Survivor: Gabon (sezon 17)

Lana Warrior
7th voted out
Posty: 129
Rejestracja: 08 paź 2014, 00:00
Lokalizacja: Piast?w
Kontakt:

Post autor: Lana Warrior »

Trzeci odcinek za mną i od razu ciekawszy.Fajnie że plemię czerwonych w końcu wygrało i z drugiego plemienia polubiłam Boba i Sugar.Trochę szkoda że Paloma odpadła bo była fajna i Sugar fajnie rozegrała akcje z immunitetem.

Lana Warrior
7th voted out
Posty: 129
Rejestracja: 08 paź 2014, 00:00
Lokalizacja: Piast?w
Kontakt:

Post autor: Lana Warrior »

4 odcinek i przemieszanie plemion przez co jest ciekawiej.Ace zaczyna mnie wkurzać i Kenny robi się coraz ciekawszy.Fajnie że zatrzymali Kelly bo ją polubiłam i fajnie że odpadła Jackie która nie zrobiła na mnie wrażenia.Seria jak narazie robi się coraz ciekawsza.

Lana Warrior
7th voted out
Posty: 129
Rejestracja: 08 paź 2014, 00:00
Lokalizacja: Piast?w
Kontakt:

Post autor: Lana Warrior »

5 odcinek taki sobie i trochę szkoda że wyrzucili GC zamiast Ace'a którego nie cierpię,Obserwacja słonia była śmieszna i naprawdę lubię Sugar.Plemię czerwonych odkryli że Sugar ma immunitet ale dobrze że ją zatrzymali bo ją lubię.

Lana Warrior
7th voted out
Posty: 129
Rejestracja: 08 paź 2014, 00:00
Lokalizacja: Piast?w
Kontakt:

Post autor: Lana Warrior »

Odcinek 6 no i stało się nieuniknione i odpadła Kelly którą lubiłam.Ace jest bardzo denerwujący i szkoda że nie odpadł.Do denerwujących uczestników dołącza Crystal która ma poważne problemy ze sobą i nie jest za ciekawą osobą.Kenny fajny i ciekawy zawodnik i dobrze że zmanipulował Sugar i moim zdaniem Kelly powinna dostać się kiedyś do jakiś second chance.Matty też nie zbyt pokazał się rozumem zawierając sojusz z Ace'm na życie dziewczyny bo słowo i tak jest mało ważne bo inni tak robili i jakoś nie dotrzymywali umów.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Crystal jest esencją gniewnej murzynki z Survivor. Imo strasznie niedoceniona zawodniczka, mimo wszystko :)

Lana Warrior
7th voted out
Posty: 129
Rejestracja: 08 paź 2014, 00:00
Lokalizacja: Piast?w
Kontakt:

Post autor: Lana Warrior »

Teraz zaczynam się zastanawiać czy stany emocjonalne Crystal nie były spowodowane tym że tym czasie gdy była w Afryce nie było spowodowane tym że odstawieniem sterydów.

Lana Warrior
7th voted out
Posty: 129
Rejestracja: 08 paź 2014, 00:00
Lokalizacja: Piast?w
Kontakt:

Post autor: Lana Warrior »

Odc.7 i piękny blinside Ace'a którego nie cierpię i dobrze że odpadł Dan bo był nudny.Kenny był niezły dzisiaj w kombinowaniu i nadal lubię Sugar taka słodka idiotka.Cieszę się że były 2 rady plemienne bo zawsze jest ciekawiej i nie polubiłam Corrine jakoś mnie przekonała i Susie popełniła błąd w swojej grze.

Lana Warrior
7th voted out
Posty: 129
Rejestracja: 08 paź 2014, 00:00
Lokalizacja: Piast?w
Kontakt:

Post autor: Lana Warrior »

Odc.8 i przemieszanie plemion co było ciekawe.Wyrzucenie immunitetu ciekawy pomysł ale też zguba dla niektórych osób.Corrine mnie wkurza zachowuję się czasem jak rozkapryszone dziecko i Susie podjęła dobrą decyzję o usunięciu Marcusa mimo że nie jest zbyt rozsądną osobą.Uwielbiam też scenę gdy Matty uświadamia Sugar że ją podpuścili ona jest taka zabawna.Dobrzę że Marcus wyleciał po poczuł się zbyt pewnie siebie i ciekawe jak zaaraguje biedny Charlie na jego odpadnięcie.Podoba mi się jak narazie że Kenny i Crystal rządzą w swoim plemieniu a Marcusa nie polubiłam jakoś więc dobrze że odpadł.

Lana Warrior
7th voted out
Posty: 129
Rejestracja: 08 paź 2014, 00:00
Lokalizacja: Piast?w
Kontakt:

Post autor: Lana Warrior »

Odc.9 i nareście połączenie plemion.Kenny jest niezłym strategiem ale zaczyna się czuć zbyt pewnie co nie jest dobre.Randy i jego kłótnie nie są ciekawe więc mogą odpaść.Bob zrobił fałszywy immunitet i ciekawe co z tego wyniknie.Corrine mnie wkurza jak zwykle a Sugar rozbawia swoim charakterem.Charlie odpadł i niech sobie będzie szczęśliwy w panderosie ze swoim Marcusem bo jakoś go nie polubiłam.

Lana Warrior
7th voted out
Posty: 129
Rejestracja: 08 paź 2014, 00:00
Lokalizacja: Piast?w
Kontakt:

Post autor: Lana Warrior »

Odc.10 i niezapomniana rada plemienia.Randy niezbyt ciekawy był ostatnio więc dobrze że wyleciał.Corrine mam nadzieję że niedługo wyleci bo jest denerwująca i ciekawe co powie na akcje w dzisiejszym odcinku.Bob i jego układzik z Sugar ciekawy i uwielbiam Sugar ona jest taka przezabawna i te jej miny przy głosowaniu na Randiego.Crystal też miała fajny confessional przy głosowaniu na Randiego.Akcja na aukcji ciasteczkami była dziwna ale Randy niepotrzebnie później to przeżywał.olubiłam bardziej Boba sprytny jest dał fałszywy immunitet Randiemu a zagłosował ze swoim sojuszem na Susie.

Lana Warrior
7th voted out
Posty: 129
Rejestracja: 08 paź 2014, 00:00
Lokalizacja: Piast?w
Kontakt:

Post autor: Lana Warrior »

Odc.11 i taki sobie odcinek.Corrine odpadła i dobrze bo jej nie cierpiałam i jej beznadziejna kłótnia z Sugar.Wizyta ukochanych fajna i urocze były zaręczyny Matta ze swoją ukochaną.Siostra Sugar przywiozła prochy ich ojca do Afryki ich sprawa i Bob zrobił kolejny fałszywy immunitet i ciekawy pomysł z nim wymyślił.Ken powoli robi się wkurzający więc może sobie odpaść.

Lana Warrior
7th voted out
Posty: 129
Rejestracja: 08 paź 2014, 00:00
Lokalizacja: Piast?w
Kontakt:

Post autor: Lana Warrior »

Odc.12 i bardzo fajny blindside Crystal.Kenny robi się denerwujący więc niech następny odpadnie i Sugar w tym odcinku była bardzo fajna.Podobała mi się jej argumentacja dlaczego zmieniła zdanie i fajnie że Bob tak wygrywa.Ogólnie ten odcinek należał do mojej ulubienicy Sugar.

Lana Warrior
7th voted out
Posty: 129
Rejestracja: 08 paź 2014, 00:00
Lokalizacja: Piast?w
Kontakt:

Post autor: Lana Warrior »

Odc.13 i finał.Dobrze że wywali jako pierwszego Kennego bo stał denerwujący i dobrze że to był blindside.Mimo wszystko jednak Kenny powinien się znaleźć w all stars.Susie wygrała finałowy immunitet i beznadziejne zachowywała się w obozie.Remis na radzie był ciekawy i dobrze że Bob wygrał bo go bardziej lubię.Finałowa rada była beznadziejna beznadziejne pytania i beznadziejne odpowiedzi.Randiego voting confessinal mnie rozbawił.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Kenny prawdopodobnie jest jednym z najbardziej niedocenionych graczy. Szkoda, że nigdy nie wrócił w żadnych all starsach.

Lana Warrior
7th voted out
Posty: 129
Rejestracja: 08 paź 2014, 00:00
Lokalizacja: Piast?w
Kontakt:

Post autor: Lana Warrior »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości