S36E13 "Always Be Moving"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S36E13 "Always Be Moving"

Post autor: Meciek »

DATA PREMIERY: 16 maja
Obrazek
Jeden z uczestników wygra miejsce w finale po wycieńczającym zadaniu o immunitet.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S36E13 "Alawys Be Moving"

Post autor: Maw »

Beznadziejny odcinek. Już dawno nie było tak żałosnego gracza jak Laurel. Rozumiem, że mogło jej się zrobić szkoda Wendella jak przegrał immunitet mimo że skończył zadanie pierwszy, ale przecież tam był też Domenick. Czy ona odcinek temu nie mówiła, że przegra z nimi w finale? Sama jest tego świadoma, a dalej nic z tym nie robi. Edit nadal jest tragiczny. Angela wciąż invisible, szkoda mi jej, zapewne w finale dostanie 2 konfy i na tym się skończy. Sebastian chociaż coś dostał, bo poszedł na Ghost Island i ta advantage KELLYN to co to miało być? xDDD Szkoda, że ostatecznie to Kellyn odpadła a nie Donathan, ale Domenick miał rację, że jest większym zagrożeniem od niego. Donathan miał meltdowna (a nawet mimo tego odcinek był nudny) i nawet on robi cokolwiek, żeby wywalić z gry power duo, a Laurel to porażka. :D No i za tydzień finał. Nie lubię 6-osobowych finałów, ale tutaj to mi nie przeszkadza, bo przynajmniej sezon szybciej się skończy. Na ten moment nie widzę, żeby wygrał ktoś inny niż Domenick i mu kibicuję, bo zasłużył. Kibicuję jeszcze Angeli, ale wiadomo, że ona nic nie ugra, bo według edytorów ona nawet tam nie istnieje...

Kelrik
7th voted out
Posty: 111
Rejestracja: 11 mar 2017, 00:00
Kontakt:

S36E13 "Alawys Be Moving"

Post autor: Kelrik »

Kolejny odcinek, gdzie Dom i Wendell mogli mieć kłopoty, ale Laurel wciąż nie rozumie na czym polega ta gra. Wątpię jednak by ten Dom z Wendellem doszli razem do finału. Ktoś z nich odpadnie, ba! może nawet obaj. Seb ma dodatkowy głos, na pewno to wykorzysta.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

S36E13 "Alawys Be Moving"

Post autor: MaciekRS »

Kelrik pisze:
18 maja 2018, 14:04
.Seb ma dodatkowy głos, na pewno to wykorzysta.
Dobre :) Każda chwila usmiechu w tym dramacie sie przyda.
Przez ostatnie kilkanaście sezonow moje oglądanie Survivor wygladało tak. W dniu premiery ogladam odcinek, potem czytam co inni piszą, slucham podcastów, ogladam insidery a na koniec w weekend oglądam odcinek po raz drugi. Tym razem nie miałbym siły aby to cos oglądac 2 razy.
A co do Laurel to mam nadzieje że po grze jej będa wszyscy przypominali i wypominali jak to przed programem goraco krytykowała Natalie Tanarelli za to że tamta nic nie robiła tylko ślepo słuchała Roba. W tej chwili wymieniłbym Natalie na każdą osobe która jest w tym final 6 (choc w sumie do Angeli nic nie mam, to nie ona nazywa się "fanką" programu), przynajmniej na Natalie można patrzeć z przyjemnością.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S36E13 "Alawys Be Moving"

Post autor: Jack »

No tak. To zacznijmy od blondynki, która odpadła. Jak dało się przeczytać w poodcinkowym wywiadzie cieszy się z tego, że udało jej się doprowadzić do remisu podczas głosowania, czyli cel na edycję spełniony.

Donathan - Udało mu się dotrzeć do F6. Sądzę, że to mu wystarczy i będzie bardzo dumny z osiągniętego przez siebie rezultatu.
Seba - to takie trochę dziecko dżungli, coś tam ogarnia, ale nie do końca. Pewnie 5 miejsce będzie dla niego niezłe.
Angela - chyba jako jedyna może coś jeszcze pokazać w tej edycji.
Laurel - jej marzeniem jest finał i jakieś szanse na osiągnięcie tego oszałamiającego rezultatu ma, aby to osiągnąć woli grać bezpiecznie. Krytykujecie, ale realizuje w ten sposób swoje plany :D
Dom i Wendell - coś czuję, że ta para może nie wytrać razem do końca. Wydaje mi się, że sprytniejszy będzie Dom i zdecyduje się pozbyć Wendella tuż przed finałem i tym samym zapewni sobie milion.

nnn
4th voted out
Posty: 50
Rejestracja: 24 wrz 2017, 01:26
Kontakt:

S36E13 "Always Be Moving"

Post autor: nnn »

Śmieszny odcinek dzięki Donathanowi. I te jego "Nie" do Doma na TC :D Chociaż nie głosując na Kellyn mógł sobie zrobić krzywdę. Przynajmniej w tym odcinku nie było od początku oczywiste kto poleci. Teraz już tylko pozostaje pytanie Dom czy Wendell. W F4 chyba znowu będzie rozpalanie ognia? Tak coś Jeff zapowiadał, że ten twist z HvHvH zostanie.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S36E13 "Always Be Moving"

Post autor: ciriefan »

Ten sezon to dno i tyle.

Domenick czy Wendell - kto wygra? Nuda.

Laurel - milion okazji do wykonania ruchu i nie robi nic. Generalnie to mam wobec niej mieszane uczucia. Fakt - gra bezpiecznie, ale teoretycznie wykonuje te same ruchy co Domenick i Wendell. Baa, wręcz to dzięki niej oni nadal są w grze, bo jakby chciała, to już by 3-krotnie zmieniła stronę. Dlaczego więc to oni są uważani za wielkie threats, a ona nie? Bo mają głośniejszą osobowość? Bo znaleźli HII? Trochę jednak to krzywdzące jest, że jak jest sojusz męsko-damski, to zasługi są zawsze przypisywane facetom. Moim zdaniem miała sporo racji mówiąc, że wykona "smart move, not big move" - przynajmniej pod kątem strategicznym, bo z kolei wadą tego rozumowania jest to, że ona nie widzi, że jednak nie ma szans z tą dwójką, więc źle odczytuje sytuację pod kątem socjalnym. Niby powiedziała w odcinku, że widzi, że z nimi przegra - więc ewidentnie jej historia narzucona przez edit jest taka, że jest graczem, który miał wiele okazji do wykonania ruchu, a nic nie zrobił. Zastanawiam się jednak, na ile ta wypowiedź jest zmanipulowana - z wywiadów z Kellyn wynika zupełnie coś innego, a mianowicie że Laurel była przekonana, że pokona ich w głosowaniu jury. Ciekawostką jest, że na Laurel spadła tak ogromna krytyka ze strony fanów i dostawała tyle hejtów, że zmieniła swoje konta społecznościowe na prywatne - biedna.

Donathan - kto by się spodziewał, że w tym ostatnim odcinku to akurat on zyska odrobinę mojej sympatii? Gardziłem nim cały sezon, ale w końcu się obudził i zaczął coś robić, więc to na plus. Problem w tym, że robi to w tak tragiczny sposób i zamiast sobie pomóc to sobie niszczy grę...

Sebastian - gdyby nie Ghost Island, to by nie istniał. Nie wiem też, jaki sens ma dla niego granie z chłopakami? I ta przewaga, którą zagrała Kellyn, wróciła do gry, co jest dziwne. Ja się pytam - gdzie jest muszla Lauren? Coś czuję, że komuś to jeszcze podrzucą w finałowym odcinku...

Angela - serce się kraja widząc jej edit. W odcinku pojawiła się, gdy Jeff oznajmił, że przesiedzi zadanie o nagrodę. Potem, jak nie radziła sobie w zadaniu o immunitet. Potem powiedziała w obozie jedno zdanie w rozmowie z Domenickiem i Wendellem, a na radzie pokazali tylko o niej, jak kazali jej trzymać się planu, nawet tam nie dostała wypowiedzi... A mamy przedostatni odcinek i takie coś to jest skandal.

Kellyn - koniec końców grała marnie, ale ją lubiłem. Odeszła w całkiem fajnym stylu, no hard feelings. Szkoda, że tak późno porzuciła myśli o Naviti Strong.

http://survivorpolska.pl/czego-nie-zoba ... rvivor-36/

Ciekawy byłem, czy na sezon psioczymy tylko my fani, ale na fanpage Survivora też wylewa się fala hejtu na ten sezon. I słusznie.

KONFY:
Domenick - 5 (51)
Wendell - 3 (31)
Donathan - 6 (29)
Laurel - 3 (21)
Angela - 0 (12)
Sebastian - 3 (10)

Kellyn - 4 (41)

Chelsea - 4, Michael - 32, Jenna - 12, Desiree - 14, Libby - 11, Chris - 25

Bradley - 12, James - 7, Stephanie - 12, Brendan - 5, Morgan - 6, Jacob - 15, Gonzalez - 2

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S36E13 "Always Be Moving"

Post autor: Davos »

Odcinek nawet nienajgorszy, ale głównie ze względu na zadania i woltę Donathana, bo reszta była nadal tragiczna, zwłaszcza Laurel.

Pierwsze zadanie z łapaniem tych szpuli przez dwuosobowe drużyny - super! Wreszcie jakieś nowe i do tego fajne w oglądaniu zadanie.
Nagroda też była fajna, zawsze bardzo mi się podobają te wszystkie "misje ambasadorskie" w Survivor i szkoda, że tego nie ma w każdym sezonie.
No a zadanie o immunitet, choć było już kilka razy to chociaż było emocjonujące, bo składało się z kilku etapów. O wiele bardziej wolę coś takiego niż nudne zadanie na balans z kulką czy wiszenie na słupie przez godzinę. Swoją drogą, rozwalił mnie Wendell, który ułożył puzzle szybciej niż Laurel, ale zapomniał krzyknąć do Jeffa, że skończył :D Byłoby zabawnie, gdyby ten błąd kosztował go eliminację. Na szczęście dla niego, Laurel boi się wykonywać jakichkolwiek ruchów...
No i właśnie, tym samym przechodzimy do strategii. Donathan nawet odzyskał część mojej sympatii w tym odcinku, bo przynajmniej chciał wykonać ruch i wycelować w Wendella lub Domenicka. Co prawda wykonanie było już fatalne i omal nie kosztowało go to eliminacji, ale przynajmniej spróbował. Za to Laurel, mimo że miała jeszcze w tym odcinku możliwość wykopania silnych facetów, ostatecznie znów zagrała pasywnie :/ Beznadziejna jest i szkoda, że tylko zajmuje w tym programie miejsce dla kogoś bardziej odważnego i ogarniętego w strategii...
Swoją drogą inni też potulnie głosują jak im Domenick i Wendell każą. Wygląda na to, że ani Angela, ani Sebastian nie prowadzą żadnej swojej gry i tylko czekają na info, na kogo mają głosować. Choć Sebastian dość przypadkowo znalazł się na Ghost Island i dostał drugi głos więc jeszcze bardzo, ale to naprawdę bardzo nieśmiało liczę na to, że postanowi na koniec zamieszać i przy użyciu swoich dwóch głosów spróbuje pozbyć się Domenicka lub Wendella. To by było naprawdę coś. Pytanie, czy Sebastiana stać na taki ruch...
Jeśli teraz większość nie obróci się przeciwko dwóm najmocniejszym facetom to oni już mają finał w kieszeni. No chyba, że Domenick przed finałem wykopie Wendella, co nawet uważam za dosyć prawdopodobne. Bardziej niż sytuację odwrotną czyli wycelowanie przez Wendella w Domenicka.
No nic, zobaczymy. Na razie wolę się nie nastawiać na cuda, bo w tym sezonie raczej o nie ciężko...
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S36E13 "Always Be Moving"

Post autor: Saw »

Odcinek slaby, ale i tak lepszy niż te ostatnie.
Znalazłem trzy plusy, a to już coś. Pierwszy to świetne zadanie o nagrodę. Drugi to duch Sebastian zdobywający przewagę. No nie ukrywam, że tego to się nie spodziewałem. Ale jestem też wstanie sobie wytłumaczyć ten fakt. Jeff bardzo chciał by ta przewaga wróciła do gry. A że akurat tak marnie trafiło, że to Sebastian trafił na wyspę duchów. No cóż... Pech. Ale mnie to cieszy, bo przynajmniej tej przewagi nie mają w kieszeni ulubieńcy produkcji. No i trzecim niezłym wydarzeniem była wpadka Wendella na zadaniu. Gościu niezłą wtopę zaliczył. Aż tak sobie zapragnąłem, by został zblindsidowany. Byłaby to ciekawa sprawa.
Donathan zaczął grać, ale zdecydowanie za późno. Dodatkowo robi to tragicznie. No ale po nim akurat tego mozna się spodziewać. Jednak jak już muszę, to go pochwalę. Przynajmniej nie siedzi bezczynnie i zaczął walczyć o swoje. Natomiast Laurel, to jest jedno wielkie gówno. Ta laska naprawdę ma pełne gacie na samą myśl o dokonaniu wielkiego ruchu. To ona w dużej mierze popsuła ten sezon. Jest zapatrzona w swoich sojuszników i ich nie zdradzi. Wie, że z nimi nie wygra. Ale co tam. Jest fajnie. Z taką strategią 0 w finale gwarantowane. Strategicznie jest jedną z najgorszych osób w historii. A jak słyszę że ona krytykowała Natalie Tanarelli za grę, to aż mi się nóż w kieszeni otwiera. Co za hipokrytka.
W finale wygra Wendell lub Domenick. Jestem tylko ciekaw czy oboje dojdą do finału, czy może jeden drugiego wywali przed. No i ciekawi mnie czy Angela w końcu przemówi, bo chyba ostatnio ktoś jej tam zakleił pyszczek.

Jak ja się cieszę, że to już koniec tego czegoś. Obejrzę finał i spróbuję wymazać edycję z pamięci.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 36: Ghost Island”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość