Survivor: Gabon (sezon 17)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Courtney była w Villains, bo w Heroes nie było miejsca :) Fajnie, że Courtney się pojawiła, ale była bardziej hero. Z Sugar natomiast według mnie było odwrotnie.

A Cloud, w której edycji brał udział? Jeszcze nie miałem okazji oglądać go w akcji :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 6007
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Wystarczyło zamienić Courtney z Sugar miejscami, że też producenci na to nie wpadli...

Guest

Post autor: Guest »

A Cloud, w której edycji bra³ udzia³? Jeszcze nie mia³em okazji ogl±daæ go w akcji
Chodzi ci o Bob'a? Je¶li to ironia to nie wysz³a :P A tak na serio, to podziwiam go¶cia, komu by siê chcia³o ³awkê robiæ np. :)
No Courtney by³a ¶wietna ^^ ¯a³ujê, ¿e nie wygra³a w China :(

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Cloud pisze:
A Cloud, w której edycji brał udział? Jeszcze nie miałem okazji oglądać go w akcji
Chodzi ci o Bob'a? Jeśli to ironia to nie wyszła :P A tak na serio, to podziwiam gościa, komu by się chciało ławkę robić np. :)
No Courtney była świetna ^^ Żałuję, że nie wygrała w China, ale Todd też nie był zły :)
Nie chodzi mi o Bob'a, chodzi mi o osobę, która jest na twoim avku. Rozumiem, że to jakiś uczestnik Survivor. Jednak nie widziałem żadnej edycji, w której brał udział.

Courtney była świetna.

Guest

Post autor: Guest »

Aha :P Co o avatara, to przecie¿ jest Charlie. :)
Ja trzyma³em kciuki za Courtney ^.^ A jak na¶ladowa³a Jamie, to ju¿ kompletnie by³a moj± faworytk± :D

Guest

Post autor: Guest »

Cloud chodzi mi o komentarz dotycz±cy Chiny i zwyciêzcy. Mo¿e móg³by¶ to jako¶ zedytowaæ, aby osoba, która ogl±da³a Gabon, a nie widzia³a Chin nie natknê³a siê tu na spoiler.

Bob nie by³ najlepszym strategiem, ale z pewno¶ci± jednym z najbardziej pomys³owmy rozbitkiem, je¶li chodzi o umiejêtno¶æ robienia rzeczy z niczego. To dziêki niemu obóz Kota tak dobrze funkcjonowa³ i jeszcze lepiej wygl±da³. I oczywi¶cie to niesamowite immunitety. :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Cloud pisze:Aha :P Co o avatara, to przecież jest Charlie. :)
Ja trzymałem kciuki za Courtney ^.^ A jak naśladowała Jamie, to już kompletnie była moją faworytką :D
Charlie, jakiś taki niepodobny :wink: Do tego napis obok jego głowy. Myślałem, że to jakiś Cloud :wink:

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Charlie bez zarostu mniej mi przypominał Charliego :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

colby pisze:Charlie bez zarostu mniej mi przypominał Charliego :D
Mi prawie w ogóle go nie przypominał :wink: Jest mi głupio, że go nie poznałem, ponieważ wraz z innymi Gabończykami "gości" jako tapeta na moim monitorze. Widzieć go codziennie i jeszcze go nie poznać :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 6007
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Jestem po kolejnym odcinku. Sugar coraz bardziej mnie irytuje i coraz mniej ją lubię. Sojusze zmienia jak rękawiczki. Nie wiem, w jaką ona grę gra. Ogólnie ci zawodnicy, którzy już pozostali, są strasznie nudni. Nie mam więc zbyt wiele do opisywania. Bob wygrał obie konkurencje i jest z nich najfajniejszy, więc jemu kibicuję, ale tylko dlatego, że Marcus Charlie i Corinne już odpadli. Ken przekonany, że jest mastermind'em - haha świetne, akurat w tym odcinku został ograny. Crystal w końcu odpadła. Nie wiem w jaką grę gra Sugar, ale to na pewno nie przyniesie jej zwycięstwa. Na dzień dzisiejszy chce wejść do finału z Matty'm i Bob'em, bo chce, by wygrał ktoś "dobry". To takie bezsensowne - Bob ma 4 głosy na wstęp od swojego sojuszu (myślę, że nawet Randy na niego zagłosuje, chociaż kto wie). Poza tym dopiero co była w sojuszu z Ken'em i Crystal, a zmieniła go, bo "nakrzyczeli" na Matty'ego. To takie głupie. I jeszcze tak beznadziejnie zagrała immunitetem - przecież i tak większość osób głosowało na Crystal. Sugar straciła więc jej potencjalny głos podejrzewam tym zagraniem. To już trzeci stracony głos - bo Corinne i Randy na nią nie zagłosują. Ona heroską, a to dobre.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Sugar została bohaterką pewnie dla tego, że jako taka typowa blondyneczka poradziła sobie w dziczy. Do tego dochodzi to, że zmarł jej ojciec. Ja jednak dałbym ją do plemienia łotrów. Teraz przed Tobą już tylko finał :wink:

elvis329
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Cz?stochowa
Kontakt:

Post autor: elvis329 »

lukaszk pisze:Jestem po kolejnym odcinku. Sugar coraz bardziej mnie irytuje i coraz mniej ją lubię. Sojusze zmienia jak rękawiczki. Nie wiem, w jaką ona grę gra. Ogólnie ci zawodnicy, którzy już pozostali, są strasznie nudni. Nie mam więc zbyt wiele do opisywania. Bob wygrał obie konkurencje i jest z nich najfajniejszy, więc jemu kibicuję, ale tylko dlatego, że Marcus Charlie i Corinne już odpadli. Ken przekonany, że jest mastermind'em - haha świetne, akurat w tym odcinku został ograny. Crystal w końcu odpadła. Nie wiem w jaką grę gra Sugar, ale to na pewno nie przyniesie jej zwycięstwa. Na dzień dzisiejszy chce wejść do finału z Matty'm i Bob'em, bo chce, by wygrał ktoś "dobry". To takie bezsensowne - Bob ma 4 głosy na wstęp od swojego sojuszu (myślę, że nawet Randy na niego zagłosuje, chociaż kto wie). Poza tym dopiero co była w sojuszu z Ken'em i Crystal, a zmieniła go, bo "nakrzyczeli" na Matty'ego. To takie głupie. I jeszcze tak beznadziejnie zagrała immunitetem - przecież i tak większość osób głosowało na Crystal. Sugar straciła więc jej potencjalny głos podejrzewam tym zagraniem. To już trzeci stracony głos - bo Corinne i Randy na nią nie zagłosują. Ona heroską, a to dobre.
Jeff Probst wyjaśniając czemu Sugar jest w Heroes użył jako argumentu to co napisałeś,że pozwoliła wygrać dobru czy jakoś tak :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 6007
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

No i jestem po finale, więc pora na podsumowania. Sezon zbytnio mi się nie podobał. Rozkręcił się później i było wiele zwrotów akcji, ale podobnie jak w Cook Islands (mój najbardziej znienawidzony sezon) wynikały one z głupoty zawodników (a zwłaszcza jednej rozbeczanej zawodniczki) niż z jakiejś dobrej i przemyślanej gry. Przejdźmy do piątki finalistów. Przed samiuśkim finałem odpadli Ken i Matty. Ken był najlepszym strategiem w tym sezonie, ale pod koniec zrobił się strasznie arogancki i zaczął mnie wkurzać, więc zasłużył sobie. Bardzo podobała mi się jego postawa na Reunion i wytłumaczenie się z tego, więc wybaczam mu. W każdym badź razie i tak najbardziej zasługiwał na wygraną z całej piątki za całość gry. Matty'ego zbytnio nie lubiłem, ale z finałowej czwórki z kolei on najbardziej zasługiwał. Także w finale były 3 osoby, którym kompletnie nie zasługiwały na zwycięstwo. Sugar i jej głupie ruchy sprawiły, że już od dawna jej nie lubiłem. Jej występ na finałowej radzie był tragiczny. Wogóle nie będę tracił czasu na pisanie o niej. Przed radą plemienia pewnie byłbym zdecydowany zagłosować na Boba, który się dobrze pokazał w konkurencjach i z tymi immunitetami fałszywymi. Strategiem to on nie był, inni odwalali za niego robotę (a raczej Sugar za niego robotę odwalila i immunitety). Jednak jego odpowiedzi na finałowej radzie były po prostu tragedią. Wogóle się nie wysilał. Zostałaby mi Susie. Całą grę przeleciała poza radarem, strategiczne zero. Podjęła jedyną dobrą decyzję o zmianę sojuszu. Nie było by jej w finale, gdyby nie ostatni immunitet. Jednak na FTC zmieniłbym swój głos z Bob'a na nią. Nie oszukujmy się, cała trójka była tragicznymi strategami (Sugar miała wprawdzie władze nad grą, ale swoimi idiotycznymi decyzjami pokazała, że nie walczy o zwycięstwo, tylko własnie o 3 miejsce). Trudno więc byłoby mi wybrac spośród nich najlepszego stratega, a takim zazwyczaj kibicuję. Susie potrafiła jednak wziąć się w garść i wygłosić całkiem niezłą mowę. Przyznała, że w życiu nie myślała o finale i dojściu do niego, chciała po prostu spróbować. Bardzo mi się to spodobało. A że nie było dobrych graczy, byłby to wystarczająco dobry powód dla mnie, żeby z tej trójki na nią zagłosować. To jeden z najgorszych finałów w historii i jeden z najgorszych zwycięzców. Wogóle w tej edycji moim zdaniem ci ludzie byli jacyś tacy... mętni i bezbarwni. Moim zdaniem na zwycięstwo najbardziej zasłużyła Corinne. Dobrze kombinowała i mówiła to, co myśli. Osobiście jej komentarz do Sugar na FTC mi się nie podobał, ale Corinne jednak lubię. Nie cackała się z nimi. Po prostu grała. I robiła to najlepiej z nich. Oprócz Corinne ciekawymi postaciami byli jeszcze Charlie i Randy. Cała reszta była nudna jak flaki z olejem. Sezon ten może gorszy od Tajlandii i Wysp Cook'a nie był, ale jak dla mnie znajduje się pośród tych gorszych sezonów. I czas zacząć Tocantins :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ja też w finale zagłosowałbym na Susie. Sugar na końcu w ogóle się nie starała. Popełniła kilka błędów. Mogła wziąć do finału Matty'ego, wtedy miała by większe szanse na zwycięstwo. FTC w jej wykonaniu też była straszna. No cóż, stratedzy zostali wyeliminowani, zostały takie mniej barwne osoby. Susie była kilka razy zagrożona, a prawie wygrała... To jest magia Survivor... :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 6007
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Zapomniałem też napisać ciekawostkę, którą gdzieś przeczytałem:

Bob uczył fizyki jedną z uczestniczek sezonu 9 Survivor Vanuatu, a mianowicie Julie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości