Survivor: Fiji (sezon 14)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

pewnie o tym z super zadaniem i super 'wpadką' :wink: a raczej 'spadką' :D:D chyba że znalazłąś jakiś inny który jest śmieszny :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Jestem po kolejnych dwóch odcinkach. Ten sezon nie jest taki zły, w sumie przypomina mi Palau. Jak na razie bardziej mi się podoba od Cook Islands. Ravu zaliczyło kolejne porażki, co mnie nie dziwi. Odpadł Gary ze względu na chorobę - szkoda faceta, ale jakoś go nie polubiłem. Lisi po raz kolejny pokazała jaka z niej wredna małpa - wogóle nie okazała współczucia, wręcz się cieszyła. Rozśmieszył mnie Dreamz, który chciał przedyskutować odpadanie przy całym obozie. Co to wogóle jest za strategia? Śmiech na sali. Potem wybrali komfort - szczerze, też bym to zrobił. Odpadla Liliana - a szkoda, myślę, że mogłaby namieszać, ale głupie Lisi i Stacey się jej pozbyły. Nie znoszę ich dwóch, mam nadzieję, że szybko odpadną. To, jak traktują ludzi, jest nieakceptowalne (zwłaszcza Lisi). Potem Moto wygrali m.in. ekspres do kawy. To robi się śmieszne - to ma być Survivor? Producenci popełnili kolejny ogromny błąd - dali im kawę, a potem zrobili pamięciową konkurencję. Oczywiście skofeizowani Moto wygrali. Bez żadnych składników odżywczych ludzie z Ravu nawet nie mogli zapamiętać tego, co widzieli przed 30 sekundami. Wkurza mnie Rocky. Wszystkim robi awantury, a jak sam zawiódł, to do powiedzenia zbyt dużo nie miał. Odpadła Rita, co było dobrym posunięciem. Nie była dobra w żadnej konkurencji ani w obozie. Wogóle nie pamiętam nawet ani jednej rzeczy, którą zrobiła. Aż chce się zapytać: była tam jakaś Rita? A tak, bezsensownie zagłosowała na Earl'a, gdy odpadała Sylvia :wink: Yau-Man i Earl zaczęli współpracować w poszukiwaniu immunitetu. Ciekawe, który z nich go weźmie, jeśli go znajdą. W tym momencie właśnie im dwóm kibicuję, a także Alex'owi, który jest jak na razie jedyną sympatyczną osobą z pięcioosobowego sojuszu, a także Cassandrze, która trochę przypomina Cirie (ale nie jest taka fajna i przebojowa). I najfajniejszy moment odcinka: upadek Lisi :D zasłużyła sobie całkowicie :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Mieliście rację. Cofam swoje słowa, że ten sezon jest lepszy od Cook Islands. Jestem po szóstym odcinku. Jacy ci ludzie to imbecyle!!! Najpierw wkurzyli mnie przy twiście. Jedna drużyna ma samych facetów. A druga jak wybiera? Michelle nie wiedzieć czemu zamiast jakiegoś faceta wzięła Cassandrę, potem Cassandra Yau-Mana, zamiast wzmacniać drużynę. Porażka. Gdyby faceci dostali luksus, to sytuacja byłaby przesądzona. Lisi nie została wybrana przez nikogo. Szkoda, że nie odpadła. Niestety skończyła tylko na Exile. Faceci przegrali immunitet. I podjęli najgłupszą możliwą decyzję - zostawili Rocky'ego. Wogóle nie biorą pod uwagę, że konkurencja nie koniecznie musi być fizyczna. Poza tym Rocky to jakiś psychol, jest nienormalny i wcale nie jest taki dobry w konkurencjach. Co za idioci. Mam nadzieję, że przegrają wszystko, co się da. Mam też nadzieję, że Cassandra przyłączy siędo Michelle, Earla i Yau Mana i że oni będą final 4.

Guest

Post autor: Guest »

Z podzia³u plemion mo¿na siê tylko ¶miaæ. :D Lisi na wygnaniu. ¯a³osny Anthony kontra nienormalny Rocky... Moim zdaniem wybór by³ bardzo trudny. Nie wiadomo kogo lepiej pozbyæ siê najpierw. :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Wczoraj zapomniałem zrecenzować odcinek, ale dzisiaj to nadrabiam :)

Ten odcinek był nawet fajny. Chyba była w nim ta śmieszna wpadka, o której mówicie, a mianowicie upadek Michelle :wink: Słodkie to było :) Yau-Man znalazł immunitet i wymyślił, że stworzy nowy i go schowa. To było genialne. Haha jak on się śmiał i cieszył - jest świetny :D Ravu wygrali coś w końcu. W sumie mnie to cieszy, bo napchali się jedzeniem i piciem po to, aby nie być w stanie wygrać immunitetu - widać kolejny debilizm zawodników z tej drużyny. Lisi wykazała się kolejnym debilizmem - miała tyle wskazówek co do immunitetu, jedna z nich mówiła, żeby kopać głęboko, a ona trochę poodsuwała piasku. I jeszcze powiedziała innym o wskazówkach - to było strasznie głupie. Odpadł Rocky. Nie znosiłem go, więc mnie to cieszy. Mam nadzieję, że Lisi będzie kolejna :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Kolejny odcinek za mną. Moto kontynuuje oczywiście swoje zwycięstwa. U nich na wyspie kompletnie nic się nie dzieje - jedna wielka nuda. Świetna konkurencja z tańcem :wink: W kolejnej konkurencji Yau-Man po raz kolejny pokonuje wszystkich w konkurencji fizycznej swoją inteligencją (tak, tak, Edgardo jesteś świetny w takich konkurencjach jak to zapowiadałeś - porażka). Yau-Man jest chyba jedyną osobą, która moim zdaniem w 100% zasługuje na wygraną. Ravu dalej przegrywali. Alex, Mookie i Edgardo znaleźli w tajemnicy drugi ukryty immunitet. Lisi jest taka głupia, przyłapała Mookie'go i się niczego nie domyśliła. Potem trafiła na Exile, gdzie przeżyła załamanie i postanowiła odejść. Potem jednak się rozmyśliła i stwierdziła, że chce zostać. Ona jest po prostu beznadziejna. Podejrzewałem, że jednak odpadnie Dreamz, jednak odpadła Lisi. Byłoby to lepsze posunięcie dla Edgarda i Alex'a, ponieważ sądzę, iż Lisi byłaby lojalna wobec nich. No ale oni pokazali po raz kolejny brak myślenia i że im nie kibicuję, cieszę się, że podjęli taką decyzję.

Guest

Post autor: Guest »

Konkurencja z tañcem jeden z naja¶niejszych momentów tej edycji. Earl w roli g³ównej. Podoba³a mi siê te¿ konkurencja o immunitet, gdzie zab³ysn±³ Yau. :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Jestem po kolejnym odcinku. Sporo w nich niespodzianek. Najpierw niespodziewana wizyta na Exile, potem połączenie drużyn, powrót do Moto, skąd zabrano wszelkie luksusy. I dobrze, gdyby im je zostawili, zwątpiłbym w producentów tego programu. Odcinek miałby szansę być dobry, gdyby nie głupota zawodników. Ci ludzie są koszmarnie głupi. Oni wogóle nie myślą strategicznie. Twist z grupowym immunitetem był fajny, aczkolwiek nie cieszy mnie odpadnięcie Michelle, bo była jedną z niewielu osób, które lubiłem. Został w sumie tylko Yau Man i Earl. Cassandra zaczęła mnie wkurzać, bo ona nic tam nie robi. Tylko wszystkim przytakuje. Nawet nie jest w stanie nic powiedzieć, tylko robi: "aha, aha". Kobieto, podejmij jakąś konkretną decyzję i sama decyduj o swojej grze, tak do finału na pewno nie zajdziesz. Mookie to kolejny przykład debilizmu. Po co on wygadał Dreamz'owi o immunitecie? Bez sensu. A Dreamz w tym odcinku pobił wszystkich. Dlaczego głosował na Michelle a nie na Stacy? Przecież wiedział, że ona zjednoczy się z Alex'em i Edgardem. Porażka. Niech oni wszyscy już poodpadają i niech się skończy ten sezon :p

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Następny odcinek można uznać za udany. Podobał mi się. W końcu prawdziwe połączenie drużyn i walka indywidualna. Cassandra wszystkim skopała tyłki w walce o nagrodę. Zmieniam o niej zdanie, które napisałem poprzednio. W końcu pokazała, że ma coś w tej grze do powiedzenia. Nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek kiedykolwiek odpowiedział na wszystkie pytania dobrze w takiej konkurencji. Jej się to udało. Zasłużone zwycięstwo. Dobrze też dobrała osoby, które wzięła ze sobą na ucztę - potrzebowała przekabacić na swoją stronę Dreamz'a i Boo. Mookie wściekł się na nią za wysłanie go na Exile i postanowił się jej pozbyć - emocje to kiepski doradca. Rozumiem też już trochę głos Dreamz'a na Michelle. Chciał przeskoczyć do drugiego sojuszu, a ona mogła być dla niego zagrożeniem. Immunitet wygrał Yau Man, który po raz kolejny pokazał klasę i udowodnił, że zasługuje na miano mojego ulubionego gracza tej edycji. Stacy postanowiła przeskoczyć do sojuszu Earl'a i odwrócić się do Alex'a. Chyba w końcu doszło do niej, że nikt jej nie lubi i odcięła się od facetów, bo w sumie po co miała się ich trzymać. Tak przynajmniej na razie uratowała swój tyłek i poszła za większością. Na radzie plemienia był moim zdaniem jeden z najlepszych blindsiding'ów w historii. Alex naiwnie użył immunitetu, a sojusz inteligentnie zagłosował na Edgard'a, który był jedyną pewną osobą bez immunitetu. W sumie jeśli nie do końca wierzyli Dreamz'owi, że Mookie dał Alex'owi immunitet, to moja pierwsza myśl była: to czemu nie zagłosują na Edgarda? O dziwo, na ten pomysł wpadła Stacy, która jak do tej pory nie pokazała się jako dobry strateg, a tu dobre zaskoczenie. Najbardziej podobały mi się miny Alex'a, Mookie'go i Edgarda, gdy Alex wyjął ukryty immunitet - najpierw satysfakcja, ogromny uśmiech i poczucie zwycięstwa, a potem z każdym kolejnym głosem coraz mniejszy uśmiech, zaskoczenie i zakłopotanie. Nie jestem pewny, czy dobrze zrozumiałem Jeff'a - immunitet użyty przez Alex'a zostanie ponownie ukryty na wyspie? A po jaką cholerę? Chociaż w sumie może to bardziej skomplikować grę i uczynić ją ciekawszą :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Kolejny odcinek obejrzany. Cóż, w sumie obyło się bez zaskoczeń. Alex i Mookie przeszukali torbę Yau i znaleźli immunitet. Szczerze to nie wiem, czemu inni tak się tym oburzali. Yau przecież sam przeszukiwał torbę Sylvii. Poza tym gdybym ja był zdesperowany i wiedział, że dowiedzenie się, kto ma immunitet może mi pomóc, sam bym to zrobił. Mam nadzieję, że nie pokrzyżuje to planów Yau Man'owi. Cóż, pojawiały się pogłoski, że w tym sezonie byli bezrobotni aktorzy i wszystko było zagrane. Cóż, czasami sam tak myślę, np. po tej całej sytuacji z podsłuchiwaniem przez Stacy i Cassandrę rozmowy Alex'a i Mookie'go. To, w jaki sposób to wyglądało, było strasznie nieautentyczne, wręcz mnie to śmieszyło. Boo okazał się panikarzem, że ponownie odnaleziono immunitet. Skoro on nie był w stanie poszukać go ze wskazówką, to skąd pomysł, że ktoś inny go znalazł bez wskazówki? Pomysł z rozdzieleniem głosów na pół był głupi. Alex uratował się głosem na Mookie'go. Internauci się oburzali tym w komentarzach, że Alex jest nielojalny i że zdradził Mookie'go, który odcinek wcześniej oddał mu immunitet. Cóż, ja nie widzę w tym nic złego. Alex po prostu ratował swój tyłek i udało mu się. Poza tym cieszy mnie, że to Mookie odpadł, bo wogóle w całym tym sojuszu czterech jeźdźców tylko Alex myślał logicznie.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

W kolejnym odcinku odpadł Alex. Był on dobrym graczem. Uratował się poprzednio głosując na Mookie'go. Niestety, w obozie większość graczy była zbyt mądra, aby dać się mu zmanipulować np. Earl, albo zbyt głupia np. Dreamz. Ogólnie wynik głosowania mnie cieszy, bo wolę Yau Man'a, ale uważam, że dobrym ruchem dla reszty byłoby jego wyeliminowanie i pozbycie się ukrytego immunitetu. Alex miał naprawdę silne argumenty w rękawie i nie wiem, czemu Dreamz, Stacy i Cassandra im nie ulegli. Zwłaszcza Stacy, która chyba po konkurencji z pytaniami wie, że nikt nie traktuje jej poważnie. Wyeliminowanie Alex'a najprawdopodobniej oznacza, że dalszy przebieg gry jest dosyć przewidywalny.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Jestem po kolejnym odcinku. Finał zbliża się wielkimi krokami. Dreamz błagał wszystkich, by oddali mu samochód. To było żałosne. Wygrał Yau Man, no i cóż, poszedł na to. Ja bym tego nie zrobił. Dreamz obiecał mu wprawdzie w zamian immunitet, ale postanowił się go pozbyć zanim cokolwiek wygra. To dosyć dobre i logiczne posunięcie. Yau powinien był to przewidzieć zanim wogóle zaczął rozważać oddanie samochodu. Jedna z najgłupszych decyzji w historii programu moim zdaniem. Wysłał siebie na Exile, co głupie nie było, bo zdobył kolejne wskazówki co do ukrytego immunitetu. Boo wygrał immunitet, co go uratowało. Szczerze to nie wiem, czemu go tak nie lubią. Zawodnicy podjęli dobry strategiczny ruch i postanowili pozbyć się Yau Mana. Nie udało im się przez głupie gadanie Stacy. Jestem przekonany, że nie wyciągnąłby ukrytego immunitetu, gdyby nie gadka Stacy o tym, że głosy będą zaskoczeniem i rozejdą się w dwa kierunki. Ostatecznie Yau uratował siebie immunitetem, a Stacy zapłaciła za swój długi jęzor. Zobaczymy, jak to potoczy się dalej.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Oddanie samochodu to chyba jedno z "największych wydarzeń" w tej edycji :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Skończyłem ten sezon. Finał był dosyć zaskakujący. Najpierw Yau Man po raz kolejny pokazał klasę i wygrał immunitet. Obyło się bez zaskoczeń i odpadł Boo. Potem niestety Dreamz wygrał immunitet. I oczywiście okazał się podłym kłamcą i nie oddał go Yau Man'owi. Nie powiem, co o nim myślę jako o człowieku. Wcześniej tak nienawidziłem tylko John'a z Pearl Islands za kłamstwo z martwą babcią. Owszem, ta gra polega na kłamaniu, zdradzaniu i wbijaniu noża w plecy, ale są pewne granice, których nie powinno się przekraczać. Dreamz podjął nie tylko samolubną decyzję, ale i głupią. Czy on naprawdę przypuszczał, że zagłosują na niego Alex, Mookie lub Edgardo po tym, jak ich zdradził? Czy spodziewał się głosu Yau Man'a? Czy wogóle spodziewał się jakiegokolwiek głosu po tym, co zrobił? Przez swoją chciwość i głupotę odebrał milion dolarów najlepszemu graczowi tej edycji i wspaniałemu człowiekowi. Yau dostał propozycję bycia w HvV, ale musiał odmówić niestety ze względu na zobowiązania zawodowe. Przynajmniej będzie w FvF. Earl podjął dobrą decyzję pozbywając się Yau Man'a. Ostatnia rada plemienia była dosyć ciekawa i emocjonalna. Wkurzył mnie tylko Alex, wyjechał z tymi swoimi prawniczymi sztuczkami i nawet nie dał Cassandrze się obronić, a nie miał racji. No ale to prawnik, czyli dobry mówca, ale też często oszust. To, jak potoczyło się głosowanie, było oczywiście łatwe do przewidzenia. Earl został pierwszym w historii zwycięzcą, który zgarnął wszystkie głosy jury. Nieprawdą jest jednak to, co powiedział Jeff na radzie plemienia, że Earl nie miał żadnego głosu przeciwko sobie (oj wpadka Jeff, wpadka) - miał bezsensowny głos od Rity gdy odpadała Sylvia. Wolałbym jako zwycięzcę Yau Man'a, ale Earl też może być. Earl dostał propozycję bycia w FvV, ale odmówił.

Sezon wcale nie był taki zły. Na początku był bardzo nudny, ale od połączenia drużyn było bardzo ciekawie i emocjonująco. Także w mojej opinii jest o wiele lepszy od Cook Islands, a także lepszy od paru innych sezonów. Następnie zabieram się za Survivor China, czytałem opinie, że to będzie świetny sezon, więc tego też oczekuję :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Confessionals w tym sezonie:

1. Earl- 4/ 4/ 1/ 3/ 5/ 5/ 4/ 4/ 5/ 6/ 3/ 4/ 4/ 7
TOTAL= 59
AVERAGE= 4.21


2. Alex- 2/ 2/ 3/ 4/ 6/ 3/ 2/ 8/ 8/ 0/ 7/ 7/ X/ X
TOTAL= 52
AVERAGE= 4.33


3. Dre- 3/ 5/ 1/ 2/ 2/ 1/ 2/ 4/ 2/ 2/ 4/ 6/ 5/ 5
TOTAL= 44
AVERAGE= 3.14


4. Yau-Man- 2/ 2/ 2/ 1/ 5/ 1/ 4/ 1/ 2/ 2/ 3/ 8/ 6/ 7
TOTAL= 46
AVERAGE= 3.29


5. Mookie- 0/ 1/ 1/ 0/ 1/ 1/ 3/ 4/ 5/ 4/ 5/ X/ X/ X
TOTAL= 25
AVERAGE= 2.27


6. Lisi- 1/ 1/ 1/ 5/ 0/ 1/ 8/ 7/ X/ X/ X/ X/ X/ X
TOTAL= 24
AVERAGE= 3.00


7. James- 6/ 3/ 2/ 4/ 2/ 3/ 3/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X
TOTAL= 23
AVERAGE= 3.29


8. Cassandra- 2/ 0/ 1/ 2/ 0/ 1/ 0/ 0/ 3/ 3/ 0/ 4/ 2/ 4
TOTAL= 22
AVERAGE= 1.57


9. Boo- 1/ 3/ 1/ 0/ 1/ 1/ 1/ 0/ 3/ 0/ 1/ 1/ 4/ 3
TOTAL= 20
AVERAGE= 1.43


10. Anthony- 4/ 6/ 1/ 3/ 2/ 4/ X/ X/ X/X/ X/ X/ X/ X
TOTAL= 20
AVERAGE= 3.33


11. Edgardo- 3/ 0/ 0/ 0/ 2/ 1/ 3/ 5/ 3/ 1/ X/ X/ X/ X
TOTAL= 18
AVERAGE= 1.80


12. Stacy- 0/ 0/ 1/ 1/ 1/ 0/ 0/ 2/ 2/ 1/ 2/ 0/ 2/ X
TOTAL= 12
AVERAGE= 0.92


13. Sylvia- 4/ 3/ 4/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 11
AVERAGE= 3.67


14. Michelle- 1/ 1/ 2/ 0/ 1/ 0/ 0/ 1/ 2/X/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 8
AVERAGE= 0.89


15. Erica- 5/ 2/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 7
AVERAGE= 3.50


16. Rita- 2/ 0/ 2/ 1/ 0/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 5
AVERAGE= 1.00


17. Jessica- 3/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 3
AVERAGE= 3.00


18. Gary- 1/ 0/ 0/ 2/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 3
AVERAGE= 0.75


19. Liliana- 0/ 0/ 0/ 2/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 2
AVERAGE= 0.50

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości