S35E05 "The Past Will Eat You Alive"

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S35E05 "The Past Will Eat You Alive"

Post autor: Saw »

Kolejny fajny i ciekawy odcinek. Sezon na razie trzyma wysoki poziom i oby to zostało już do końca. Muszę pochwalić w tym odcinku konkurencje, bo były naprawdę świetne. Przede wszystkim ta o nagrodę strasznie mi się podobała.

Levu
Podoba mi się sojusz Ashley i Devona. Myślę że będą strać się przeciągnąć Desi na swoją stronę. Ona nie ma jakiś super relacji z Joe i myślę że będzie gotowa zmienić sojusz. Głupie byłoby narażanie się na ciągnięcie kamieni przy dogrywce.

Yawa
Podoba mi się gra Jessici. Chyba jednak zrozumiała że z Cole za daleko nie zajdzie i przygarnęła do siebie Mike. Według mnie jest to świetna decyzja by grać z Mike'm, bo ten wydaje się osobą godną zaufania. Ogólnie zdziwiło mnie że doktorek znalazł HII. Taki niepozorny, a tu proszę jak dobrze sobie poradził z pomocą Jess. Lauren na początku hejtowała Patricka a teraz za cel obrała sobie Cole. Śmieszne były jej komentarze.

Soko
Roark szczególnie nie jest mi żal. Była strasznie niewidoczna i nijaka. Trochę słabe było nazwanie jej eliminację blindsidem. Szkoda mi jest Ali bo teraz znalazła się w beznadziejnej sytuacji. Została sama przeciwko trzyosobowemu sojuszowi. Biorąc pod uwagę że Soko jest najsłabszym plemieniem, to kolejna rada jest niemal pewna a to oznacza w 90% odpadnięcie Ali. Ryan z jednej strony wykonał bardzo dobry ruch, głosując na Roark. Z Chrissy ma więź więc głupio byłoby eliminować tak bliskiego sojusznika. Z drugiej strony jednak teraz naraził się Ali z którą trzymał od początku. Mógł ją przekonać do głosowania z Heroes na Roark i nie byłoby problemu. Chrissy coraz bardziej traci w moich oczach. Niby gra dobrze, ale coraz bardziej irytuje mnie jej sztuczne udawanie miłej. Jej socjal nie powalał w tym odcinku.

Moi faworyci się nie zmieniają: Ali, Desi, Ashley, JP, Devon, Lauren i Jessica.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S35E05 "The Past Will Eat You Alive"

Post autor: Jack »

Udało mi się nadrobić ten odcinek. Po pierwsze, odpadła osoba, której nie kibicowałem - Roark. Jej wizytówka zrobiła na mnie bardzo negatywne wrażenie i można powiedzieć, że w pewien sposób kibicowałem jej eliminacji.
Po drugie, jest w tym sezonie kilka ciekawych osób. Jednak zostaną przyćmione przez Ryana czy innego Alana, którzy powrócą w najbliższych all-starsach. (Warto dodać, że Ryan wręcz świetnie wypadł w wyzwaniu).
W tym sezonie znalezienie HII miało być utrudnione, a odnoszę wrażenie, że teraz znaleźć może go tak naprawdę każdy komu Probst kibicuje :D
Sam jestem zaskoczony, ale zaczynam kibicować osobom typu: doktor Mike, babcia Lauren czy Desi.
Kobra pisze:
27 paź 2017, 21:24
To są już gusta. Jednym się podobają żyrafy, innym paszczury, a jeszcze innym brunetki. Życie.
Bo jak śpiewał klasyk: Życie jest nobelon :D
Kobra pisze:
27 paź 2017, 21:24
Żałuję, że na forume nigdy nie zrobiliśmy konkursu na miss Survivor.
Niezły pomysł. Szczerze. Chociaż wiadomo, że w finale będą Żyrafa i Candice, więc nie rozumiem sensu głosowania :evil:

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S35E05 "The Past Will Eat You Alive"

Post autor: Davos »

No i znów fajny odcinek :) Może nie z tak spektakularną radą, ale nadal oglądało się wszystko przyjemnie. No i obydwa zadania też spoko.

LEVU
Devon nadal trzyma z Ashley, co mnie cieszy, bo lubię ten duet. No i jest jakaś szansa, że w przypadku konieczności pójścia na radę udałoby im się przeciągnąć na swoją stronę Desi i wykopać Joe. Mam tylko nadzieję, że Joe nie znajdzie kolejnego HII, a niestety jest taka możliwość, zwłaszcza że w tym plemieniu nikt nie znalazł idola, a Joe może wpaść na pomysł, żeby szukać go koło studni, skoro jednego już wcześniej znalazł w obozie Healers.

YAWA
Lauren tym razem obrała sobie za cel Cole'a, bo wkurza ją sposób, w jaki on je :D Za to Jessica znów zapunktowała, zbliżając się do Mike'a i podpowiadając mu, gdzie szukać HII, który ostatecznie dzięki niej znalazł. Mike nie jest denerwujący więc ten duet nawet nieźle się oglądało i możliwe, że obydwoje daleko zajdą. Mam tylko nadzieję, że nie ucierpi na tym Ben, który w tym plemieniu nie ma takiego mocnego sojusznika. Za to w tym odcinku poświęcono trochę czasu, żeby pokazać jego historię, walkę dla weteranów i tak dalej. Hm, wyglądało to trochę jak edit przyszłego zwycięzcy. Cóż, nie miałbym nic przeciwko ;)

SOKO
Chciałem, żeby oni w tym odcinku poszli na radę i znów moje życzenie zostało spełnione :) Odpadła Roark, która była mi całkowicie obojętna i która do tej pory była właściwie duchem. Zawarła więź z Ali, ale okazało się to niewystarczające, bo Chrissy miała po swojej stronie J.P. i Ryana. Podobało mi się, że Chrissy aktywnie walczyła o przetrwanie, zwłaszcza po niezbyt udanym występie na zawodach i najpierw próbowała coś zdziałać z Roark, a gdy okazało się, że to nie wypali, namówiła bardzo sprytnie J.P. do głosowania na Roark, strasząc go potencjalnym kobiecym sojuszem. J.P. jest bardzo łatwy do manipulowania i zadziwia mnie ta jego naiwność :) No a Ryan miał dylemat czy wybierać między starą sojuszniczką Ali, czy nową Chrissy. Nie dziwię mu się, że wybrał Chrissy, bo gdyby został z Ali i Roark to miałby słabszą pozycję w takim sojuszu, no ale powinien mimo wszystko uprzedzić Ali o swoim ruchu. A tak ona będzie na niego obrażona i niewykluczone, że ich współpraca się zakończy. Choć nie chciałbym tego ze względu na samą Ali, bo jeśli ona teraz znajdzie się na dnie w tym plemieniu, a oni znów pójdą na radę to może nie dotrwać do mergu, co by było bardzo rozczarowujące...

Ano właśnie, merge. Obstawiałem, że będzie przy 13 osobach, ale zapowiedź tego nie pokazuje więc albo twórcy specjalnie wprowadzają widzów w błąd, albo faktycznie będzie jeszcze jedna lub dwie rady zanim nastąpi merge. Oby nie poleciał nikt spośród tych, za których trzymam kciuki.
No i liczę, że to zapowiadane zasłabnięcie Cole'a nie skończy się medicalem, bo szkoda by było.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 35: Heroes vs. Healers vs. Hustlers”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość