Survivor 34 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

ODPOWIEDZ
Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Przychodzi mi do głowy wybór pomiędzy Łakinem, czy jak mu tam było, a Joe. Wtedy to niby jej głos był tym decydującym i gdyby odpadł Joe to gra białych wyglądałaby zupełnie inaczej, inaczej rozchodziłby się głosy, Rodney miałby innego przydupasa, Mike o jedną przeszkodę więcej w swoim immunity run i całkiem możliwe, że inaczej wyglądałoby F3.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Jeżeli obsada była zranieniem to nazwę sezonu muszę potraktować jak sól sypnięty na tę ranę.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Przychodzi mi do głowy wybór pomiędzy Łakinem, czy jak mu tam było, a Joe. Wtedy to niby jej głos był tym decydującym i gdyby odpadł Joe to gra białych wyglądałaby zupełnie inaczej, inaczej rozchodziłby się głosy, Rodney miałby innego przydupasa, Mike o jedną przeszkodę więcej w swoim immunity run i całkiem możliwe, że inaczej wyglądałoby F3.
No pewnie Jeff będzie w swoim jeffowaniu wychodził właśnie z tego, bo inne tłumaczenia brzmiałyby jeszcze bardziej bitchpleasowo. Ale tak po prawdzie, to niemal każdy głos COŚ TAM zmienia i na podobnej podstawie można by zakwalifikować prawie każdą osobę, więc moim zdaniem i tak zostanie wyśmiany jak Loew grzebiący w dupie. Można powiedzieć, że znalezisko podobnego kalibru. W sumie, Łysa Cirie też mogłaby dostać angaż i powalczyć sobie teraz ze swoim włochatym odpowiednikiem, bo wiele rzeczy potoczyłoby się inaczej, gdyby zagłosował na Jenn zamiast na Vince'a. Ten głos był przynajmniej jego autorskim gównostrzałem, a Żyrafa była samotną wyspą namawianą przez dwie grupy i właściwie komukolwiek dałaby się wtedy przekabacić, była skazana na bycie game changing. A więc, jak się okazuje, skazana na powrót przy tym świetnym motywie. Mamusiu, brzmi strasznie.

Zastanawia mnie też Varner. W Outback chapnął ciacho, zrezygnował z IC-ka, Ogakor mieli dzięki temu okazję go wywalić i w rezultacie wszyscy Kucha poszli się jebać na ryj - iście game changing, jakby nie patrzeć :lol: Tylko wydawało mi się, że powinniśmy mówić o pozytywach :lol:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Dokładnie. Takim tokiem rozumowania można stwierdzić, że Hali to game changer, bo weszła w sojusz z Jenn i Joe, a przecież mogła wejść z Niną i gra potoczyłaby się inaczej, więc ta decyzja była game changing :)

Dlatego ten motyw jest idiotyczny - bo można pod niego podciągnąć każdego. Faktycznie powinny to być osoby, które zrobiły coś po raz pierwszy i jakoś zmieniły grę: wymyśliły jakiś ciekawy podział głosów, kłamstwo, zagrywkę, nawet kurde ktoś, kto był pierwszą ewakuacją medyczną (czyli nie Caleb), kto pierwszy raz oddał komuś immunitet na radzie, kto pierwszy miał immunity run, kto pierwszy zrobił fałszywy ukryty immunitet itp. No ale Sierra na pewno nie jako pierwsza w historii gry była głosem decydującym. Już lepszy byłby Fabio, który pierwszy nasikał do basenu na zadaniu.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

ciriefan pisze: Dlatego ten motyw jest idiotyczny - bo można pod niego podciągnąć każdego. Faktycznie powinny to być osoby, które zrobiły coś po raz pierwszy i jakoś zmieniły grę: wymyśliły jakiś ciekawy podział głosów, kłamstwo, zagrywkę, nawet kurde ktoś, kto był pierwszą ewakuacją medyczną (czyli nie Caleb), kto pierwszy raz oddał komuś immunitet na radzie, kto pierwszy miał immunity run, kto pierwszy zrobił fałszywy ukryty immunitet itp.
I po zaledwie 30 sezonach musieliby strasznie naciągać, żeby mieć pełną obsadę sezonu.

Poza tym największym, o ile nie jedynym prawdziwym game changerem, jest Russell Hantz i jego szukanie HII bez żadnych wskazówek, a on już raczej nie wróci do Survivora.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

W sumie, Łysa Cirie też mogłaby dostać angaż i powalczyć sobie teraz ze swoim włochatym odpowiednikiem, bo wiele rzeczy potoczyłoby się inaczej, gdyby zagłosował na Jenn zamiast na Vince'a.
Nie obrażaj Cirie, proszę. Serio.
Nie dostałby, bo gównoburza z Szirin.
Oczywiście, że każdy głos coś tam zmienia. Każdy twist, nawet liczba osób w danym sezonie coś zmienia. Sierra i jej głos akurat wpłynęły na wygląd grupy po połączeniu. Czy bardziej niż decyzja na ostatniej radzie przed połączeniem w S31? Nie. Żyj z tym.
Dokładnie. Takim tokiem rozumowania można stwierdzić, że Hali to game changer, bo weszła w sojusz z Jenn i Joe, a przecież mogła wejść z Niną i gra potoczyłaby się inaczej, więc ta decyzja była game changing
Hali była od początku do końca z quitterem. O game changer można byłoby powiedzieć gdyby faktycznie przeszłaby na stronę Niny. Domyślam się, że chętniej wzięliby quittera, bo ta faktycznie coś tam zrobiła, noale...
Dlatego ten motyw jest idiotyczny
Zgadzam się, ale z jakiegoś powodu nie chcą nazwać sezonu all stars 2. Widać, że motyw wymyśli na szybko.
Zresztą tak samo było z HvsV, a więc nie płaczcie już, bo i mi się zrobi przykro :(

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Nie mnie winić, że ma bliźniaczkę mającą dużo mniej tak na głowie, jak i pod nią.
Mógłby dostać i gównoburza nie ma tu nic do rzeczy. Jeff udowodnił już młodym Hantziątkiem, że przy decyzjach o powrocie, ma w nosie renomę zawodnika u widzów.
Oczywiście, że będę żreć z tym, mnie do pożarcia wystarczyłaby sama Andrea - szczekam po prostu dlatego, że to trochę niepokojące widzieć, że pomysły aż tak im się już wypalają. HvV może też nie było do końca dopracowane jeśli chodzi o cast, ale było jako-tako chwytliwym motywem, a to... Aaaj, co będę gadać. Niech chociaż ciekawie zagrają.
Fabio nalał do basenu? :shock: Gosh, dlaczego ja nie pamiętam tego podniosłego wydarzenia? Muszę czym prędzej odświeżyć sobie Nicaraguę.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Znamy skład plemion

Obrazek

Obrazek

Zajebiście - Cirie w plemieniu z Ozzy'm i JT, do tego mają kolejnego alpha male Brad'a. Coś czuję, że Cirie nie przetrwa pierwszej rady :( Już mi się odechciało tego sezonu.[/list]

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Jeff udowodnił już młodym Hantziątkiem, że przy decyzjach o powrocie, ma w nosie renomę zawodnika u widzów.
Gdzie Will a gdzie Hantz. Porównanie z dupy, bo Brandon chociaż psychopata to "robił" telewizję, a Will nie jest atrakcyjny ani z charakteru, ani z wyglądu.
Oczywiście, że będę żreć z tym, mnie do pożarcia wystarczyłaby sama Andrea - szczekam po prostu dlatego, że to trochę niepokojące widzieć, że pomysły aż tak im się już wypalają.
Jeśli coś się wypala to na własne życzenie, bo bez bawienia się w motywy mogli nazwać sezon "All Stars 2", "HvsV 2"
Fabio nalał do basenu? Shocked Gosh, dlaczego ja nie pamiętam tego podniosłego wydarzenia? Muszę czym prędzej odświeżyć sobie Nic
https://youtu.be/FjjujHUUing?t=5m35s
Zajebiście - Cirie w plemieniu z Ozzy'm i JT, do tego mają kolejnego alpha male Brad'a. Coś czuję, że Cirie nie przetrwa pierwszej rady Sad Już mi się odechciało tego sezonu.
Generalnie niebieskie wygląda słabo.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Porównanie z dupy, bo Brandon chociaż psychopata to "robił" telewizję, a Will nie jest atrakcyjny ani z charakteru, ani z wyglądu.
:lol:
Czoo, nonieee, a tak się starałem, żeby ci nim zaimponować.
Gównoburza z Shirin to też telewizja, maestro. Ogólnie, si, Niewłochata nie jest w topce najbardziej prawdopodobnych kandydatów do powrotu, ale SiBiEsy stawiały już w swojej bujnej karierze i na nielubianych i na nieatrakcyjnych i na nieciekawych, więc nie ma powodu, dla którego kiedyś nie miałoby paść na kompilację wszystkich tych "nie" i . Niechęć i pragnienie zobaczenia krwawej klęski też może przyciągnąć lud do szybek. Nie zapierałbym się więc tak bardzo, że Jeff czegoś nie zrobi, bo możesz obudzić się z ręką... gdzieś tam.
Gdzie moje maniery, zapomniałbym - dziękuję za siurającego Fabia, jesteś kochany.
Coś czuję, że Cirie nie przetrwa pierwszej rady
Iii tam, więcej wiary w swoją miśkę :wink: Ja z kolei jestem o nią dziwnie spokojny. Stawiam, że w pompon dostanie Ozzy - dziś już nie te czasy, gdzie chciano kip dy trajb strong, teraz wszyscy i tak wiedzą, że ich szybko przemieszają, więc liczą się big mułwy.

W drugim plemieniu zwiastuję natomiast na*ebkę między Tony'm Hantzem, a Sandrą The Hantzslayer.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Tony i Sandra razem <3

Ale Nuku... Tai, Ozzy i JT w jednym plemieniu, moje oczy krwawią widząc ten obrazek. Aż nie wiadomo komu życzyć klęski w pierwszej kolejności. Naprawdę zaczynam się modlić chyba o to, żeby laski, Brad i Male 33 przetrwali ewentualne pierwsze rady i wyeliminowali te 3 kloce.

Ale trochę jak ciriefan obawiam się o Cirie. Pajac Ozzy może chcieć się mścić, a pajac JT będzie pewnie próbował znowu ja wyciąć jako zagrożenie. Na szczęście za Cirie przemawia to, że jest 10 razy bardziej inteligentna niż oni razem, więc liczę, że coś wykombinuje :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

No właśnie stawiam, że Brad nie wejdzie w sojusz z laskami, bo to laska, a przecież laski rządzić nie mogą, bo to gra tylko dla mężczyzn. Więc widzę sojusz Brad'a z Ozzy'm i JT'm. Ozzy nienawidzi Cirie za Mikronezję. Na pewno mu nie przeszło. Wielokrotnie pokazał, że jest niedojrzały i nie rozumie tej gry. Już prędzej bym stawiał na to, że JT się dogada z Cirie, ale jednak pewnie niesmak pozostał. Andrea coś czuję, że połączy siły z facetami, bo lubi robić im dobrze tak jak Eddie'mu XD Aczkolwiek to znak zapytania. Kluczowym zawodnikiem może być Zeke. Kobiety w tym plemieniu należą do tych "all about girl power": Debbie chciała sojuszu kobiet + Joe, Sierra niby chciała sojuszu kobiet w Worlds Apart, Sarah zdradzona przez Tony'ego może chcieć wykastrować wszystkich męskich zawodników w ramach zemsty. A Andrea mogłaby pokazać coś nowego. Ozzy i JT raczej nie wyglądają na gejolubnych, więc Tai może połączyć siły z babkami. No i Zeke w sumie nie wiadomo, ale na pierwszy rzut oka ze względu na jego kolorowość w ubiorze również wydaje się być gejem, więc tym bardziej alpha males się z nim nie dogadają.

No ale nie chcę robić sobie nadziei na przetrwanie Cirie i się rozczarować. Na sucks też wszyscy twierdzą, że Cirie trafiła najgorzej i dostała "short end of the stick". Pozostałych porozdzielali dobrze - wrogowie (np Sarah Tony) czy przyjaciele (np Aubry Tai) zostali rozdzieleni, a Cirie dostała dwóch wrogów. I gdyby trafiła do drugiego plemienia, nie miałaby w nim nikogo, z kim już grała (bo Sandry w HvV nawet nie spotkała), a Ozzy i JT też razem nie grali, więc byłoby na czysto. Czemu Jeff chce udupić Cirie? :(:(:( No ale liczę na jej zdolności manipulacyjne. Cirie przetrwaj!

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Ozzy może sobie chcieć wiele różnych rzeczy, ale jego wcześniejsze występy pokazują, że najczęściej wychodzi z tego obfita, lukrowana sraka. Poza tym, o ile przy poprzednich powrotach, miał łatkę super-hiper-o-kurwa-ale-naprawdę-challenge-beast, to teraz, po tym, jak mu w nich poszło w S23, można ją przemnożyć razy pięć.

A jedna rzecz, której Brady Cool nienawidzi bardziej niż kobiet, to niemożność bycia bossem i tró samcem w plemieniu. W S27 nikt nie robił mu konkurencji, bo Candicowy był pizdeczką, Caleb do pewnego momentu też, a Vytas z Haydenem na samym początku postanowili pozostać trochę w cieniu. Tutaj nie przeżyje takiego Ozzy'ego. Babki to dla niego bara-chło, ale właśnie dlatego uzna, że nie stanowią zagrożenia i można je spacyfikować kiedy bądź. Przy tej teorii powinny więc być bezpieczne, chyba, że któraś będzie chciała być alfa female i zacznie mu grać na tym długim nochu. Ale tu obstawiałbym prędzej Debbie lub Sarę. Cirie, jak wiemy, potrafi gdy trzeba z wdziękiem i gracją uskakiwać poza radarem.

Kolega Zeke wygląda mi właśnie na cwaniaka, którego kolorowy ubiór ma nas poinformować, że "rzycie je wiecznom imprezom, byczes". Po ryju obstawiam, że będzie z niego mamanukański zbir i nie zdziwię się, jeśli i on będzie chciał zostać zapamiętany jako ten, który dojechał Ozzy'ego.

Tak więc uszy do góry. Na sucks sieją panikę, jak zresztą zawsze. Chyba, że w grę wchodzą już jakieś szpetne spoilery, których tu przecież nie chcemy i nie lubimy.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Nie no, klawo, ja w ogóle proponuję, żeby to Jeff wybierał zwycięzcę.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34 - Spoilery/Spekulacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość