Survivor: Gabon (sezon 17)

ODPOWIEDZ
ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor: Gabon (sezon 17)

Post autor: ctoria »

Obrazek

17 sezon amerykańskiego reality show Survivor. Został sfilmowany w Gabonie w Wonga-Wongue Presidential Reserve, pomiędzy 23 czerwca a 31 lipca 2008. W grze udział wzięło 18 graczy, którzy podzielili się na dwa plemiona (plemiona wybrali najstarsi uczestnicy gry):

KOTA: Jacquie Berg; Robert "Bob" Crowley; Kelly Czarnecki; Ace Gordon; Charlie Herschel; Corinne Kaplan; Jessica "Sugar" Kiper; Marcus Lehman; Paloma Soto-Castillo.

FANG: Randy Bailey; Danny "GC" Brown; Michelle Chase; Crystal Cox; Ken Hoang; Dan Kay; Gillian Larson; Susie Smith; Matty Whitmore.

Obrazek

Charlie
4th voted out
Posty: 36
Rejestracja: 03 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Charlie »

Od początku do momentu eliminacji - Charlie był moim ulubionym uczestnikiem i byłem pewny że wygra. Potem już nikomu szczególnie nie kibicowałem.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

na początku się wynudzilam, ale po twistach zaczęło mi się podobać :)
moją faworytką była Corinne
wygrana Boba jest w pełni zasłużona :)
no i Suger lubiłam ją tu :)

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: emka »

O nie Corinne naprawdę mnie wkurzała, Suger gdyby trochę więcej myślała na koniec, to by mogła wygrać.

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Ja kibicowałam Bobowi od początku, lubiłam też Ace (niestety Sugar go załatwiła), a wkurzał mnie Kenny i Crystal (nie mogłam z tego jak była olimpijka nie dawała rady w żadnej konkurencji fizycznej)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Sugar zawaliła końcówkę. Od momentu pozbycia się Crystal grała źle, gdyby nie to mogła by wygrać. Kibicowałem Kenowi, Sugar i Kelly. Najbardziej denerwowali mnie Corinne, Randy i Ace.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Moim faworytem w tym sezonie był Matty, bardzo go lubiłem, naprawdę żałowałem, że wygrał Bob - podczas każdej konkurencji o immunitet pod koniec gry trzymałem kciuki by się gdzieś potknął i odpadł, niestety wygrał :|

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

moim faworytem też był Matty, ale wygrama Boba też mnie cieszy :)
żałuję że Corinne nie doszła do finału :D

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Corrine - ona była jedynie wyszczekana, w dodatku uważała tą cechę swojego charakteru jako coś wyjątkowego. Jej przemowa na FTC była straszna, w ogóle jej nie lubiłem.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Corinne i tak zaszła za daleko. Bob może i zasłużył na zwycięstwo, ale bardziej kibicowałem Susie, która na początku gry była "nikim", a doszła do finału.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

ej, przestań :D Susie? - jeżeli ona by wygrała tą edycję, przebiła by o 100 głów Vacepię, i nie było by możliwości jej pobicia, ever! :D

Guest

Post autor: Guest »

Moim faworytem by³ Charlie. Jego przyja¼ñ z Marcusem to jeden z ulubionych w±tków tego sezonu.

Wygrana Boba, ca³kiem zas³u¿ona. Lubi³am Sugar. Jest jedyna w swoim rodzaju. Jednak ostatnich dniach gry oraz podczas FTC zachowywa³a siê jednak tak jakby mia³a gdzie¶ czy wygra. Przez FTC nawet jakbym planowa³a oddaæ na ni± g³os, poniewa¿ to ona z po¶ród ca³ej trójki prowadzi³a najbardziej strategiczn± grê i Sugar zadecydowa³a we wszystkich najwa¿niejszych momentach tej edycji to po jej przemowie i odpowiedziach, zdecydowa³abym siê poprzeæ Boba.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

dla mnie Susie w finale to jedna wielka pomyłka i tak jak mówi Colby, gdyby wygrała to pobiła by Vecepię....

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

No i to właśnie jest wspaniałe. Jest się na wyspie po prostu nikim, pierwszym na wylocie, jak np. Susie, a potem jesteś w centrum uwagi i dochodzisz do finału!

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

jesteś w finale - ale zupełnie na niego nie zasługujesz, bo miałeś tonę szczęścia, że przetrwałeś pierwsze TC, a potem nie byłeś 'zagrożeniem' - to nie jest strategia

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości