeżo zebranych jagód, leżących wcześniej obok bobków jenota alpejskiego. Może więc szybko wrócić do swojej metropolii i dalej kwiczeć w chórkach razem z innymi Jadwigami.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Brawa dla szkodników odpowiedzialnych za ten program. Nie wystarczyło wpuścić niedouczonej anty-gmo celebrytki, jak szerzyć ciemnotę to z rozmachem, więc mamy wróżbitę.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Wróż dostał też zaproszenie do "Agenta", ale odrzucił z powodu swoich zobowiązań oraz tego, że miał mało czasu przed rozpoczęciem nagrywania.

Maciej promuje się teraz w tych programach ezoterycznych już nie tylko swoim imieniem, ale również nazwiskiem. Coś czuję, że będzie z niego "dobry" celebryta. Już czeka "Taniec z gwiazdami" i inne szoły.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Ogląda ktoś nowego top chefa? Przez przypadek wpadłem na odcinek, obejrzałem kawałek i chyba jestem jeszcze bardziej zniechęcony do edycji niż przed jej powstaniem.

Maciej-os
1st jury member
Posty: 172
Rejestracja: 28 lut 2015, 00:00
Lokalizacja: kolo/poznan
Kontakt:

Post autor: Maciej-os »

Ja oglądałem. W odcinku robili swoje popisowe danie, nikt nie odpadł. Wiecej powie sie po 2gim odcinku kiedy juz rzeczywiscie bedzie jakies zadanie i jak beda rzeczywiscie gotowac gwiazdy

Maciej-os
1st jury member
Posty: 172
Rejestracja: 28 lut 2015, 00:00
Lokalizacja: kolo/poznan
Kontakt:

Post autor: Maciej-os »

Wygrał Maserak.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakończone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości