Survivor 34 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

No, przecież już podczas ogłaszania wyników tego głosowania niespecjalnie się z tym krył
Jakie wyniki? Co się stało?
BDR 211 EBK

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

XanderDE pisze:
No, przecież już podczas ogłaszania wyników tego głosowania niespecjalnie się z tym krył
Jakie wyniki? Co się stało?
Wynik głosowania widzów przed poprzednim sezonem. Już wtedy Probst powiedział paru osobom, żeby się nie przejmowały opinią widzów, bo on ich widzi w jakimś przyszłym sezonie.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Najświeższe plotki mówią o twiście: winners vs jury vs pre-jury

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

Napaliłem się na ten sezon, oby był porównywalny z S31.
Mam nadzieję, że dodatkowo jeszcze zrobią miejsce dla ludzi z S33 i dorzucą kilka osób ze poprzednich sezonów.
Gdzieś czytałem, że Jenna Morasca może pojawić się na liście.
Odnośnie obecnych graczy:
Alexis - matko, z początku kompletnie jej nie skojarzyłem, w sumie to jedynie z czego ją zapamiętałem, to że było na czym oko zawiesić. Pewnie nic nie wniesie do gry, więc jestem na nie.
Andrea - zdecydowanie na tak, You're a sneaky, sneaky little girl, always ready to blindside someone!❤❤❤
Aubry - mam mieszane uczucia, nie darzę ją sympatią, ale lubię jej grę.
Caleb - nie, nie, nie. Taka nominacja z litości, ble.
Carolyn - szkoda, że jej nie było w S31, chętnie zobaczę ponownie.
Chelsea - była takim bez-mózgowym pionkiem Kim, w sumie trochę jestem ciekaw czy stać ją na więcej.
Cirie - jestem wielkim fanem, ale boję się o jej kondycję, poza tym nie chcę widzieć jak odpada jedna z pierwszych, mimo wszystko zdecydowanie must be!
Danni - wygrała niezasłużenie, chętnie zobaczę jak ją wykopią jeszcze w pre-jury.
Debbie - zdecydowanie tak! Przekonałem się do niej to akurat ją wyrzucili, biedna.
Earl - fajna sprawa, w swoim sezonie ogarniał wszystko, ciekawe czy sobie da radę w bardziej myślącym składzie. Szkoda, że nie było go np. w S16 czy S20, nie wiem czy teraz nie jest za późno
Hali - piękna istota, oczywiście raczej nie będzie Drugą Wentworth, ale co tam, dajcie jej szansę.
Jeff Varner - lubię gościa, ale miał swój czas.
J.T - nie lubię gościa, też miał swój czas.
John - boże nie, chyba najgorszy wybór z możliwych.
Jon - to samo, nie trawię ziomka, straszny był.
Jonathan Penner - hahah też miał swój czas, ale uwielbiam go, nie ma najmniejszych szans na wygraną, ale przynajmniej namiesza, jego akurat mogę zobaczyć jeszcze raz.
LJ - lol, nie.
Malcolm - już wolę go niż takiego Joe, w sumie go lubię, ale wątpię czy coś ugra.
Marty - zdecydowanie tak, chociaż te 54lata trochę odstraszają, jego czas powinien być w S26
Mike - nie lubię gościa, jak się jakimś cudem załapię to niech mu skopią tyłki i niech wyleci pierwszy!
Monica - nie darzę jej cieniem sympatii, więc jestem na nie.
Natalie Anderson - gwiazdka w tym beznadziejnym sezonie, oczywiście ujrzę ją ponownie!
Natalie Bolton - mniam, jakim cudem ona ma 40 lat, nie wróżę kariery, ale dawać ją.
Ozzy - ileż razy można oglądać to samo?!
Peter - żart producentów, mogła by na jego miejsca wskoczyć Anna albo Julka!
Sabrina - życzę jej powrotu, powinna być w drugiej szansie.
Sandra - chyba Jeff chce jej pogorszyć statystyki oraz zgasić jej pochodnię xD
Sarah - tylko duże cycki pamiętam, coś z policją miała wspólnego(?), nie przepadałem za nią
Sophie - oj tak!Tylko dajcie jej większy edit!
Tai - omg, beznadzieja, na 80% się znajdzie w finałowym castcie, fuuuu :(
Troyzan - śmieszek, ale bez perspektyw jak dla mnie
Tony - TAK, TAK, TAK. Pragnę jego powrotu i jego przegranej!
Obrazek

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Najświeższe plotki mówią o twiście: winners vs jury vs pre-jury
To co, raner apy na szczaw? Biedna Carolyn, pewnie była przekonana, że tym razem już się załapie i ćwiczyła pompki z Hardkorowym Koksem, a tu znowu ch*jnia :(
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

tombak90 pisze:
Najświeższe plotki mówią o twiście: winners vs jury vs pre-jury
To co, raner apy na szczaw?
W każdym sezonie jest tylko dwóch ranerapów, którzy z reguły mają taki edit, żeby zwycięzca wyglądał na zasłużonego. Ciężko byłoby z nich zrobić plemię, które przyciągnęłoby widownię.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Widownię może faktycznie średnio, ale wzwód Jeffa już tak. A mam wrażenie, że to jest ciut wyżej w jego hierarchii wartości. Hantz, Coach, Spencer, Lisa, Carolyn, Dawn i euforia gotowa. Inna sprawa, że może nie każdego zdołali złapać w sidła i faktycznie wyszło im za mało kandydatów na cały szczep.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Tak, to prawda, że sporo osób im odmówiło. Redmond nie podał nazwisk, ale przyznał, że początkowo było planowane 10-osobowe plemię zwycięzców. Nie znał dokładnego motywu, ale to miało być coś w stylu Champions vs Challengers. Jednakże zarówno wielu zwycięzców jak i innych graczy im odmówiło i są w trakcie tworzenia nowego motywu.

PS jeśli będzie plemię zwycięzców, to najlepszym reprezentantem będzie Sandra. Jeśli będzie plemię pre-merge, najlepszym reprezentantem będzie Francesca :P

W ogóle Francesca vs Sandra to idealny motyw XD Wiemy kto odpada pierwszy i kto wygrywa XD

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

tombak90 pisze:Widownię może faktycznie średnio, ale wzwód Jeffa już tak. A mam wrażenie, że to jest ciut wyżej w jego hierarchii wartości. Hantz, Coach, Spencer, Lisa, Carolyn, Dawn i euforia gotowa. Inna sprawa, że może nie każdego zdołali złapać w sidła i faktycznie wyszło im za mało kandydatów na cały szczep.
Coach, Spencer, Dawn... i tutaj się pojawia problem z tym twistem, bo cała trójka równie dobrze, jak nie lepiej mogłaby wylądować w jurorach, bo tak wyglądały ich debiuty.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Coach, Spencer, Dawn... i tutaj się pojawia problem z tym twistem, bo cała trójka równie dobrze, jak nie lepiej mogłaby wylądować w jurorach, bo tak wyglądały ich debiuty.
... a Jeff by się tym przejął, skulił uszęta i zrezygnował ze swoich planów (gdyby właśnie takowe posiadał). Humor Ci, widzę, dopisuje w tę majową pogodę :wink:
NOŁALE. To i tak się raczej nie ziści, plemienia runner up nie zobaczymy, więc dżebać. Co do zapowiadanego twistu, jestem nastawiony życzliwie. Miło by się patrzyło, jak wcześniejsi triumfatorzy dostają po łapach od takich pre jury. Faktycznie, szkoda, że raczej nie będzie Franceski, do trzech razy sztuka i na pewno aż cała kipi, żeby pomścić dawne krzywdy i poucinać wszystkim łby jak ta bondowska May Day. Sandrze szczególnie. To dopiero byłoby odkupienie :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Właśnie mi przyszło do głowy. Wśród naziwsk pojawili się także Caleb/Debbie/Tai i Aubrey z 32. I teraz skoro ma być prejury/ jury/ winners to oznaczałoby, że ani Tai, ani Aubrey nie są runner upami, a przynajmniej nie są razem w F2. Oczywiście, może to być jakiś fail jak z Carolyn noale jednak...

Już zaczyna mnie drażnić ciągłe 6x3.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Info od Redmonda - Cydney miała propozycję powrotu, ale ją odrzuciła, bo na razie chce się skupić na karierze w bodybuildingu

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Jak coś to wolałbym jednak moje od dawna upragnione 4x5. W tym przypadku Zwycięzcy, Finaliści, Jurorzy, Pre-Jurorzy.

Lista osób taka w miarę. Sporo osób ciekawych i dałoby się ułożyć z tego cast, ale oczywiście jest też trochę osób, których powrót byłby dla mnie katorgą, więc pewnie Ci się dostaną w pierwszej kolejności.

Zdecydowanie największe NIE: Ozzy, fuj, obym nigdy nie musiał go nigdy więcej oglądać w tym programie.

Inne duże NIE otrzymują np. Mike, Tai, John, Peter czy JT.

Ogromny plus za Earla. Jest osobą, której powrotu w życiu bym się nie spodziewał, a chciałbym go zobaczyć znowu w akcji.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Mamy obsadę!

Obrazek

Osoby z sezonu 33:

Obrazek

Kobiety są świetne! Faceci - tragedia. Lubię tylko Malcolm'a i Varner'a. JT i Ozzy po raz tysięczny?! Wymiotuję.

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Czy ja śnię? Ciera znowu? <3 CIRIE, SANDRA?!
W ogóle jestem ciekaw co będzie jak Sandrę i Tony'ego się obsadzi w jednym plemieniu. Jeśli będzie go hejciła jak Russella w HvV to Sandra for the winner!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34 - Spoilery/Spekulacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości