Survivor Africa (sezon 3)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No dokładnie xD Wtedy co starsza Kim się bez krępacji obok tej kupy wykąpała:D W ogóle podziwiam ich za egzystowanie o takiej wodzie przez 39 dni... Te wszystkie nocne warty na dodatek, upiorna temperatura, odwodnienia zawodników... Warunki godne programu, nie biwak na wysepkach jak w Samoi.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Ciesze się że wygrał Ethan, choć jakimś wielkim graczem i strategiem to nie był. ale wystarczająco byłem zawiedziony po sezonach 1 i 2. Tak na prawdę to w tym sezonie lubiłem właśnie Ethana, Toma i Kim P, a reszta była dla mnie raczej piachem.

Póki co idę po kolei (choć czyli widziałem 1,2,3, ale też kiedyś w TV: 5 i fragmenty 4)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Niestety smutna wiadomość - Ethan ma nawrót raka:

http://www.people.com/people/article/0, ... 27,00.html

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Jest silny, oby sobie poradził.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Jakoś mi się nie spodobał ten sezon. Moją sympatię zyskała tylko Kim P nie wiem jakby było z Tomem, bo nawet nie próbowałem zrozumieć tego co mówił.

Lokacja była całkiem niezła. Fajny był motyw z lwami i czuwaniem.

Twist raczej nie zrujnował nikomu gry. Samburu i tak by przegrali, bo połączenie było przy 10 zawodnikach, a oni mieli ścisły sojusz czwórki młodych i dwóch starszych wyrzutków, którzy tylko by czekali, żeby przejść na drugą stronę.

Guest

Post autor: Guest »

¦wietny sezon. Do dzi¶ jednak nie mogê prze¿yæ jednej rzeczy. Tego, ¿e ju¿ na tak zaawansowanym etapie gry Brandon postanowi³ zdradziæ i zag³osowa³ przeciw Kelly. Jeden g³os a odwróci³ wszystko do góry nogami.
Z tej edycji najbardziej lubi³em Teresê! I jeszcze Kim.P

igor94
4th voted out
Posty: 40
Rejestracja: 31 sie 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: igor94 »

dobry sezon najbardzie zapamietalem kim p. Fajna babka, i silas szkoda ze po zmianie stron byl w niezlym dolku, moze jakby nie to by cos ugral

Guest

Post autor: Guest »

Jestem ciekawy jak g³osy siê roz³o¿y³y w finale. Ethan wygra³ du¿± pzewag±? G³osowa³ kto¶ na Kim? Wie kto¶?
Bo ja 3 sezon ogl±da³em na tv4 a stacja jakie¶ cyrki odwali³a i ominê³a dwa odcinki.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ethan wygrał 5-2; Lex, Tom, Teresa, Frank i Kelly głosowali na Ethana. Kim i Brandon głosowali na Kim.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Przy czym Brandon dlatego, że Ethan na jego pytanie jurorskie "kto spośród sędziów najmniej zasługiwałby na finał", Ethan odpowiedział "ty":D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Guest

Post autor: Guest »

tombak90 pisze:Przy czym Brandon dlatego, ¿e Ethan na jego pytanie jurorskie "kto spo¶ród sêdziów najmniej zas³ugiwa³by na fina³", Ethan odpowiedzia³ "ty":D
Haha, ale mu pocisn±³. Lubi³em Brandona, ale do czasu zdrady, bo to samobójstwo by³o.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

theAmazon pisze:
tombak90 pisze:Przy czym Brandon dlatego, że Ethan na jego pytanie jurorskie "kto spośród sędziów najmniej zasługiwałby na finał", Ethan odpowiedział "ty":D
Haha, ale mu pocisnął. Lubiłem Brandona, ale do czasu zdrady, bo to samobójstwo było.
Ja go w ogóle nie lubiłem, najpierw się opieprzał w Samburu i wkurzał innych, potem wielki przyjaciel Lindsey, a po jej odejściu taki pojazd na nią w konfie i to mimo że na radzie żegnał ją ze łzami w oczach. No i zdrada swoją drogą - jak mówisz, samobójstwo. W ogóle to imię ma w Survivor wyjątkowo negatywne zabarwienie:D

Moją faworytką tej edycji była Te. Dobrze by było gdyby jakimś cudem kiedyś wróciła.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

igor94
4th voted out
Posty: 40
Rejestracja: 31 sie 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: igor94 »

podziwiam lexa swietnie szlo mu w zadaniach, brandon zrobil najglupsza rzecz zdradzic swoich i przejsc do druzyny przeciwnej gdzie oprocz lex-a nikt go nieogarnial...

Piter
1st voted out
Posty: 8
Rejestracja: 29 cze 2014, 00:00
Lokalizacja: Survivor Gliwice
Kontakt:

Post autor: Piter »

Jedyny sezon który widziałem. teraz zabieram sie za nastepne (nie licząc polskiej edycji) 8)

Luukas
6th voted out
Posty: 96
Rejestracja: 07 lis 2015, 00:00
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Luukas »

Survivor: Africa
To pierwszy sezon, który oglądałem w TV i mam z nim bardzo miłe wspomnienia. Pamiętam jak wraz z tatą i bratem zbieraliśmy się przed telewizor, żeby pooglądać Survivor. Africa jest przynajmniej dla mnie najciekawszym sezonem od 1-3 m.in. przez pierwszy twist. Było parę osób, których nie lubiłem np. Brandona i Franka, ale reszta obsady nie była tak wkurzająca. Bohaterem sezonu jest ... Kim P, ale też Lex i Teresa ich gra była super chciałbym jeszcze raz zobaczyć Kim albo Teresę, bo Lex miał już swoją szansę i nie za bardzo się wykazał. Ogólnie mój ulubiony sezon jak na razie, więc ...

Ranking
1. Africa: (Kim P, Teresa, Lex)

2. Borneo: (Rich, Kelly, Rudy)
3. Australia: (Colby)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości