Survivor 34 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 34 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Jack »

<center>Spekulacje dotyczące Survivor 34. </center>

Edycja prawdopodobnie filmowana będzie latem 2016 roku, a na antenę stacji CBS trafi wiosną 2017.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Na kolejne dwa sezony Survivor wraca na Fiji.

http://insidesurvivor.com/survivor-seas ... ation-8479

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

Jestem na tak jeśli chodzi o lokalizację, oby tylko było lepiej z ludźmi niż w sezonie 14!
2 sezony w jednej lokalizacji oznaczają, że jeden z nich będzie jakiś FanvFavourities czy jakiś speszjal?
Obrazek

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Kolejny odgrzewany kotlet z sosem "tysiąca wysp"? Chyba najtrafniejszym komentarzem będzie proste, acz szczere "ech". No ale tyle dobrego, że te sezony w ogóle powstaną :wink:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Survivorpl
2nd voted out
Posty: 14
Rejestracja: 19 lut 2016, 00:00
Kontakt:

Post autor: Survivorpl »

Hmmmm... Fiji lepsze to niż Samoa czy Nikaragua. Szkoda tylko że zaprzestano produkować program na stepach czy dżunglach. Fajnie wspomina się np Australię czy Amazonie.

Fiji zostało nie tak dawno zrujnowane przez huragan Winston, ciekawe czy wpłynie to na fakt nagrywania programu.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Mamy pierwsze newsiki.

Sezon 33 - nowi gracze, motyw nie znany

Sezon 34 - gracze powracający, Redmond wykluczył motyw zwycięzców/legend. Na razie słyszał 15 nazwisk - wszyscy to gracze, którzy grali po HvV, zarówno są w tej grupie gracze z pre-merge, merge, finału i zwycięzcy; są też w tej grupie gracze, którzy już zdążyli powrócić. Na razie nie podaje nazwisk.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Czeka na werble? Jak już słyszał, to może się tymi nazwiskami podzielić :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

ciriefan pisze:Na razie słyszał 15 nazwisk - wszyscy to gracze, którzy grali po HvV, zarówno są w tej grupie gracze z pre-merge, merge, finału i zwycięzcy; są też w tej grupie gracze, którzy już zdążyli powrócić. Na razie nie podaje nazwisk.
Czyli wychodzi na to, że nie będzie to Second Chance ani żadne Fans vs. Fans czy Blood vs. Water - może więc Heroes vs. Villains 2?

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

A może coś nowego?
Osobiście nie pogardziłbym sezonem z 4 plemionami po 5 osób.

I plemiona:
Pre-merge vs. merge vs. finaliści vs. zwycięzcy

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

W sumie to może z pięcioma po cztery? :lol: I co dwa epy robić im przemieszanie, z każdym zmniejszając liczbę plemion o jedno, to dopiero byłby sajgon. Ja obstawiam nie HvV, ale jakiś nowy motyw, bardzo możliwe, że kompletnie z dupy. Faworyci Fanów vs Faworyci Jeffa? :lol:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Jack pisze: może więc Heroes vs. Villains 2?
Oj, chyba, by mieli duży problem ze skompletowaniem plemienia złoczyńców, bo ten podział jakoś tak przestał funkcjonować. Przed 20 sezonem jakbyś zaczął wyliczać z głowy to nieprędko byś doszedł do Tysona, która miał konfę o tym jak lubi patrzeć na ludzi, których marzenie zostały zniszczone.

Po 20?

Łatkę złoczyńców miały Dawn i Abi Maria, a przed nimi przypomniał mi się tylko Tony V.

Jako czwarty pojawił się w mojej głowie Colton, a jako piąta Kass.

Jako 6 od biedy Albert z South Pacific za to, że przyjął immunitet od młodszego Hantz'a, ale ilu graczy by postąpiło inaczej?

A dalej to już chyba tylko gracze, którzy byli niemili w stosunku do pojedynczych osób lubianych przez publiczność.

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Tak samo mógłbyś wyliczać ludzi z HvsV :wink:

Jak będą chcieli to ludzi zawsze znajdą.
Come on in,guys!

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

HvsV to najbardziej prawdopodobne rozwiązanie. Ostatnimi czasy chętnie realizują sequele. Byli FvsF, BvsW, teraz BBB. Obstawiałbym nawet, że 33 będzie jakąś powtórką z rozrywki typu drugie Words Apart. A co do podziału, to zawsze był umowny i nie ma większego sensu zwracać na niego uwagi. Na czarne charaktery pasowałyby także Ciera, Carolyn (obrabowana z drugiej szansy) czy Wentworth, a powody można podać kompletnie z dupy. Jestem tylko ciekawy, czy po sukcesie drugiej szansy znowu "oddaliby" głos w ręce ludzi, aby narobić hajpu przed sezonem. I duży plus za to, że odcinają się od sezonów wcześniejszych.

SchaBoo
3rd voted out
Posty: 29
Rejestracja: 25 paź 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: SchaBoo »

Joe, Malcolm i Caleb jaką mają szanse na powrót? 1000%?

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Jestem tylko ciekawy, czy po sukcesie drugiej szansy znowu "oddaliby" głos w ręce ludzi, aby narobić hajpu przed sezonem. I duży plus za to, że odcinają się od sezonów wcześniejszych.
No właśnie. Ten tragiczny dylemat Jeffa - mieć "hajp", czy pewność, że tym razem uda mu się wcisnąć Brada? :lol:
Oj, chyba, by mieli duży problem ze skompletowaniem plemienia złoczyńców, bo ten podział jakoś tak przestał funkcjonować. Przed 20 sezonem jakbyś zaczął wyliczać z głowy to nieprędko byś doszedł do Tysona, która miał konfę o tym jak lubi patrzeć na ludzi, których marzenie zostały zniszczone.

Po 20?

Łatkę złoczyńców miały Dawn i Abi Maria, a przed nimi przypomniał mi się tylko Tony V.
Dawn jako villain? Wiele osób kłamie i zdradza, a to, że akurat ta sprawa została rozdmuchana to raczej zasługa tego, że księżniczka Brenda piznęła focha, a jej zapłakani fani, wciąż jeszcze połykając gile rozpaczy, nabili Dawn głosy w jakimś tam villain-rankingu, na zasadzie "aaa maśśś ti niedobla, miej się z pyśśśna, to za nasią Blendzię!!!!111". Kompletnie nie widziałbym jej w plemieniu łotrów i mam wrażenie, że produkcja też nie. Zresztą jest taka krucha i wrażliwa, że pewnie gdyby się dowiedziała, że trafia do takiego plemienia, siadłaby jej pikawa, nastąpiłby medical i tyle by z niej było.

Myślę, że jeśli faktycznie powróci HvV, to cast skupi się bardziej na charakterze i powróci ktoś wredny, a niekoniecznie inteligjętny - Alicia, Brad, Dan, Reynold, Marty, Pete, Carolyn (choć tu akurat z inteligjjęcją nie było tak źle) pewnie znowu Kass i Abi... to tylko przykłady, które przyszły mi na szybko do głowy. Albo ktoś kompletnie z dupy, komu wygrzebią, że poza kadrem kopnął jakąś małpę. Jak wiemy, dla Jeffa logika to nauka o loginach.

Mam tylko nadzieję, że jako heros nie powróci Jane z Nicaragua, bo się spierdzę.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34 - Spoilery/Spekulacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości