S35E04 "I Don't Like Having Snakes Around"

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S35E04 "I Don't Like Having Snakes Around"

Post autor: Meciek »

DATA PREMIERY: 18 października
Obrazek
Gracze zrzucają swoje chusty i zmieniają plemiona, a także - jeden uczestnik nie wywiera najlepszego wrażenia na swoim nowym plemieniu tuż przed wybuchową radą plemienia.

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

S35E04 "I Don't Like Having Snakes Around"

Post autor: woytas »

Festiwal głupoty uważam za rozpoczęty xD
Na razie na czele chyba mimo wszystko Cole, chociaż Joe depcze mu po piętach. Jessica też na farcie z przekazaniem Secret Advantage, bo jeśli chciałą ratować Joe i Desi to akurat wybór Devona na logikę był najgłupszy xD

No ale przynajmniej trochę się działo ^^

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

S35E04 "I Don't Like Having Snakes Around"

Post autor: XanderDE »

Czy ja wiem czy chciała ratować? Raczej zrobić zamieszanie, a to że odpadnie jakiś Healer byłoby jej nawet na rękę, zmniejszył by się target na żółtych, którzy jako jedyni są wszyscy w grze jeszcze.
Cole - jak widać mięśnie nie idą w parze z rozumem :lol:
Mam nadzieję, że odpadnie jak najszybciej, bo jakoś cienko widzę, żeby Jess daleko zaszła z nim paplającym o wszystkim, wszystkim innym ludziom w plemieniu.

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

S35E04 "I Don't Like Having Snakes Around"

Post autor: woytas »

No ale sama to powiedziała w konfie, że chce ratować, stąd w ogóle zacząłem patrzeć w tej kategorii

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

S35E04 "I Don't Like Having Snakes Around"

Post autor: Kobra »

To była najlepsza rada najlepszego sezonu od czasu... kurde, nawet nie pamiętam, kiedy tak dobrze oglądało mi się Survivor.
Pierwsza sprawa to cieszy mnie utrzymanie trzech plemion. Druga sprawa, Cole może jest sympatyczny... może... na pewno jest, ale jako gracz hahahahaha. Rozumiem wyjawienie informacji o Joe, chciał go się pozbyć, no ok, ale po co informować wszystkich z nowego plemienia o przewadze Dżessiki? Denise z Chin dobrze zrobiła mówiąc o tym doktorkowi, bo na logikę musiał być jedyną osobą, która nie posiadała tej informacji. Kto mógł przypuszczać, że Cole jest tak głupi?
Zdziwiło mnie, że Dżesika bez żadnego wyjaśnienia dała przewagę jakiemuś obcemu muflonowi, a potem na radzie woah. Dokonała dobrego wyboru. Wydaje mi się, że albo wiedziała na czym będzie polegać przewaga (w końcu miała cały list, który mogła przeczytać, Devon dostał zwinięty świstek, który mógł otworzyć przed głosowaniem) albo wiedząc, że nie pójdą na radę produkcja poinformowała ją o rodzaju "przewagi". Ej, to naprawdę wygląda jakby Dżef chciał ratować łysego na siłę.
Trochę szkoda mi Alana. Mógł dostarczyć nam jeszcze mnóstwa śmiechowych sytuacji.
Nadal lubię Bena, Ali, której brakowało, Denise z Chin i Dżesikę.

btw. Typowa Starsza Pani Runner Up dała dzisiaj czadu, już ma bliską więź ze Szczurkiem, no oczywiście, porównania do matki, czyli już wiemy jak to się dla niej skończy XD

Trochę zaczynam się obawiać o moich faworytów:
Ali - pominęli w przypomnieniu poprzedniego odcinka, nie pokazali jej jak stara się zgrać z nową grupą
Ben - obawiam się, że dostaje "1st jury member edit" (on albo Szczurek, nie jestem pewien) niby pokazali go w przypomnieniu, że prowadzi grę z babcią, potem mówił, że może mieć problem po przemieszaniu, niby pokazują, że jest zagrożony, ale bardzo wątpię, noale...
Denise z Chin - wspomniano tylko o jej konflikcie z rudym i nic więcej
Dżesika - najlepiej wypadła w odcinku, pokazują jej osobowość i grę, ale nie nachalnie, także w jej przypadku rzucę pośpiesznie, zapytanie, czy to "winner edit"?

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S35E04 "I Don't Like Having Snakes Around"

Post autor: Maw »

Świetny odcinek. Jak na razie najlepszy razem z premierą. Oby ten sezon trzymał taki poziom już do końca. Na duży plus edit, który jest bardzo wyrównany. Chyba na razie udało mi się poznać każdego poza Roark, której jest najmniej, ale zapowiedź sugeruje, że to się zmieni.

LEVU
Alan był dość zabawny i na pewno wolałbym odejścia Joe'a niż jego. Wiedziałem jednak, że to się nie stanie, bo to byłoby zbyt piękne i oczywiste - zdziwię się jeśli Joe nie zajdzie do merga. Po raz pierwszy eliminacja dość mnie zaskoczyła. Alana było dość mało w tym odcinku, dlatego obstawiałem, że odpadnie ktoś z dwójki Ashley/Desi, których było więcej. Ostatecznie dobrze się stało, bo Ashley i Desi wydają się dobrymi graczami, a Alan poza elementem humorystycznym nie wnosił wiele. Szkoda, że Joe nie zagrał HII na Desi. :cry: To byłoby super. <3 I Desi prosząca żeby nim na niej zagrał. <3 Może wam się wydawać, że to było głupie, ale ja się jej nie dziwię - miała prawo czuć się zagrożona. Podobało mi się, że Alan i Ashley mimo swojej nieciekawej przeszłości dogadali się i postanowili ze sobą współpracować. <3Trochę dziwi mnie wybór Alana, pewnie odpadł dlatego, że wkurzał Joe'a, bo Ashley na pewno jest większym zagrożeniem od niego - ma bardzo dobry socjal i widać, że świetnie dogaduje się z Devonem. Nadal jest moją faworytką i mocno trzymam za nią kciuki. Chciałbym, by Joe niedługo odpadł, który zachowuje się jakby miał ADHD i tak desperacko chce być jak Tony (co mu się nie udaje, król jest tylko jeden), ale nie wydaje mi się to realne. Pewnie znajdzie kolejne HII.

SOKO
Ich było najmniej w odcinku. Szkoda, że tak olano JP, ale z drugiej strony to dobrze dla niego, bo to znaczy, że na razie jest bezpieczny. Chrissy podjęła współpracę z Ryanem, już od 1 odcinka było oczywiste, że będą grać razem, gdy skończą w tym samym plemieniu. Ali było dość mało i myślę, że również odnajdzie się w nowym plemieniu. Roark byłaby łatwym celem, ale ze względu na to, że jest prawie niewidzialna, nie wydaje mi się, by w przyszłości gdziekolwiek się udała + nadal jest moim typem na zwycięzcę.

YAWA
Cole nie umie utrzymać żadnego sekretu w tajemnicy. Powiedzenie innym o przewadze Jessici nie miało żadnego sensu. Jessica znów była na niego wkurzona, coś mi się wydaje, że ten showmance nie przetrwa długo. Lauren dostała dziś mocny edit i myślę, że jeszcze trochę ją pooglądamy. Mike o dziwo mnie nie wkurza, a nawet wydaje się sympatyczny, ale to pewnie dlatego, że na razie jest go mało.

Na ten moment kibicuję JP, Ashley, Jessice, Ali i Desi. Zapowiada się super sezon. Jedyne osoby, których nie trawię to Joe i Ryan.
Ostatnio zmieniony 19 paź 2017, 14:38 przez Maw, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 86
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

S35E04 "I Don't Like Having Snakes Around"

Post autor: CH23 »

Oj, fajnie to wszystko się tworzy powoli! :D
Przemieszanie, jak najbardziej na plus, fajnie, że duże przemieszanie między HvHvH
Devon, kurde pech jak nie wiem, sądzę, że Jessica miała troszkę na myśli, że może być swing vote ;)
Ktoś napisał, że jest to gracz pokroju zwycięzcy Fabio kompletnie nie zgodzę się z tym, może i ma mimikę twarzy głupkowatą, ale ma łeb na karku, dobrze kombinuje :)
Gdyby nie zablokowanie głosu, odpadł by (jeśli Joe użył znów HII na siebie) Desi, a szkoda bo chce ją zobczyć więcej w grze 8-)
Tak więc z jednej strony cieszyłem się, że tak wyszło, chociaż sądziłem, że bardziej Ashley bye, ale jednak Allan. Koleś idealna para dla J'tie :)

B.dobry edit, naprawdę US odbija się od dna, oby tak dalej :!:
Jeszcze co do Lauren(Pani Rybak) zaczynam zmieniać zdanie skreśliłem ją na początku, ale fajnie gra :)
Ulubieńcy jak na razie: Devon,Ryan,Lauren,Desi,Jessica,Ali,Ben
Oby odpadli: Joe, Cole(pogarsza grę Jessici), Mike(no name)

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

S35E04 "I Don't Like Having Snakes Around"

Post autor: XanderDE »

woytas pisze:
19 paź 2017, 12:18
No ale sama to powiedziała w konfie, że chce ratować, stąd w ogóle zacząłem patrzeć w tej kategorii
No rzeczywiście. Jakoś umknęło mi to jak oglądałem za pierwszym razem.

Awatar użytkownika
Fenistil
1st jury member
Posty: 196
Rejestracja: 22 sie 2017, 21:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

S35E04 "I Don't Like Having Snakes Around"

Post autor: Fenistil »

Bardzo dobry odcinek. Zupełnie losowe przemieszanie wprowadziło sporo dobrego i w końcu nazwy Heroes/Healers/Hustlers się na coś przydadzą w tym sezonie, bo łatwiej będzie rozróżniać mówienie o starych i nowych plemionach. No a na koniec pełna emocji Rada, na której sporo się działo.

Serio tak to zrozumieliście, że Jessica przekazała Secret Advantage Devonowi i dopiero później się okazało jak to działa? Ja to odczytuję na jeden z dwóch sposobów: albo Jessica dobrze wiedziała jak to działa i dlatego przekazała "swing-vote'owemu" Devonowi, albo po prostu przekazała to poza kamerą do użycia dla Joego/Desi, którzy również poza kamerą wyłączyli Devona. Tak czy inaczej dostrzegam w tym edit celowo robiący widzom psikusa poprzez ogromne niedopowiedzenia.

Joemu wszystko się dzisiaj udało, ale jak długo teraz pociągnie? Swoje zwycięstwo uczcił pokazem ogromnej arogancji, przez co Devon i Ashley mogą być już do końca na niego cięci. I dobrze.

Jessica i jej gra coraz bardziej mi się podobają. Szkoda tylko, że jest ściśle związana z idiotą Colem. Nic do niego nie mam, sympatyczny jest, ale to co on wyczynia z rozgadywaniem wieści nie pomaga ani jego sojusznikom, ani nawet jemu samemu.

No i do przewidzenia: sojusz Ryana z Chrissy. Zdecydowanie dobrze wybrał na początku z tym, komu dać wtedy tego Idola, bo Chrissy chyba najbardziej ze wszystkich będzie mu wdzięczna i zbudują dobrą relację.

Faworyci na ten moment: Ryan, Jessica, Chrissy
Oby odpadli: Joe, Cole

Barteg
6th voted out
Posty: 82
Rejestracja: 27 wrz 2017, 11:33
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S35E04 "I Don't Like Having Snakes Around"

Post autor: Barteg »

Dobry odcinek,
Szkoda, że odpadł Alan, może i nie był zbyt dobrym graczem, za to był ciekawy i wprowadzał element humorystyczny.
Cole jak dla mnie już w poprzednim odcinku zbyt wielu osobom powiedział o tym, że Joe ma HI, teraz tylko potwierdził swoje braki w myśleniu.
Natomiast nie bardzo rozumiem te rozważania o Secret Advantage, bo przecież było dokładnie pokazane, że jeśli plemię Jessici nie pójdzie na radę to musi ona przekazać "przewagę", doskonale wiedziała o tym, że osoba, którą ona wskaże nie zagłosuje, ale nie rozumiem wyboru Devona, bo wygląda na to, że Jessica chciała jego eliminacji, a nie bardzo widzę jaką korzyść jej to daje, jak chciała pomóc dwójce z Healers to powinna zablokować głos Alana lub Ashley.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

S35E04 "I Don't Like Having Snakes Around"

Post autor: Kobra »

Tak generalnie to wydaje mi się, że po połączeniu polecą wszyscy, oryginalni, żółci plus JP. Devon i Aszli będą od teraz zdani na siebie. Ona nie miała jakiejś super pozycji, a więc pewnie dołączy do jego sojuszu, czyli Szczurka i Ali. Szczurek zaczyna synusiować babci. Ben dołączy do babci, a Denise z Chin do Ali i po zawodach.

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

S35E04 "I Don't Like Having Snakes Around"

Post autor: r&b »

Jakie miłe zaskoczenie, że mieszanie nadal zostawiło 3 plemiona w grze. W dodatku te tymczasowe przewagi nieszczególnie mi przeszkadzają, przynajmniej nie będzie widać tego przesytu, jak ostatnio bywało. A odcinek był ciekawy.

W tym odcinku mieliśmy dużo Desi (przez co od początku odcinka miałem wrażenie, że to ona odpadnie). Aktualnie, to z całego Levu chyba lubię ją najbardziej i mam nadzieję, że jeszcze przez trochę ją będziemy widzieć. Jeszcze niech przy najbliższej okazji wywali Joe'a to już kompletnie będzie moją faworytką XD. Eliminacja Alana mnie nie zasmuciła, a raczej pozytywnie zaskoczyła, bo pomiędzy nim, a Ashley, to zdecydowanie ona jest lepszym graczem.

Cole za to pokazał się z jeszcze lepszej strony niż ostatnio. Z idolem Joe'a to faktycznie dało się to jeszcze jakoś wytłumaczyć, ale tym razem to nie mam słów. Może dzięki temu to jego pożegnamy szybciej niż Lauren czy Bena. No i "urozmaica" grę Jessici, która bez niego miałaby zdecydowanie za łatwo w plemieniu.

Nie dość, że Chrissy i Ryan już byli najważniejszymi osobami w swoich plemionach, to jeszcze teraz będą się trzymać razem. Zdziwiła mnie konfa Chrissy o tym immunitecie z pierwszego odcinka, moim zdaniem Ryan jej to dał, bo zwróciła na siebie uwagę wymiotując po zadaniu, ale to tylko moje zdanie. Ich dwójka przesłoniła za to całą resztę nowego Soko, ale powinno się to zmienić dość szybko.

No i o zapowiedzi: Jeśli to Soko przegrają, to nie widzę szans na to, żeby Roark się jakoś odratowała, ale skoro zapowiedzi mnie niedawno zmyliły, to liczę na to, że teraz też tak będzie.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S35E04 "I Don't Like Having Snakes Around"

Post autor: Jack »

Tak jak pisałem przed rozpoczęciem sezonu, motyw z heroes, hustlers, healers w nazwie jest dość słaby, zważywszy na to, że to podział tylko na 3 rady... Ale koniec z narzekaniami. Nareszcie doczekałem się ciekawego odcinka. Wydarzyło się tak mnóstwo rzeczy, że musiałbym chyba napisać o tym esej. Oczywiście najzabawniejszym momentem odcinka była kłótnia w Levu. Brakowało jedynie jakiejś bójki pomiędzy Ashley i Desi :D (W dalszym ciągu kibicuję Desi i wierzę, że będzie pyskatą murzynką).

Żółci: Na horyzoncie pojawiła się kolejna power couple. Chrissy i Ryan. Pewnie żadne z nich nie znajdzie się w finale, jednak wydaje mi się, że jeszcze kiedyś wrócą do gry. To właściwie taka kopia Cochrana i Dawn

Niebiescy:Wracając do rady, to co się tam działo to jakiś kosmos. Oczywiście łysy, jak to łysy musiał użyć HII i poleciał Alan. Sądziłem, że jako jedna z największych gwiazd w historii programu jakimś cudem przemknie do tego jury, ale na szczęście się pomyliłem. Bez niego może być jeszcze ciekawiej. Jestem ciekaw co zrobiłby Devon w przypadku kolejnej rady.

Czerwoni: Tutaj idealnym sojuszem byłaby trójka: Ben, Mike, Lauren. To mógłby być sojusz dziesięciolecia :D
Gra w podziale na 3 plemiona wydaje się ciekawsza. Mam nadzieję, że w tym sezonie nie zafundują nam połączenia przy 13 osobach...

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S35E04 "I Don't Like Having Snakes Around"

Post autor: ciriefan »

Pełną opinię o odcinku napiszę później, ale widzę, że krytykujecie Jessicę i traktujecie jej wybór Devona jako nielogiczny.

Ludzie, ona dla mnie jest po tym odcinku mastermindem XD Wytworzyła idealną sytuację dla dwójki Healers. Ten ruch był genialny. Przede wszystkim odebranie głosu swing-voteowi wymusiło zagranie ukrytym immunitetem. Wiedziała, że Joe ma ukryty immunitet. Domyśliła się, że nawet jeśli Joe liczyłby głos na Devona, to w przypadku potencjalnego remisu zagra HII. Zapewne Jessica zakładała, że będzie 2:2. No i w tym momencie wiedząc, że HII zostanie zagrane, były tylko 2 możliwe scenariusze:
- Heroes głosują na osobę, na której użyto HII - Healers są bezpieczni
- Heroes głosują na osobę, na której nie użyto HII - jest losowanie kamieni. Osoba z Healers, która otrzymała głosy, w razie remisu otrzymuje bezpieczeństwo (jak i druga osoba z dwoma głosami). Druga osoba z Healers zagrała ukrytym immunitetem i jest bezpieczna. Kamienie losują tylko 2 pozostałe osoby - w każdym bądź razie Healers są bezpieczni.
Także no zabezpieczyła 2 osoby z Healers, odebrała władzę swing vote'owi i pozbyła się z gry ukrytego immunitetu. Chylę czoła!

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

S35E04 "I Don't Like Having Snakes Around"

Post autor: XanderDE »



Jak ktoś zacznie pisać, że ujawnienie przewagi Benowi i Lauren po tym jak i tak już się dowiedzieli, że ma jakąś jest głupim ruchem to stracę wiarę w ludzi :|

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 35: Heroes vs. Healers vs. Hustlers”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość