Survivor 34 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

ODPOWIEDZ
TigerMan
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 26 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: TigerMan »

Najbardziej mam nadzieję, że Sandra zagra ponownie ^.^

John i Neleh z survivor 4 z całych sił prowadzili kampanię na twiterze, więc dobrze byłoby, gdyby dostali tę szansę.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Co do niektórych to jestem w szoku. Sarah? Prezydent Obama? Halie (<3)? Tego nigdy bym nie obstawił. Do pozostałych, przychodzi mi na myśl jedynie, znowu? Ozzy? Cirie? Sandra? J.T? Bardzo cieszą mnie ślicznotki z Cagayan, na których obecność liczyłem już w SC. Plus Natalie. Znając życie i tak odpadną i w ostatecznej grupie znajdą się gwiazdy, unowny i osoby z beznadziejnych sezonów typu ten co właśnie nadają.
S32 Male to Tai, a S32 Female to Debbie.
Wydaje mi się, że to można traktować trochę jak spoiler.
Na liście jest już 8 zwycięzców z czego wezmą pewnie 2 panów i 2 panie i nie wydaje mi się, że do tej grupy należą Tai i Debbie.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Kamel »

ta lista jest dziwna...ną osoby WOW TAK CHCE JE, ale jest też dużo osób, których po prostu nie chce już znowu widzieć. Wśród kobiet jest w miarę OK , oby jeszcez doszły Alecia/Anna i bedzie awesome
Mężczyźni dużo słabsi..co tam robią Ozzy, Peter, Mike, Tony? produkcjo, weź się postaraj bardziej.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5718
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

TigerMan pisze:John i Neleh z survivor 4 z całych sił prowadzili kampanię na twiterze, więc dobrze byłoby, gdyby dostali tę szansę.
Pewnie ich powrót jest nierealny, ale chciałbym, aby dostali kolejną szansę. Mam do nich ogromny sentyment :D

Nie chciałbym po raz kolejny widzieć Sandy, Natalie A czy Cirie. Ale miło, że na liście znajduje się Danni. Nie sądziłem, że ktoś z produkcji będzie ją jeszcze pamiętać :D

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

Mam nadzieję, że Alecia, Anna, może Liz się załapie na ten sezon.

Ciekawie byłoby zobaczyć po raz 3 Sandrę i przekonać się czy dalej pamięta jak się wygrywa :wink:
John i Neleh z survivor 4 z całych sił prowadzili kampanię na twiterze, więc dobrze byłoby, gdyby dostali tę szansę.
Akurat tych dwóch osób najbardziej nie lubiłem w Markizach, ale to było dawno, więc ciekaw jestem czy gdyby znowu się pojawili w grze to zrehabilitowaliby się w moich oczach :D
BDR 211 EBK

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Tylko nie Sandra. Bez sensu byłby sezon, gdzie od początku wiadomo kto wygra :D

A tak na serio to zdecydowanie wolę 4 sezony Cirie w przeciągu 12 lat niż 3 sezony Andrei w przeciągu 6 lat, już o 3 sezonie Moniki nie wspominając. Zresztą niedawno robiłem szkic mojego wymarzonego sezonu i byli tam właśnie Sandra, Cirie i Tony.

Większość graczy z tej listy jest mi obojętna.

Zdecydowane nie dla Troyzana i wszystkich z sezonu 32. W szczególności dla Troyzana, nie dość, że jest beznadziejny to jeszcze przegrał w głosowaniu do second chance.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Redmond zdradził, że producenci dzwonili też do, ale nie ma potwierdzenia, że pojawili się oni na final casting:
- Hayden
- So
- Sierra z Worlds Apart

TigerMan
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 26 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: TigerMan »

Jeżeli Sandra i Tony znajdą się w obsadzie, to zakładam, że Tony będzie dla Sandry nowym Jonnym Fairplay czy Russellem :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Kolejne 4 osoby, które pojawiły się na finals:

- Penner
- Varner
- Sabrina
- Aubry

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Ejże. Całkiem prawa ta lista, a nawet dosyć sprawiedliwa. Bardzo bym się cieszył na ponowne spotkanie z Andreą, Cirie, Malcolmem, Twinnie, Troy'em, Pennerem i Tony'm Hantzem. Z Varnerem też, acz tutaj nie obstawiam, żeby się udało. Szczam pod siebie, że rekruterzy nie zapomnieli o Marty'm, Natalie Bolton, Czarnej Alexis i Danni. Większość pozostałych też raczej mi nie wadzi - tylko będą się na pewno musieli zdecydować pomiędzy trzema TypowymiStarszymiPaniamiRunnerUp i wyciąć przynajmniej jedną, bo inaczej będzie kicha z technicznego punktu widzenia: toć runner-upów może być tylko dwóch. Ciekawie byłoby zobaczyć kolejny występ Sandry, ale osobiście dziwię się, że jest tym zainteresowana, bo tym razem współbracia profilaktycznie zaszlachtowaliby ją pewnie jeszcze w łodzi przed przybyciem na wyspę. So to wybór trochę ze smoczej dupy, ale fuck it, niech się dzieje, przyzwalam - spośród pierwszych odstrzelonych w historii, jest jedną z tych, która wzbudziła moje największe zainteresowanie. Najwyżej spadnie na nią Klątwa Franki i pobrechtamy bułę.

Jedyne porażki tej listy to:
- dwóch pizdusiów Jo(h)nów z S27 i S29 - niech jeszcze w tle puszczą Irenę Santor, a uśniemy wszyscy z pyskami na klawkach, ze strużką śliny malowniczo cieknącą na spację.
- Żyrafa Sierra - ona to chyba w roli dodatkowego kamerzysty, ujęcie na obóz z dziesięciu metrów od góry byłoby niezłą gratką.
- Barack - ok, ponowne robienie z siebie pajaca może nas rozhihotać w te smutne jesienne dni, ale nie chciałbym, żeby przez niego miejsce stracił ktoś bardziej prawilny.
- Chelsea - tutaj cieszyłbym się chociaż z cycków, ale patrząc na listę, będzie ich pod dostatkiem, więc won.
- Sarah - :lol: :lol: :lol: Czy wszyscy na pewno się z powodzeniem wysrali? :D Jedyne, do czego mogłaby się przydać ta niewiasta, to rozbijanie kokosów czołem, innych zastosowań jej głowy nie widzę.

Uwagi dodatkowe:
- Gdzie jest Shane? Gdzie jest Teresa? Gdzie jest Spradlinówna? Gdzie jest Wentworth? Gdzie jest Krzyż? Gdzie jest do jasnej, ciupcianej w dupę cholerki, Hatch?!!!!111 Do tej pory żyłem w przekonaniu, że on tylko czeka na perspektywę kolejnego powrotu, tylko wcześniej nie mógł, bo trzymali go w Azkabanie/ bo zabronili mu opuszczać Stejtsy/ bo coś-tam. Ale teraz, o ile wiem, owo "coś-tam" jest już historią, a na dodatek nasz rozentuzjazmowany zboczek bierze udział w jakichś szitowych programach, więc ja-się-pytam-się, co jest grane?
- Dziwi też trochę, że z pierwszego miejsca nie uśmiecha się do nas jeszcze ryjek Joe'go Anglima, ale tutaj, umówmy się, nie osram się z tęsknoty. Może nastąpiła jakaś sytuacja losowa, która była dla niego ważniejsza, na przykład ma umówioną na maj kosmetyczkę.
- Cieszę się, że z listy nie straszą jeszcze Kyle-czy-też-Jason ani Scot, ale długo się pewnie nie pocieszę.
- Nie do końca nadążam za tymi z Was, którzy plują się o Alecię. To, że ktoś miał bandę popaprańców w plemieniu i budził przez to sympatię zmieszaną z litością, nie znaczy jeszcze z automatu, że jest wartościową zawodniczką. Mi ta wartościowość jakoś umyka. Ale co do Anny już się zgodzę, dawać mi ją tu.
- Co się stało z twarzą Sophie? Rozfurmaniła już ten dziki milion i stać ją tylko na połowę tapety na pysk? Wymagam wyjaśnień.
Neleh z survivor 4 (...), więc dobrze byłoby, gdyby dostali tę szansę
NIE.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

tombak90 pisze: Gdzie jest Wentworth?
No, właśnie. Skoro oryginalny Russell Hantz potrzebował 4 sezonów, żeby wystąpić 3 razy to wersja w bikini spokojnie może zaliczyć 3 występy w ciągu 6 :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Zastanawiam się, kto z tego duetu rąbnęłby Ci większym fochem (tudzież czymś bardziej namacalnym i ciężkim) za to porównanie :D

Ale tak serio, to fani mają teraz taką gastrofazę na Wentworth, że jeśli nawet Jeff nie zdecyduje się jej przywrócić, to i tak zbierze się jakaś ich grupka, która zapakuje ją do helikoptera i sama dowiezie na miejsce, a odlatując wkręci Jeffa w śmigło.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Gdyby nie Varner to można byłoby stwierdzić, że zwyczajnie robią sezon bez ludzi z SC. Dziwię się, ale i cieszę, że nie przyszło im do głowy wciskanie Jima i Maxa, którzy też odpadli w głosowaniu. Sabrina jest ok, bardzo ją lubiłem, a Troyzana można przeżyć. Może odpadnie po 3-5 dniachXD

Jaki motyw obstawiacie?

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No to chyba mamy pozamiatane, jeśli chodzi o głosowanie fanów i Jeff uznał, że wie lepiej? :D W sumie, finał King-Kong już za nie aż tak długo i survo-gwiazdy właśnie powinniśmy być w trakcie nagrywania gorących apeli o naszą miłość. A my w samym środku siarczystej debaty, komu z nominowanych lepiej poszedł wywiad, kto zasługuje na powrót, a kto zrobił laskę producentom, że go wciągnęli na listę :lol: (Sarah, nie uśmiechaj się tak filuternie).
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

tombak90 pisze:No to chyba mamy pozamiatane, jeśli chodzi o głosowanie fanów i Jeff uznał, że wie lepiej? :D
No, przecież już podczas ogłaszania wyników tego głosowania niespecjalnie się z tym krył

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34 - Spoilery/Spekulacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości