Survivor: China (sezon 15)

ODPOWIEDZ
ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor: China (sezon 15)

Post autor: ctoria »

Obrazek

Piętnasty sezon amerykańskiego reality show Survivor. Został sfilmowany w Zhelin Reservoir w Chinach, pomiędzy 25 czerwca a 2 sierpnia 2007. Nowy twist polagał na tym, że plemię wygrywające RC (reward challenge), porywało jedną osobę z przeciwnego plemienia do czasu następnego IC (immunity challange). Porwana osoba otrzymywała wskazówkę do HII, jednakże mogła ją przeczytać jedynie przy obecności jednego z graczy z porywającego plemienia. 16 uczestników zostało podzielonych na dwa plemiona:

ZHAN HU
("walczący tygrys"): Dave Cruser; Jaime Dugan; Erik Huffman; Peih-Gee Law; Sherea Lloyd; Ashley Massaro; Steve "Chicken" Morris; Michael "Frosti" Zernow.

FEI LONG ("latający smok"): Jean-Robert Bellande; James Clement; Todd Herzog; Amanda Kimmel; Denise Martin; Leslie Nease; Aaron Reisberger; Courtney Yates.

Obrazek

Charlie
4th voted out
Posty: 36
Rejestracja: 03 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Charlie »

Na początku uwielbiałem Peih-Gee i Aarona, ale z każdym kolejnym odcinkiem bardziej kibicowałem Toddowi.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Courtney na tym zdjęciu wygląda jak Gwen Stefani :)
ogólnie sezon bardzo mi się podobał, wiele ciekawych postaci
Courtney, Todd, Frosti, Ashley, PG, Jamie, Erick
zwycięzca zasłużony :) jak najbardziej :)

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: emka »

O ten sezon z pewnością był ciekawy i miał bardzo barwnych uczestników. Strategia Todda od początku do końca działała. Nic dziwnego, że wygrał. Większość z tych uczestników naprawdę lubiłam. No i oczywiście niezapomniane odpadnięcie Jamesa z HII, które przeszło do historii Survivor.

Guest

Post autor: Guest »

Jestem w trakcie ogl±dania tego sezonu. Przede mn± 7 odcinek w którym ma byæ po³±czenie plemion.
Z Zan-Hu od pocz±tku kibicujê P.G. Przez chwilê siê ba³em, ¿e odpadnie, kiedy g³o¶no mówi³a o tym co nie podoba jej siê w obozie. Na szczê¶cie okaza³o siê, ¿e nie wdaje siê bezsesnownie w k³ótnie jak wiêkszo¶æ tego plemienia.
Z Fei Long podoba mi siê gra Todda, który od samego pocz±tku my¶li o strategii i nie przepuszcza ¿adnej pojawiaj±cej siê okazji.
Ale po zmianach w plemionach, najbardziej bym chcia³, ¿eby poszczê¶ci³o siê w koñcu grabarzowi Jamesowi. To co mu siê przytrafia w nowym plemieniu to istna komedia :wink:

Bardzo mi siê podoba³a konkurencja w czasie której zawodnicy byli ubrani w chiñskie zbroje. James wygl±da³ jak prawdziwy gladiator.

Sporo zamieszania wprowadza do gry zmiana w sposobie uzyskiwania podpowiedzi dotycz±cych ukrytego immunitetu. Mimo ¿e zostawiony na widoku, to jest bardziej ukryty ni¿ w poprzednim sezonie (Fiji). Wiêkszo¶æ graczy nawet nie wie, ¿e jest on w grze, wiêc mo¿e byæ naprawdê gro¼n± broni±. Zapowiada siê ciekawie.

Guest

Post autor: Guest »

Moje ukochane Chiny. Skoro jeste¶ po 6 odcinku to masz ju¿ za sob± jedn± z kultowych scen zwi±zan± z immunitetem oraz konkurs o immunitet i przezabawn± sytuacjê zwi±zan± z konkursem o immunitet, któr± James tak bardzo stara siê przegraæ. Dennis nie da³a mu wyboru. :D Uwielbiam ten odcinek.

Uwielbiam klimat Chin i konkurencje. Walka w zbrojach to jedno z najbardziej oryginalnych konkursów w historii programu.[/img]

Guest

Post autor: Guest »

No tak :) James najpierw robi co mo¿e ¿eby wygraæ - nie ma szans. Chce odej¶æ na radzie plemienia - zostaje. Pó¼niej robi wszystko ¿eby przegraæ - te¿ nic z tego :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

James chyba właśnie dzięki temu zasłynął w tym programie.

Guest

Post autor: Guest »

Jestem po 9tym odcinku i dalej jest ¶miesznie. Wszystko dziêki ukrytym immunitetom. Gdy jeden z nich po raz pierwszy pojawia siê na radzie plemienia, Jean-Robert ma³o nie umiera z przera¿enia, a James ze ¶miechu :) Pó¼niej gdy 4 osoby otrzymuj± ostateczne wskazówki, tylko J-R my¶li, ¿e sa jeszcze cokolwiek warte i znów mo¿na po¶miaæ siê jego kosztem. Gdyby nie przespa³ po³owy gry i tak nie irytowa³ ludzi, to mo¿e zawar³by jaki¶ trwa³y sojusz i móg³by nie¼le namieszaæ. A tak nic z tego.

Todd wymiata. Jak tylko zauwa¿a, ¿e J-R chce wprowadziæ swój plan (to nic ¿e identyczny z tym, który mia³ Todd :D ) od razu postanawia siê go pozbyæ. Ciekawi mnie teraz czy J-R spe³ni swoje gro¼by, dotycz±ce ostatniej rady plemienia.

¦mieszna te¿ by³a rywalizacja o immunitet, polegaj±ca na utrzymaniu równowagi na beczkach. Po wcze¶niejszych wystêpach chudziutkiej Courtney ciê¿ko by³o przypuszczaæ, ¿e mo¿e co¶ wygraæ. A jednak wytrzyma³a pó³ godziny praktycznie bez ruchu :wink:

P-G jednak nie potrafi kontrolowaæ emocji i chyba bez szans, ¿eby co¶ zdzia³aæ. Dalej kibicujê Jamesowi. Mam nadziejê, ¿e nie bêdzie oszczêdza³ immunitetów.

Guest

Post autor: Guest »

O tak Jean Robert to postaæ jedyna w swoim rodzaju. Mo¿na go lubiæ, albo nie, ale wprowadza³ wiele humoru do tej edycji. Dla mnie najzabawniesze by³o to, ¿e JR wydawa³o siê, ¿e kontroluje grê, a by³o zupe³nie inaczej. Todd kontrolowa³ JR. :D

Wygrana Courtney - szok dla wszystkich, ale w koñcu nie musia³a dziewczyna biegaæ, ani niczego dzwigaæ, czy ci±æ lin. :D I o ile dobrze pamiêtam rzuca³a zbawne teksty kiedy Jeff zak³ada³ jej immunitet.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

JR to dla mnie - po Ostenie - najżałośniejszy uczestnik :D Był straszny, taki trochę opóźniony. Przez co czasami zabawny, ale jednak bardziej irytujący. Te jego wywody o 'postępowej' strategii były masakrą... :D

a wygrana Courtney to jeden z najciekawszych momentów tej edycji :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Jean Robert, ja ja go nienawidziłem. W każdym odcinku chciałem żeby odpadł, aż wreszcie to się stało. I tak zaszedł stanowczo za daleko.

Guest

Post autor: Guest »

colby pisze:JR to dla mnie - po Ostenie - naj¿a³o¶niejszy uczestnik :D
a wygrana Courtney to jeden z najciekawszych momentów tej edycji :wink:
Wiêc prze¿yjmy to jeszcze raz :D
http://www.youtube.com/watch?v=nz2oAV1HuoY

Ulubiony tekst:"It's almost like a pageant!"

Guest

Post autor: Guest »

Skoñczy³em ogl±daæ. Bardzo dobry sezon, dziêki barwnym postaciom czêsto by³o zabawnie, ¶wietne konkurencje i nagrody, dobre rozwi±zania z hii. Na koñcu trochê mi brakowa³o zdecydowania uczestników, wiele razy szeroko otwiera³em oczy dziwi±c siê, co oni wyprawiaj±.

James - immunitety! :D Jako sêdzia fajnie siê zachowa³, nie mia³ do nikogo pretensji. Cieszê siê, ¿e na koniec dosta³ kasê dla najbardziej popularnego.

P.G. - dzielnie walczy³a do koñca, ale nie potrafi³a wykorzystaæ okazji na namieszanie w uk³adzie si³. Gdy odpada³ James wystarczy³o namówi¶c Eryka, ¿eby g³osowa³ na Todda i da³ dyskretnie cynk Jamesowi, ¿e jest zagro¿ony.

Denise - beton. Ca³y czas my¶la³em: "zrób co¶ wreszcie, bo wylecisz jako 4ta". I to ¿enadne nie wybieranie P.G. na udzia³ w nagrodzie, ¿eby nic nie jad³a. I jeszcze wyczyta³em, ¿e ta historia o stracie stanowiska po programie to ¶ciema.

Todd - pokaza³ klasê przed jury, ¶wietnie podszed³ Jean-Roberta. Przez chwilê, my¶la³em, ¿e jako sêdzia siê nad nimi poznêca, ale J-R to jednak dureñ z du¿ym mniemaniem o sobie. Ju¿ Jamie bardziej namiesza³a ni¿ on.

Amanda - nie poradzi³a sobie z emocjami. Szkoda ¿e nie doprowadzi³a do remisu jak g³osowali w 4 osoby.

Courtney - dziwne, ale najbardziej j± lubiê z kobiet z tego sezonu. Niewiele jej brakowa³o do zwyciêstwa, Frostiego chyba mog³aby przekonaæ. No i jeszcze: "nienawidzê dzieci" i palec pokazany na Reunion :D

Ogl±dam po kolei, wiêc wychodzi na to, ¿e dwóch najbardziej lubianych przeze mnie uczestników z tego sezonu jeszcze siê pojawi w specjalnych edycjach. Teraz przede mn± FvF z Jamesem, a kiedy¶ Courtney i James w HvV.

Guest

Post autor: Guest »

crusoe pisze:
James - immunitety! :D Jako sêdzia fajnie siê zachowa³, nie mia³ do nikogo pretensji. Cieszê siê, ¿e na koniec dosta³ kasê dla najbardziej popularnego.
Có¿ za rada : D Jeden z najwspanialszych i najzabawniejszych momentów w historii programu.

http://www.youtube.com/watch?v=oHWbs-Ba ... re=related

W Chinach naprawdê lubi³am Jamesa.
crusoe pisze: P.G. - dzielnie walczy³a do koñca, ale nie potrafi³a wykorzystaæ okazji na namieszanie w uk³adzie si³. Gdy odpada³ James wystarczy³o namówi¶c Eryka, ¿eby g³osowa³ na Todda i da³ dyskretnie cynk Jamesowi, ¿e jest zagro¿ony.
P.G. - podziwia³am jej zaanga¿owanie i waleczno¶æ.
crusoe pisze:Denise - beton. Ca³y czas my¶la³em: "zrób co¶ wreszcie, bo wylecisz jako 4ta". I to ¿enadne nie wybieranie P.G. na udzia³ w nagrodzie, ¿eby nic nie jad³a. I jeszcze wyczyta³em, ¿e ta historia o stracie stanowiska po programie to ¶ciema.
Denise - chcia³a siê prze¶lizgn±æ do fina³u i cieszê siê, ¿e jej siê to nie uda³o. Dobry duch walki, kompletne zero strategiczne.
crusoe pisze:Todd - pokaza³ klasê przed jury, ¶wietnie podszed³ Jean-Roberta. Przez chwilê, my¶la³em, ¿e jako sêdzia siê nad nimi poznêca, ale J-R to jednak dureñ z du¿ym mniemaniem o sobie. Ju¿ Jamie bardziej namiesza³a ni¿ on.
Todd - niekwestionowany król tej edycji. Gra³ wspaniale od pocz±tku do samego koñca. I akcja z JR. Jeden z moich ulubionych momentów. Wyraz twarzy JR - bezcenne.
crusoe pisze:Amanda - nie poradzi³a sobie z emocjami. Szkoda ¿e nie doprowadzi³a do remisu jak g³osowali w 4 osoby.
Amanda - bardzo silna i waleczna zawodniczka, dobry strateg, najgorszy mówca w historii. Do dzisiaj nie wiem, ja mog³a pomy¶³eæ, ¿e przepraszaj±c za wszystko co zrobi³a w grze [hipokryzja] chcia³a wygraæ milion.
crusoe pisze:Courtney - dziwne, ale najbardziej j± lubiê z kobiet z tego sezonu. Niewiele jej brakowa³o do zwyciêstwa, Frostiego chyba mog³aby przekonaæ. No i jeszcze: "nienawidzê dzieci" i palec pokazany na Reunion :D
Courtney - to dla mnie najwiêksze zaskoczenie tego sezonu. Kto na pocz±tku móg³by przypuszczaæ, ¿e dotrwa to koñca i bêdzie tak niesamowit± postaci±. Bardzo podoba³a mi siê jej argumentacja na FTC.
:D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości