Survivor Pearl Islands (sezon 7)

ODPOWIEDZ
colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Sandra rządziła w tym sezonie! Zdecydowanie należało się jej zwycięstwo :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Na początku cicha, słaba w konkurencjach fizycznych, jednak w ostatnich dniach zdominowała grę, poradziła sobie bez Ruperta i Christy.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Nie bez powodu została królową Survivora :P

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

No tak, wygrała w pięknym stylu :wink:

Guest

Post autor: Guest »

Ale mi waln±³e¶ spoilera :?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Przepraszam...

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Ci, którzy nie oglądali sezonu, nie powinni tutaj chyba wchodzić...

Guest

Post autor: Guest »

Nie o ten sezon chodzi³o, survivorfan zedytowa³, ¿eby kto¶ inny te¿ siê nie nadzia³.
Ostatnio zmieniony przez survivorfan dnia Nie 16:51, 30 Maj 2010, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Nie czytam tematów o sezonach co nie widzia³em, a jak piszê w trakcie ogl±dania to pomijam pocz±tkowe posty :wink: No ale nie wa¿ne, ju¿ nie raz siê sam za³atwi³em szukaj±c na przyk³ad czego¶ na youtubie. Mo¿e zapomnê :D

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Ja bynajmniej nie wchodziłem na żadną stronę dotyczącą Survivora, dopóki nie obejrzałem wszystkich sezonów :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 6007
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Cóż, ja niestety nie obejrzałem sezonu 20, a wiem dokładnie, kto kiedy odpadł, bo nie wytrzymałem i zacząłem sprawdzać jak poszło moim ulubieńcom. Teraz pewnie jak dojdę do tego sezonu przyjemność oglądania nie będzie taka fajna. No ale cóż. Na dodatek, moje uwielbienie do Cirie sprawiło, że wszedlem na stronę o niej na Wikipedii, aby dokladnie się dowiedzieć, dlaczego tak się stało jak się stało w tym sezonie. Cóż, liczę na to, że jeszcze ją kiedyś wezmą :) Wogóle moim zdaniem kobiety w Heroes to powinny być: Colleen (S1), Elisabeth (S2), Kathy (S4 i S8), Shi Ann (S5 i S8), Cirie (S12, S16 i S20) i Sugar (S17), której nie znam, ale z tego co słyszałem, chyba pasuje. Mam nadzieję, że kiedyś też zobaczymy Darrah właśnie z Wysp Perłowych. Wprawdzie nie pasowałaby do HvV ale na pewno kolejny All-Star będzie w innej konwencji :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ja też ponownie zobaczyłbym Darrah w akcji i może jeszcze Christę.

Guest

Post autor: Guest »

survivorfan pisze:Na pocz±tku cicha, s³aba w konkurencjach fizycznych, jednak w ostatnich dniach zdominowa³a grê, poradzi³a sobie bez Ruperta i Christy.
Uwielbia³am taktykê Sandry "Je¶li nie chodzi o mnie, to w porz±dku". To, ¿e by³a s³aba w konkurencjach tylko pokazuje jak dobrym by³a graczem skoro pomimo trzech pora¿ek Drake nawet nie pomy¶leli o wyeliminowaniu najs³abszego ogniwa. :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

No tak świetna taktyka :wink:, ale Sandra miała też trochę szczęścia. Drake pierwszy raz przegrało by wyeliminować Burtona, potem przegrało i winą obarczono wyeliminowaną Michelle, potem odpadła w danej chwili najsłabsza - Trish, a następnie osoba, która działała na nerwy wszystkim czyli Shawn.

Guest

Post autor: Guest »

Ka¿dy potrzebuje szczê¶cia w tej grze. Gdyby Drake przegra³o pierwsz± walkê o nietykalno¶æ, nie s±dzê, ¿e to Sandra zosta³aby wyeliminowana. Od pocz±tku zwi±za³a siê z w³a¶ciwymi osobami. Jestem przekonana, ¿e w razie potrzeby potrafi³aby skierowaæ zagro¿enie na inn± osobê. :D
Poza tym osoby, które zosta³y wyeliminowane z Drake poza Burtonem same s± sobie winne. :lol:

Guest

Post autor: Guest »

To chyba jako jedyny uwa¿am, ¿e nie zasu³ugiwa³a na zwyciêstwo. Fakt, ¿e by³a wyszczekana i trochê szalona. Ale ¿eby to siê przek³ada³o na jak±¶ super strategiê? - trzymaæ siê jak najdlu¿ej Ruperta, bo bez niego nie bêdzie ryb. Najbardziej mnie bola³o ogl±danie jej w konkurencjach. W ostatniej, gdy walczyli o fina³, wytrzyma³a... uwaga! ...20 minut :D Przebija³a tym wszystkie wkurzaj±ce cechy innych uczestników - ryczenie Lil, brak strategii u Darrah, zak³amanie Jona.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości