S33E07 "I Will Destroy You"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S33E07 "I Will Destroy You"

Post autor: Meciek »

PREMIERA w USA: 2 listopada
WIDOWNIA: 6.93 miliona, 1.6/5
Obrazek
Dwoje millennialsów próbuje zostawić przeszłość za sobą i pracować razem. A także, jeden uczestnik zostanie zapytany o jego prawdziwy zawód.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

No i Jay zrobił tak jak mówił Zeke w 2 odcinku, po Figgy odpadnie Michaela :D
Jak widać to że nakryła ich z tym idolem nie było dla niej korzystne, bo Jay z Willem postanowili zawęzić liczbę osób wiedzących o idolu :)
David powiedział Zeke o immu, więc teraz sytuacja wygląda tak: Zeke i David wiedzą, że David ma idola, Jay i Will wiedzą, że Jay ma idola i Adam, który ma idola i nikt o tym nie wie.
W następnym odcinku połączenie i ciekawe czy Hannah i Taylor dalej będą chcieli się mścić na innych millenials za blindsidy :)
Przez moment sądziłem, że Michaela zasadzi z pięści Jayowi na radzie, jakby poczuła żądze krwi czy coś w tym stylu :D
BDR 211 EBK

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Jaki żal. Odpadła najciekawsza osoba. Wszystko zmierza ku temu, że przewaga Millenials zostanie zatracona i będą się sami wywalać. Zeke, Adam i pewnie Hannah (która chciała by ją wykorzystali i pewnie to była zapowiedć połączenia) zagłosują z Gen-X.
Obrazek

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Chrzanić.

Nie oglądam dalej.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Kamel »

Beznadziejność tego sezonu nie zna granic <3
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 84
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

Post autor: CH23 »

Nie pamiętam kiedy ostatnio osoba wyeliminowana była tak zła ! :o
Dobry ruch ze strony Jaya i Willa, jednak szkoda, Micheale...
Dzięki temu odcinkowi sezon nabrał rumieńców, więc nie narzekajcie na niego.

Maciej-os
1st jury member
Posty: 172
Rejestracja: 28 lut 2015, 00:00
Lokalizacja: kolo/poznan
Kontakt:

Post autor: Maciej-os »

Z strategicznego punktu widzenia ruch bardzo dobry. Była fenomenalna w wyzwaniach, do tego ogarniala strategicznie a z czystej matematyki zblizalo sie polaczenie wiec szacun! co nie oznacza ze jestem zawiedziony odpadnieciem.

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Michaela. :( Bardzo szkoda, że odpadła. Sezon w sumie nabiera barw, więc będę oglądać dalej. A tak poza tym, to jaka niska oglądalność tego odcinka, chyba najniższy rating w historii...

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Bartosh pisze:A tak poza tym, to jaka niska oglądalność tego odcinka, chyba najniższy rating w historii...
W środę leciało Game 7 World Series (40.05 mln widzów, 12.6 rating) i CMA Awards (12.50 mln, 2.9 rating), więc akurat tutaj jest to zrozumiałe, gorzej będzie jeżeli tak samo będzie za tydzień. :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Przy tym odcinku zacznę od opisu rady. Odpadła zdecydowanie najbarwniejsza osoba z tej edycji. Przez ostatnie odcinki "królowała" tylko Michaela.
Oczywiście sam sezon straci na jej eliminacji - będzie mi brakować jej zabawnych wypowiedzi.

Co do samego ruchu. Wydaje mi się, że nie był to przemyślany ruch ze strony Jay'a i Willa. Michaela wiedziała, że wspólnie dzielą sekret dotyczący ukryty immunitetu. Jednak po połączeniu Jayowi i Willowi nie będzie tak łatwo. Sojuszu Millennialsów już nie ma, a im przydałaby się zaufana osoba. Ktoś może powiedzieć, że M była bardzo dobra podczas konkurencji, ale kto z kobiet jak nie ona? Jessica? Hanna? Michelle-duch? :D

Ten odcinek zanotował najgorszy wynik w historii. Może wpłynie to w jakiś sposób na produkcję, bo ostatnio mam wrażenie, że coraz mniej zależy im na programie.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Ten sezon w tym momencie jest totalną żenadą. Idiotyzm tych graczy jest tragiczny.

Zacznijmy od Sunday i Bret'a - wiedzą, że są zagrożeni. Czy więc próbują przekonać do siebie młodych i namówić ich do jakiegoś planu, wejść z nimi w pakt? Nie. Najpierw siedzą w ciszy przy ognisku, a potem postanawiają głosować na siebie nawzajem. To się nazywa po prostu poddanie się.

A przejdźmy do gwiazdy odcinka, czyli Jay'a, który dokonał najgorszego ruchu z możliwych. Nie wiem, co on sobie myślał - blindside był udany i efektowny, ale dobry ruch to dla niego na pewno nie był. Ba, nawet nie zdziwię się, jak Jay odpadnie następny. Tak, Michaela to mocny gracz fizyczny. Tak, Michaela to mocny gracz strategiczny. Ale do finału miałby jeszcze minimum 10 rad, żeby się jej pozbyć. W tej chwili ta gra to liczby. A on najpierw ze swojego pierwotnego sojuszu szóstki stracił Figgy, a teraz sam pozbył się kolejnej sojuszniczki Michaeli. Na dodatek sam powiedział, że nie ufa Bret'owi, który jego zdaniem kłamie co do swojego zawodu. Ten ruch był zły bez względu na to, czy byłoby teraz połączenie czy nie - bo na co on liczy? Że Bret i Sunday połączą z nim siły? Ta dwójka czekała na swoją eliminację, wiedziała, że jest na dnie, a on łaskawie przed radą zmienił cel i to ma być powód do tego, żeby potem trzymać się razem? Na pewno nie - Jay pokazał im właśnie, jak traktuje swoich sojuszników i ten ruch może się dla niego okazać katastrofalny bez względu na to, czy byłoby połączenie czy nie.

Bez połączenia - co teraz stoi Bret'owi i Sunday na przeszkodzie w połączeniu sił z Hannah i wywaleniu większych zagrożeń fizycznych? I to takich, którzy właśnie pokazali brak lojalności?

Z połączeniem - co teraz stoi Bret'owi i Sunday na przeszkodzie w połączeniu sił z resztą Gen-X, do tego Adamem, Zekem i Hannah? Bo na pewno nie jest dla nich korzystne dołączenie do resztek Cool Kids Alliance.

Ten sezon to dno. Jay zniszczył szanse swojego sojuszu na przewagę. Teraz będzie walka między resztą Millenialsów, którzy powyeliminują się nawzajem, a Gen-X to wykorzystają i ktoś z nich wygra. I Millenialsi sobie sami na to zasłużyli, to będzie jedyne słuszne zakończenie sezonu.

Wraz z odejściem Michaeli zostały może 2 osoby godne uwagi. Czeka nas więc męcząca druga połowa sezonu. Kiedy jest ten kolejny sezon Survivor Australia? Bo chciałbym obejrzeć coś dobrego.

A i ktoś mi powie, w jaki sposób Michaela jest Game Changer?

Konfy:
David - 2 (30)
Zeke - 2 (18 )
Adam - 2 (17)
Jay - 5 (16)
Chris - 1 (15)
Taylor - 3 (15)
Jessica - 2 (14)
Ken - 0 (12)
Bret - 2 (9)
Hannah - 3 (9)
Michelle - 1 (8 )
Sunday - 1 (5)
Will - 1 (4)

Michaela - 3 (15)

Figgy - 12, Cece - 6, Lucy - 3, Paul - 8, Mari - 6, Rachel - 3

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

Woooowww... aż mnie odcinek zmusił do skomentowania xD

Raz - wiedziałam kto odpadnie, FB jest bardzo złym wynalazkiem..., ale do samego końca nie mogłam w to uwierzyć, że to faktycznie się wydarzy...

Moim zdaniem bardzo szkoda Michaeli, lubiłam jej pogodę ducha, do tego dobra w wyzwaniach i strategicznie też wydawała się w porządku - może niepotrzebnie wyjawiła swój plan na czasy po połączeniu, ale ludzie - rozmawiała z ludźmi, których ten plan dotyczył. Jej reakcja na trzeci głos na siebie i to spojrzenie na Jay'a - zdecydowanie wzrok mordercy. Ładnie ujęte. Mam szczerą nadzieję, że jeszcze ją kiedyś zobaczymy w jakimś sezonie z powracającymi graczami.

Jay - trochę paranoja. Tzn. ruch może okazać się dobry - wyeliminował w końcu osobę, która mogła być poważnym zagrożeniem po połączeniu. W końcu Michaela była dobra w zadaniach i lubiana przez innych. Tylko czy to było konieczne? Czy nie można było tego zrobić później? Pytanie retoryczne, odpowiedzi nie dostaniemy.

W ogóle cała ta sytuacja u zielonych po przegranym zadaniu żenująca... siedzieć na kłodzie i nic nie mówić? Dwójka Gen X nawet nie myślała o tym, żeby szukać HII? Rozumiem, że mogli nie pokazać, no ale mimo, że my wiemy, że HII już nie ma, to jednak jakieś takie szukanie przez nich postawiłoby ich w lepszym świetle? A tak w sumie nie wiadomo - czy za przeproszeniem idioci, bo nawet HII nie szukają, czy edit słaby (ale wydje mi się, że pokazywali jak ktoś szukał, nawet jak było wiadomo, że już HII wykorzystany...)

W sumie chciałabym, żeby Ken, Adam, Hannah, Zeke, David, Michelle Jessica zgrali się jakoś razem, dokoptowali kogoś jeszcze i coś podziałali. Nie wszystkich z nich darzę sympatię, ale jednak już wolę ich twarze niż Bretta, Sunday, Chrisa czy Taylora.

I jeszcze tak na koniec - podobają mi się zadania w tej edycji.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S33E07 "I Will Destroy You"

Post autor: Saw »

Wow! Co tu się odwaliło w tym odcinku. Rada plemienia całkowicie mnie zszokowała. Byłem pewien, że nic wielkiego się nie wydarzy i Bret ostatecznie odpadnie. A tu nagle taki blindside Michaeli. Nie wiem czy Jay zrobił dobrze, ale jego ruch był mega efektowny. Michaela to groźna przeciwniczka. Pokazała że potrafi kombinować i lubi dominować w sojuszu. Do tego była mocna w zadaniach. Więc pozbycie się takiej osoby przed połączeniem ma sens. Tylko że też jest druga strona taka, że Michaela była lojalna i nie zapowiadało się by w najbliższym czasie miało się to zmienić. A więc tym samy Jay pozbył się pewnej sojuszniczki, a pozostawił w grze Breta, któremu jak powiedział i tak nie ufa. Co też może oznaczać, że pozbył się potrzebnego numerka po połączeniu. No jestem ciekaw jak to się z nim dalej potoczy. Will pokazał się w tym odcinku jako lojalny żołnierz Jaya. Co ten mu powie, to on wykona. Nie miał żadnych wątpliwości co do planu eliminacji Michaeli. Bret i Sunday byli beznadziejni. Zero walki z ich strony, tak jakby przeciwny sojusz był nie do rozbicia. Ich jedyny plan to głosowanie przeciwko sobie. A gdzie szukanie HII, czy próby zbierania numerków? Słabiutko u nich wygląda gra i mogą dziękować Jay’owi że postanowił wykonać taki ruch i dzięki temu się uchowali. Michaeli nie jest mi jakoś szczególnie szkoda. Jakoś niczym specjalnym mi nie zaimponowała i nie do końca rozumem dlaczego pojawi się w nastepnym sezonie. Jedyne co mnie rozbawiło, to jej reakcja na blindside. Myślałem, że już całkowicie odpłynie i dojdzie do rękoczynów pomiędzy nią a Jay’em. Wściekła się dziewczyna, ale nie ma się co dziwić. Myślała że ma wszystkich w garści, a tu taka niemiła niespodzianka. Myślę że zbyt odważnie planowała strategię kilka rad na przód. Nie ma co wybiegać za bardzo w przyszłość i lepiej skupić się na teraźniejszości. A dzielenie się takimi informacjami z innymi i narzucanie swojej gry to spory błąd.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S33E07 "I Will Destroy You"

Post autor: Davos »

Kolejny odcinek i kolejna eliminacja, która mnie cieszy, w dodatku z pięknym blindsidem :) Wiem, że Michaela była świetna w zadaniach i miewała ciekawe, sarkastyczne konfy, ale i tak nie zmienia to faktu, że nie darzyłem jej sympatią, bo nie lubię w Survivor pyskatych murzynek, a Michaela pyskowała nawet Jeffowi ;) I do tego strzelała fochy więc płakać po niej nie będę. Inna sprawa, czy jej eliminacja miała w tej chwili sens z punktu widzenia Jaya. Moim zdaniem nie i tym ruchem prawdopodobnie skopał sobie grę, bo pozbył się osoby, która po mergu byłaby raczej lojalna wobec niego, za to w grze został Bret, któremu Jay i tak nie ufa i słusznie, bo pewnie zaraz po mergu on i Sunday się od niego odwrócą. Jedyny sens wyrzucenia Michaeli na tak wczesnym etapie widzę w tym, że ona wiedziała o HII Jaya i w pewnym momencie mogłaby chcieć to wykorzystać, żeby podpuścić innych przeciwko niemu i go po cichu wykopać. No ale to by było raczej na dalszym etapie więc Jay miałby jeszcze czas, żeby zrobić na niej blindside. Lepiej dla niego byłoby się z tym jeszcze wstrzymać, żeby najpierw pozbyć się kilku osób z Gen X.
Tak swoją drogą reakcja Micheali na radzie była genialna :D Dawno już nie widziałem takiego wkurwa u osoby, która właśnie odpadła ;)
Ciekawe też, że oberwało się tylko Jayowi, a Will tam sobie siedział w spokoju, mimo że on tak samo maczał palce w tym blindsidzie :) Widać nikt go nie traktuje jako samodzielnego gracza, a za number, który robi co mu inni każą.

A Bret i Sunday to wyjątkowe sieroty. Wiedzieli, że są na wylocie i nawet nie próbowali się bronić i jakoś zamieszać. Od razu przyjęli, że jedno z nich odpadnie więc muszą na siebie głosować i gdyby nie Jay, który w tym momencie postanowił zrobić ruch to pewnie do końca czekaliby tylko na wyrok, bez żadnej próby walki. Słabiutko.

W tych ostatnich eliminacjach widzę dobry prognostyk na dalszą grę, bo bałem się, że po mergu znów wróci dawny podział Gen X vs Millenialsi, ale teraz tyle osób jest wzajemnie skłóconych (zwłaszcza u Millenialsów), że spodziewam się, że pierwotny podział zupełnie zaniknie i powstaną przemieszane grupki, które będą chciały się wzajemnie wyciąć.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 33: Millennials vs. Gen X”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość