Survivor: Micronesia - Fans vs Favorites (sezon 16)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2647
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor: Micronesia - Fans vs Favorites (sezon 16)

Post autor: tombak90 »

Końskie zdrowie ma ta babulina, skoro po dwudziestu latach nie tylko dalej nie umarła, ale jeszcze ma siłę tłuc się z gówniakami o stołki barowe.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 426
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

Survivor: Micronesia - Fans vs Favorites (sezon 16)

Post autor: Prus »

Z rzeczy, które nie zostały pokazane w programie, lub zostały pokazane inaczej (traktujcie to jako ciekawostkę i jeżeli zostało napisane już wcześniej to sory):

1. Parvati znalazła Idola na Exile Island, kiedy została tam wysłana przez Erika podczas F5. W odcinku zostało pokazane tylko jak się opalała na plaży. Parv nie zabrała ze sobą Idola do obozu, bo uznała, że zaszkodziłby tylko jej grze. Miała już zaplanowaną finałową trójkę z Cirie i Amandą, a gdyby zabrała Idola ze sobą i inni kazali jej opróżnić torbę, to Natalie mogłaby poprosić Parvati o zagranie na niej Idolem w przypadku gdyby Erik wygrał Immunitet. Szkoda, że tego nie pokazali w faktycznym odcinku, ale rozumiem dlaczego. Działo się to w odcinku, w którym Erik oddał Immunitet, więc postanowili więcej czasu poświęcić na pokazanie najlepszego momentu w historii Survivor, zamiast skupiać się na rzeczy, która nie miała większego znaczenia.

2. Parvati także była mastermindem za blindsidem Ozzy'ego, a przynajmniej miała o wiele, wiele większą rolę niż to co zostało nam pokazane. Eliza, James, Ozzy i Jason traktowali ten blindside jako ruch Parvati. Probst w "Previously on Survivor" następnego odcinka mówi, że to Parvati wyeliminowała Ozzy'ego, a także sama Cirie w Game Changers mówi, że tylko brała udział w tej eliminacji. Co zostało pokazane, to Cirie postanowiła wyeliminować Ozzy'ego, gdy nie została wybrana do żadnej z drużyn podczas zadania o nagrodę i została wysłana na Exile. W tym samym czasie Parvati w sekretnej scenie już kombinowała przeciwko niemu z Alexis i Natalie. W odcinku nie pokazali zbytnio wkładu Parvati w ten Blindside, ponieważ była swing-vote'm i eliminacja Ozzy'ego prawdopodobnie byłaby o wiele bardziej oczywista, gdyby zostało ukazane wszystko. Osobiście nie traktuję tego jako ruch Parvati, albo Cirie, tylko jako wspólna decyzja. Eliza także dołożyła swoją cegiełkę podczas poprzedniej rady, gdy uświadomił wszystkim, że Ozzy ma HII, o którym do tamtej pory wiedzieli tylko Amanda, Parvati i James.

3. Amanda wiedziała o eliminacji Ozzy'ego XD. Było mi w to trudno uwierzyć ze względu na jej reakcję, ale zostało to potwierdzone już przez dwie osoby. Ozzy w podczas jednego podcastu w RHAP zdradził, że po rozstaniu z Amandą zeszli się spowrotem na jakiś czas i ta powiedziała mu, że wiedziała o tym, że zostanie wyeliminowany. Ja osobiście uznałem, że albo Ozzy robi sobie jaja, albo Amanda robiła sobie jaja z niego, ale ostatnio Parvati także to potwierdziła. Powiedziała, że spotykała się w lesie z Amandą poza kamerami i dzieliła się z nią informacjami w jakim kierunku idzie eliminacja Ozzy'ego. Amanda udawała zaskoczoną reakcję. W sumie ma to dużo sensu po scenie pomiędzy Parv, Amandą i Cirie z odcinka 3, kiedy będąc na łódce rozmawiały o tym, że chcą ze sobą iść do końca bez James'a i Ozzy'ego.

4. Scena na łódce, o której pisałem wyżej nie wydarzyła się dnia 7, jak to zostało pokazane w odcinku. Wydarzyła się wcześniej. Cirie była częścią sojuszu Parvati i Amandy praktycznie od samego początku. Sama Eliza powiedziała, że dziewczyny były ze sobą blisko już wcześniej.

5. W 8 odcinku była pokazana scena, w której Parvati rekrutuje Natalie i Alexis do swojego sojuszu. Miałoby się to dziać tuż przed połączeniem, a w rzeczywistości działo się to zaraz po przemieszaniu. Dowodem na to jest spuchnięta warga Parvati, którą zraniła sobie podczas zadania "Cat and Mouse" w odcinku 5. Rana na wardze zagoiła się jej z czasem, a nagle w 8 odcinku pojawia się ponownie tylko podczas tej sceny.

6. Było napisane już wcześniej tutaj, ale warto dodać trochę informacji do tego. Jak wiadomo, Fairplay nie poprosił żeby go wyeliminować, bo tęsknił za dziewczyną, tylko dlatego, że miał uraz szczęki (przez jakąś walkę). Kiedy Yau-Man przycisnął jego głowę do łódki w pierwszym odcinku, ból bardzo się nasilił. Fairplay zobaczył, że James miał plastry nikotynowe (James był palaczem) i kiedy spytał go skąd je ma, to James odpowiedział, że dostał od produkcji. Fairplay poszedł do produkcji i chciał środki przeciwbólowe, ale oni mu odmówili. Wtedy postanowił zrezygnować.

7. Fairplay i Ozzy palili zioło na Ponderosie przed rozpoczęciem sezonu XD

8. "Gdyby Fairplay nie zrezygnował to Parvati odpadła by pierwsza" jest nieprawdą. Jak pisałem wcześniej, Cirie była już częścią jej sojuszu. Powiedziała także, że Parv to była jej "Miłość od pierwszego wejrzenia" po tym gdy pomogła jej przedostać się na drugi brzeg w "Race to Shore" z pierwszego odcinka. Także zdradziła, że nigdy nikt z sojuszu Pennera jej nie wtajemniczył w ich plany. W najgorszym przypadku dla Parvati było by 5-5 pomiędzy nią, a Elizą prawdopodobnie. I nie sądzę, że Fairplay i Penner byliby w stanie losować kamienie dla kogokolwiek. Nawet nie wiadomo czy to Parvati byłaby targetem tamtego sojuszu. Eliza podobno celowała w Amandę, ponieważ przeczytała fałszywe spojlery "Survivor: China" na sucks, w których Amanda wygrała tamten sezon XD

9. James, Alexis i Erik wtargnęli do obozu produkcji, by ukraść jedzenie, jednak zostali przyłapani i musieli uciekać przed nimi. Stąd też prawdopodobnie wzięły się kontuzje Alexis i Jamesa, które nagle bez żadnego kontekstu pojawiły się w programie.

10. Gdyby Chet nie został wyeliminowany wtedy, to zostałby ewakuowany medycznie przez swoją kontuzje. Produkcja kazała innym uczestnikom w plemieniu Malakal wyeliminować Cheta normalnie, ponieważ nie chcieli mieć dwóch medycznych ewakuacji (Penner został ewakuowany dzień, lub dwa wcześniej).
Teoretycznie Tracy, Erik i Ami mogli nadal wyeliminować Ozzy'ego bez głosu Cheta (Trójka głosowałaby na Ozzy'ego; Ozzy, Cirie i Amanda na Cheta, a Chet rzuciłby nic nie znaczący głos na Erika i skończyło by się to głosem 3-3-1, gdzie podczas dogrywki Ozzy i Chet nie mogliby głosować, więc sojusz Ami-Erik-Tracy mógłby bez problemu pozbyć się Ozzy'ego już wtedy).

11. Ozzy był tak wkurzony na Parvati, że podczas FTC kiedy powiedział jej "I don't want you to talk", kazał jej zatańczyć XD

12. Eliza zrobiła swoje własne "Fallen Comrades Challenge" pomiędzy Parvati i Amandą podczas FTC, gdzie te miały odpowiadać na pytania dotyczące innych jurorów, ale obydwie dziewczyny były tragiczne w tym.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5829
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor: Micronesia - Fans vs Favorites (sezon 16)

Post autor: ciriefan »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 44”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość