Survivor: Micronesia - Fans vs Favorites (sezon 16)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Tego z Erikiem jeszcze nie widziałem.

Guest

Post autor: Guest »

lukaszk pisze:Haha je¶li chodzi o Erick'a to mi siê strasznie ¶miaæ chcia³o, jak poszli na jak±¶ nagrodê, co kobiety chodzi³y topless i sie tak ¶miesznie tym zachwyca³, ¿e tyle piersi to ca³e ¿ycie nie widzia³ :wink: I potem siê czym¶ naæpa³ :p Albo w tym ostatnim odcinku do swojego brata: Look, it's Jeff Probst! Right there! haha a Jeff: Eric, you're a freak! :P
Te¿ uwielbiam ten tekst. :D Z tego co pamiêtam Erik pochodzi³ z ma³ego miasta i do tego jak na swoje 22 by³ osob± do¶æ dziecinn±. Jednak dla mnie mia³ w sobie tak± naturaln± pozytywn± energiê, potrafi³ siê niesamowicie cieszyæ gr±, przebywaniem na wyspie, wyzwaniami, ¿e wzbudza³o to moj± sympatiê.

Je¶li chodzi o Jasona, to przychylam moje zdanie znajduje siê gdzie¶ pomiêdzy tym co piszecie. Dla mnie Jason by³ kompletnie "g³upi" jako zawodnik. Czasami zastanawia³am siê, jak to mo¿liwe, ¿e ten ch³opak jest fanem programu i wierzy w takie rzeczy. Nie wystarczy³ mu przyk³ad Ozzy'ego? Nie dziwiê siê Natalie, ¿e wyra¿a³a siê o nim w sposób negatywny, chocia¿ mog³a darowaæ sobie nazywanie o w tak lekcewa¿±cy sposób.
lukaszk pisze: Cirie piêkno¶ci± oczywi¶cie nie jest. Ale ona jest taka sympatyczna, s³odka i zabawna, ¿e jak j± widzê, to zawsze siê u¶miecham. Chcia³bym tak± ¿onê (wkurzy³em siê, jak w konkurencji pojawi³ siê jej ma¿, pfff) :wink:
Ten tekst o mê¿u kompletnie mnie rozbroi³. :D Curie jest jedn± z tych zawodniczek, które u¿ywaj± go gry my¶lenia. Osobi¶cie najbardziej lubi³am j± w Panamie, kiedy przechodzi³a swoj± transformacjê. W Mikronezji podoba³a mi siê jej gra, ale momentami mia³am wra¿enie, ¿e Curie zbyt mocno czuje siê "gwiazd± Survivor". W³a¶nie stwierdzam, ¿e to okre¶lenie nie oddaje mo¿e najtrafniej tego co chcia³am powiedzieæ. Chyba musia³abym wróciæ do kilku odcinków Mikronezji, aby przypomnieæ sobie momenty, w których by³am lekko podirytowana tekstami Curie.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Myślałem, że juz jesteś po tym odcinku, na twoim miejscu ten sezon połknął bym w 3 dni, bo jest niesamowity :D przekonasz się po tym odcinku :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

No to już jestem po tym odcinku :wink: Haha to było strasznie zabawne. Eric całkowcie zmanipulowany przez kobiety. Wogóle popełniał błąd za błędem. Nie mam pojęcia po co wziął Amandę na nagrodę. Haha i wysłał Parvati na Exile, no debilizm. Owinęły go sobie wokół paluszka. Potem wygrał immunitet. I co? Cirie wpada na genialny pomysł - przekonajmy go, żeby oddał go Natalie hahaha. Haha tak go zmanipulowały a on się nabrał i to zrobił. I reakcja całego jury (i zresztą zawodników będących w grze też). James: "już nie jestem najgłupszym zawodnikiem w historii!" hahaha Nie no, zabawne to było :wink: Jak dla mnie ten sezon może najlepszy nie jest, za dużo idiotów w nim jest i za dużo kontuzji, ale na pewno jest w pierwszej piątce :) Jutro jak obejrzę finał podsumuję cały sezon :)

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

To jest jeden z moich ulubionych odcinków ever, wszystko co się tam zdarzyło odpowiadało mi w 100% :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Zastanawia mnie dobór fanów. Jakoś specjalnie nie zachwycili i nie wiem co o tym myśleć. według mnie fan programu powinien mieć jakąś strategię, wiedzieć jak należy grać itd. Może niektórych speszyła obecność aż tylu "gwiazd". :wink:

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Joel, Mikey B, Alexi, Natalie, Tracy - oni mieli swoje plany na tą grę; Eric był tam największym fanem, co obrazowało jego zachowanie, Kathy i Chet - widać że to takie pierdoły życiowe, Kathy zapewne oglądała co tydzień ten program i ekscytowała się nim, a Chet patrzył sobie na wyrzeźbione ciała co poniektórych uczestników. O Mary nie umiem się wypowiedzieć, bo była tak za krótko, a Jason to idiota :D
to tak wg mnie

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Zapomniałem też wspomnieć, że byłem bardzo rozczarowany konkurencją o nagrodę. Eric jako fan się wykazał. Jednak to, że największe gwiazdy programu prawie nic o nim nie wiedziały? Szok. Najbardziej rozczarowała mnie Parvati, kiedy nie odpowiedziała na pytanie, w której edycji po raz pierwszy był podział na 4 drużyny. Zaznaczyła swoją, co oznacza, że nie oglądała poprzedniej. Dla mnie to takie trochę dziwne, że się nie obserwowało tego, co było wcześniej. Wszystkie te pytanie były proste. Jedynie nie wiedziałem, w której edycji ktoś miał zwierzątko (zapomniałem o Rupercie i jego wężu).

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Tak, ale z 2strony, to był zakres 7 lat dla nich, my jak oglądamy survivora, w większości nie zaczynaliśmy równo z Ameryką, i mamy większe prawo pamiętać niektóre rzeczy ci ludzie. Ja jak oglądałem po kilku latach ponownie Markizy i Tajlandię - większość rzeczy pamiętałem jak przez mgłę jedynie

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

jest różnica fan a ulubieniec
w końcu fani żyją tą grą, wiedzą wszystko o wszystkich, a ulubieńcy pewnei w większości nie widzieli wszystkich sezonów
z resztą można o fanach powiedzieć na przykładzie Jasona że nie sa uważni, jednak jako fan powinien poprawnie wymówić imię Parvati :wink:
w zasadzie pytania były łatwe, nie pamietam już teraz na które jak odpowiadałam, ale chyab tylko tego o rupercie nei wiedziałam bo 7 sezon ogladałam już po ogladnięciu 16

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

No i jestem już po finale. Sezon całkiem przyjemny i ciekawy, na pewno należał do tych lepszych :) Aczkolwiek jestem rozczarowany końcówką, a mianowicie przegraną Cirie i tym, że była finałowa 2. Ale po kolei.

Natalie - 4 miejsce. Zasłużone. Najpierw przelatywała dalej poza radarem, potem zaczęła grać agresywnie. Pokazała, że ma coś do powiedzenia. Potrafiła manipulować i głupia nie była. 4 miejsce zasłużone i satysfakcjonujące mnie, gdyż całym sercem byłem za faworytami :)

I potem bardzo smutna wiadomość: finałowa dwójka. I moja pierwsza myśl: no i już po Cirie. Finałowa konkurencja zazwyczaj jest fizyczna i byłem przekonany, że już po niej, bo nikt nie chciałby zmierzyć się z nią sam na sam w finale, bo by każdego zmiażdżyła (wogóle byłem przekonany, że Amanda i Parv ją zdradzą z Natalie, ale pokazały klasę i tego nie zrobiły). Aczkolwiek gdy dowiedziałem się, jaka jest ta konkurencja, stwierdziłem, że ma szansę, zwłaszcza po odpadnięciu Parvati. Niestety przegrała. Finałowa 2 w tej edycji to był tak kiepski pomysł przede wszystkim dlatego, że było 8 jurorów. Aż żałuję, że nie było remisu. No i to udupiło Cirie.

Cirie - 3 miejsce. Powinno być pierwsze. Producenci sami są sobie winni. Jeff sam wyznał, że Cirie to jedna z jego ulubionych uczestniczek. Ten sezon ewidentnie całkowicie kręcił się wokół niej. To ona zaplanowała większość blindsiding'ów, o ile nie wszystkie. Jedynie nie miała wpływu na blindsiding Alexis, chociaż o tym też wiedziała, bo w wywiadzie wyznała, że Amanda powiedziała jej o ukrytym immunitecie. Mam nadzieję, że Cirie jeszcze kiedyś wróci i wygra. To najlepszy gracz, który nigdy nie wygrał. O ile nie najlepszy gracz ogólnie. O to musiałaby się bić z Todd'em, ale sądzę, że Todd miał łatwiej, bo miał wierny sojusz, a Cirie zawsze była tą pierwszą do odpadki. Zazwyczaj nie podoba mi się, jak ludzie płaczą odchodząc, ale Cirie nie miała do nikogo pretensji. Przepraszała tylko swoją rodzinę, którą zawiodła. I bardzo się wtedy wzruszyłem. Cirie, dla mnie jesteś zwyciężczynią.

Finałowa rada plemienia do najlepszych nie należała. Nikt nie wysilił się układając pytań. Idiotyczne pytanie Natalie do Parvati, Ozzy wylewający swoje żale na Parvati i robiący show ze swojego uczucia do Amandy - żal, nawet Cirie zadała kiepskie pytania.

Amanda - 2 miejsce. W sumie po tym blindsiding'u Alexis byłbym na nią gotów zagłosować, ale po raz kolejny była tragiczna podczas finałowej rady plemienia (chociaż i tak lepsza niż w Chinach). Parvati po prostu ją zmiażdżyła na tej radzie i chyba na nią bym zmienił zdanie podczas rady gdybym był w jury. Bo po przemyśleniu tego wszystkiego, Parvati była lepszym graczem. Amanda miała ten jeden świetny blindsiding, ale to Parvati wymyśliła cały kobiecy sojusz. Amanda to dobry gracz, zasługuje na kolejny sezon, ale nie pasuje do tematu HvV bo kompletnie nie widzę w niej Herosa.

Parvati - zwycięzca zasłużony. Wymażony finał to 3 miejsce Amanda, 2 miejsce Parv i zwycięzca Cirie. No ale cóż. Parvati satysfakcjonuje mnie jako zwyciężczyni. To dobry gracz. Aczkolwiek nie najlepszy. Zdziwił mnie trochę Jeff przypisujący jej podczas Reunion wszelkie zasługi Cirie. Jedyną rzeczą, której Parvati dokonała sama, było stworzenie kobiecego sojuszu. Bo spójrzmy uczciwie:
pozbycie się Yau Man'a - tylko Cirie chciała się go pozbyć i wszyscy zagłosowali tak jak ona
blindsiding Joel'a - całkowita robota Cirie, czuła się na zagrożonej pozycji i całkowicie zmieniła głosy innych z Chet'a na Joel'a (chociaż Parvati wtedy nie była z nią w drużynie)
blindsiding Ozzy'ego - Cirie to wymyśliła będąc na Exile i to ona podrzuciła ten pomysł reczcie
blindsiding Jason'a - tutaj zasługi są równomierne dla wszystkich dziewczyn
blindsiding Eric'a - Cirie jako pierwsza wpadła na ten pomysł i podsunęła go reszcie.
Także to Cirie była mastermind'em tej edycji i genialnym graczem. Parvati, owszem była dobra i mądrze grała, ale nie była najlepsza. I oczywiście zasłużyła na kolejny All-Star, z tym że w moim odczuciu nie na HvV. Ja ją lubiłem w obu sezonach i w życiu bym nie odebrał jej jako ciemnego charakteru. Po prostu grała mądrze. A to, że nie wiedzieć czemu ludzie kochali Ozzy'ego i nienawidzili jej za jego eliminację, to już inna sprawa. Ja w niej Villain'a nie widzę i tyle. O wiele gorsze emocje we mnie wzbudzała Natalie. W każdym bądź razie zwycięzca zasłużony :)

A Cirie to ewidentny Heroe - kobieta, bojąca się wszystkiego, nawet liści, do tego z dużą nadwagą, pokonała swoje słabości i zmieniła się w jednego z najlepszych graczy w historii. Całkowicie zasłużyła sobie na ten tytuł.

Od jutra zaczynam Gabon, który mam nadzieję będzie równie ciekawy :)

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Gabon jest na swój sposób ciekawy.
A co do całego twojego podsumowania, ja ucieszyłem się z f2, w ogóle idea f3 jest dla mnie poryta. To był sezon Parvati, ona zawsze była na dogodnej pozycji, Cirie miała trudniej bo musiała bardziej kombinować by się utrzymać w grze, ale to plus dla Parv, bo ona potrafiła od samego początku poprowadzić się do końcowego triumfu. Ona zespoliła 2 sojusze w jeden, bez jej pomocy nie było by blinda na Ozzym i Jasonie, pomogła Amandzie wyrzucić Alexis i dzięki temu, że była wierna właśnie Amandzie dotarła do końca i wygrała wszystko. Dla mnie osobiście, największa gwiazda tej edycji

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

No właśnie, bez jej pomocy :) Cirie była mózgiem i wokół niej się kręciło wszystko. Parvati też była świetna, ja nie mówię, że nie. Ale żaden blindsiding to nie był czysto jej pomysł (większość wymyśliła Cirie, a z Alexis to gdyby nie immunitet wogóle by go nie było). Dlatego będę bronił Cirie, gdy jej zasługi będa przypisywane Parv! Zwłaszcza, że jestem na świeżo po tym sezonie i pamiętam, z czyich słów po raz pierwszy te pomysły padły :D Jestem jej ogromnym i oddanym fanem i zawsze będę mówił, że była najlepsza choćby nie wiem co :D Bo takie są fakty hehehe Wogóle na youtube są dwa takie słodkie fajne filmiki o Cirie :) Ona jest cudowna, genialna i wspaniała :) Love her !!!

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Twoje posty sprawiają, że się uśmiecham; miałem podobną obsesję z Sue kiedy po raz pierwszy obejrzałem Borneo :wink:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a co do Gabon, jest w jakimś stopniu ciekawa, ale tak gdzieś od połowy :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości