S36E09 "The Sea Slug Slugger"

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

S36E09 "The Sea Slug Slugger"

Post autor: MaciekRS »

Dla mnie Michael zawalił to CAŁKOWICIE. Gdyby komus powiedzial o idolu to mieliby szansę wywalić Wendella albo chociaz pozbawić go immunitetu a tak to Michael praktycznie zmarnował swoja przewage. I tak był bezpieczny wiec PO CO trzymał to w tajemnicy. Tak to nic nie zyskal i odpadnie pewnie w nastepnym odcinku.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S36E09 "The Sea Slug Slugger"

Post autor: Davos »

No to Libby odpadła... Szkoda, ale spodziewałem się tego po jej wzmożonej liczbie konf, a to dla kobiet w tym sezonie oznacza niemal zawsze rychły koniec, bo edit mają marny, poza może Kellyn. Ale ogólnie rozczarowali mnie ludzie z Malolo, bo grają strasznie pasywnie. Michael chciał wykopać Wendella, co było niezłym pomysłem, choć Angela go wkopała i ujawniła plan innym. Ostatecznie doszło jednak do podziału głosów między Michaelem a Libby więc Malolo spokojnie mogliby wykopać Wendella czy kogo by chcieli z Naviti. Libby zrobiła błąd, ale i Donathan z Laurel i Jenną mogliby zaryzykować... Niby Donathan i Laurel mają umowę na Final4 z Wendellem i Domenickiem, ale nie zdziwię się, jak tamci ich ograją. Kellyn też boi się ryzykować. Wendell gra dobrze i nawet gościa lubię, ale trochę za dużo ma tych konf. Chelsea dalej niewidoczna... A Angela postanowiła namieszać i wystawiła Michaela na celownik. Niby ciekawe zagranie, ale wątpię, żeby na dłuższą metę jej to jakoś pomogło w grze. Ona wydaje się być na uboczu i bez żadnych sojuszy, może poza tym "girls alliance", ale pewnie dziewczyny też się od niej odwrócą jak to im będzie pasować. A Michael miał nosa, że zagrał immunitetem, ale pewnie i tak mu to dużo nie da i za chwilę odpadnie. Szkoda w sumie, że nie powiedział ludziom z Malolo o tym immunitecie, może by dzięki temu przekonał ich do głosowania na Naviti.

Angela była na Ghost Island, ale i tak nie miała szans na grę...
Fajne za to zadanie z jedzeniem robali, bo już dawno tego nie było ;) Może i wygląda to obrzydliwie, ale to jeden z survivorowych klasyków więc dobrze, że chociaż o tym nie zapomnieli :)
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2020, 18:10 przez Davos, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S36E09 "The Sea Slug Slugger"

Post autor: Saw »

Oj ten sezon zaczyna byc coraz gorszy. Już szczerze mam go powoli dosyć. Tak bardzo chciałbym wrócić do dawnych czasów Survivora, gdzie to wszystko było jakieś takie lepsze Ech...
Libby odpadła :( No kto by się tego spodziewał. Może nie była wyróżniającym się graczem, ale bardzo ją polubiłem. Teraz będą wycinać ludzi z Monolo, więc moi ostatni faworyci Michael i Jenna czekają w kolejce. W sojuszu Naviti nikogo nie lubię. Ci ludzie są jacy antypatyczni i kompletnie nie wzbudzają mojej sympatii. No może troszkę kibicuję purple Chelsea, ale tylko dlatego, że jest pięknie ignorowana przez edytorów, a głupia się nie wydaje. Ale najbardziej i tak mnie wkurzają Laurel i Donathan. Mogli mieć taką kontrolę nad grą, a zachowali się jak frajerzy. To typy ludzi, którzy boją się zaryzykować. I myślę że nawet jakby wiedzieli o HII Michaela to nic by nie zrobili. Mają ten swój sojusz z Wendelem i Domenickem i liczą, że zajadą na ich plecach do końca.
Z miłych rzeczy w tym odcinku było chyba tylko zadanie o immunitet. Dla mnie jedzenie obrzydliwych rzeczy to klasyk w Survivorze.
No i fajne wyglądało jak Michael zagrał tym patykiem Ozzy'ego na radzie :lol:

Mega wkurzyło mnie jak Jenna poszła na Wyspę Duchów i nic nie dostała. Ale to było tak oczywiste, że mógłbym się założyć o dużą kasę, że produkcja nic jej nie podłoży. Przecież to zwykła blondynka, a nie ulubieniec Jeffa. Jak pójdzie Domenick, Wendell czy nerdy Kellyn i Donathan to przygotują coś ekstra :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 36: Ghost Island”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości