Survivor Pearl Islands (sezon 7)

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Ale ciii, nie psujmy mu zabawy :D

mi osobiście się ten twist podobał, szkoda, że go nie powtórzyli!

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Trzymam Was za słowo i wierzę, że to będzie coś ciekawego. Już nie mogę się doczekać...

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Odcinek 6 ^^ o ile dobrze pamiętam :wink:

Guest

Post autor: Guest »

Idea twistu ciekawa, pasuj±ca do klimatu educji, ale ja nale¿ê do jego przeciwników i cieszê siê, ¿e nie zosta³ wykorzystany po raz drugi.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 6007
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Nie w 6, to było w odcinku 7.

Twist był świetny. Doskonale pasował do tej edycji. To jeden z najlepszych momentów w historii programu jak dla mnie. Może i dobrze, że więcej tego nie zrobili, bo to już nie byłoby tak szokujące i niepowtarzalne.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

To sobie jeszcze trochę poczekam, o ile wszytko pójdzie dobrze dojdę do 7 odcinka w piątek :wink: Jestem właśnie po czwartym odcinku. Powiem szczerze, że był taki sobie. Nie podobało mi się, że plemię Drake poddało się w walce o immunitet, ale z drugiej strony cieszę się, że nie będę już musiał oglądać Burtona. :D Walka o immunitet moim zdaniem była nieciekawa ("szachy" na wodzie). Morgan podjęli dobrą decyzję zabierając do siebie Ruperta, tam pewnie znajdzie sobie sprzymierzeńców i będzie miał sojusz po połączeniu plemion (o ile plemiona nie zostaną w trakcie programu wymieszane).

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 6007
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Uwierz mi, w tym sezonie nic nie będzie takie, jakim się być wydaje :) To mój ulubiony sezon z wszystkich, w sumie w drugiej połowie gry, każdy odcinek był zaskakujący i nic nie dało się przewidzieć :) Każde Tribal Council i odczytanie głosów to szok. Mnóstwo tu będzie kłamstw, zdrad i wogóle :) Jest na co czekać :)

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Niech najpierw sam obejrzy, nie odbierajmy mu frajdy z oglądania tego świetnego sezonu :wink:

Guest

Post autor: Guest »

Te¿ bardzo lubiê ten sezon. Po jego obejrzeniu na dobre wkrêci³em siê w ogl±danie tego programu. Wcze¶niej próbowa³em ogl±daæ Lostów, jednak do¶æ szybko siê do nich zrazi³em. Ale dziêki temu serialowi przypomnia³y mi siê klimaty rozbitków i stwierdzi³em, ¿e obejrzê kilka sezonów survivor, do których s± napisy. I po 2 ca³kiem ciekawych sezonach, trafi³em w³a¶nie na pearl islands - zakakuj±cy pocz±tek, pirackie klimaty, barwne postacie, zawziêta rywalizacja, zdrady i k³amstwa... Po tym co siê tam dzia³o ju¿ nie by³o wyj¶cia i musia³em zobaczyæ Ruperta w all-stars (a wcze¶niej oczywi¶cie poznaæ pominiête przeze mnie sezony).
Tak¿e ¿yczê mi³ego ogl±dania i czekam na dalsze relacje survivorfana :)

Guest

Post autor: Guest »

Chyba jestem tu jedyn± osob±, która nie przepada za tym sezonem, choæ po pierwszym odcinku wydawa³o mi siê, ¿e to bêdzie moja ulubiona edycja. Na razie powstrzymam siê od argumentów za i przeciw, aby nie psuæ koledze zabawy.

Je¶li chodzi o komentarz survivorfan do odcinka. Pomys³y o poddaniu wyzwania zawsze mnie irytuj±. Rozumiem, ¿e mo¿na mieæ do¶æ pewnych osób i nie chce siê z nimi przebywaæ, ale takie akcje, obojêtnie od dalszego przebiegu gry, wzmacniaj± przeciwnika, a os³abiaj± w³asne plemiê. Trzeba szanowaæ "swoje numery". :wink: Gra w szachy na wodzie by³a by du¿o ciekawsza, gdyby Drake zechcieli w ni± zagraæ naprawdê, a oni robili wszystko, aby "przegrywaæ indywidualne walki", co kompletnie zepsu³o widowisko.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

07x05
Odcinek nawet dosyć ciekawy, choć początek tego nie zapowiadał. Mam naprawdę wiele wrażeń z tego odcinka. Gdyby nie Rupert to Morgan nie wygrałoby walki o nagrodę, a tak otrzymali zestaw środków czystości (jest po trochu zdrajcą Drake). Chociaż z drugiej strony świetnie się zachował rezygnując z nagrody i udając się do swojego plemienia. Również po raz pierwszy Morgan mogło ograbić Drake. Dzięki umiejętnościom negocjacyjnym Ruperta i nieudolności Andrew Morgan otrzymali tylko pół worka ryżu. Świetną konkurencją był "Bar Jeffa". Szkoda, że Sandra zawiodła i jej plemię musiało udać się na radę plemienia. Michelle w tej walce pokazała klasę, wypiła wszystko bez zbytniego krzywienia się (choć miała to robić). Szkoda, że tak szybko odpadła, ale sama jest sobie winna. Zdecydowała o swoim losie głosując na poprzedniej radzie wraz z Burtonem na Christę. Myślę, że ponadto na to co wydarzyło się na radzie wpływ miała nieudolna gra Michelle, przez którą plemię po części przegrało choć w swojej walce była dobra (za dobra). Bardzo żałuję, że odpadła Michelle i mam nadzieję, że w na kolejnej radzie pożegnamy się z Shawnem, który "wozi się na innych" sam praktycznie nic nie robiąc. :)

Guest

Post autor: Guest »

W konkurencji z jedzeniem widaæ, ¿e Jonny zna t± grê na wylot. Michelle mimo, ¿e dosta³a na tacy plan, dziêki któremu mog³a zostaæ w grze, spapra³a go wypijaj±c wszystko dos³ownie w chwile :D Druga osoba nawet nie by³a w po³owie picia. Nie by³o mi ¿al jej odej¶cia, bo na nie po prostu zas³u¿y³a. Sandra beznadziejna jak chyba w ka¿dej z konkurencji.

Guest

Post autor: Guest »

O tak, Michelle spapra³a sprawê i sama wyeliminowa³a siê z gry. O wiele ciekawiej by³oby gdyby najpierw udawa³a, ¿e ma problemy z prze³kniêciem i zrobi³a ma³e show, a potem w dogrywce wypi³a wszystko w sekundê.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Jednak Michelle jak widać nie pomyślała o dalszych losach gry.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

bo Michelle nie była za dobrą aktorką żeby odegrać scenę ksztuszenia się

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości