Survivor Thailand (sezon 5)

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor Thailand (sezon 5)

Post autor: Saw »

Mi się wydaje że Penny doskonale zdawała sobie sprawę że faceci przeciwko sobie nie zagłosują i najprostszym rozwiązaniem było głosowanie na Erin. Głosując na Kena wywołała by tylko remis i dodatkowo naraziła się na dogrywkę, czyli losowanie kamieni. Raczej nie było przed radą jakiś rozmów na temat głosowania, bo pewnie by to pokazali. No ale nigdy nic nie wiadomo. A czemu faceci postawili na Erin a nie na Penny. Mi się wydaje że ta druga miała dużo lepszą pozycję w plemieniu. Erin sprawiała wrażenie cichej myszki, która nie ma za dużo do gadania.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

Survivor Thailand (sezon 5)

Post autor: Davos »

Bardzo możliwe, że tak było. Choć pamiętam też, że Ken zbytnio nie ufał Penny, mówił o tym Shi Ann, zanim ta ujawniła, że rozmawiała z Chuay Gahn. Ale może po wyeliminowaniu Shi Ann, Ken i Penny doszli do wniosku, że skoro Sook Jai jest teraz w mniejszości to nie ma co toczyć wojen i się dogadali.
Obrazek

Rider Girl
7th voted out
Posty: 138
Rejestracja: 30 mar 2017, 08:50
Kontakt:

Survivor Thailand (sezon 5)

Post autor: Rider Girl »

https://heavy.com/entertainment/survivo ... juvelines/ - John aresztowany za okrucieństwo wobec dzieci


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor Thailand (sezon 5)

Post autor: ciriefan »


Demonic91
2nd voted out
Posty: 15
Rejestracja: 24 kwie 2022, 11:38
Kontakt:

Survivor Thailand (sezon 5)

Post autor: Demonic91 »

Króciutko ode mnie. Nie będę rozpisywał się o strategii , taktyce itd bo dnia by mi nie wystarczyło .

John- pastor. Odpadł bo chciał byc liderem. Ustawiał ludzi . Szkoda , że polecial bo pozniej mógł się przydać drużynie w zadaniach.
Tanya- słodziak. Oj tak. Pokonała ją choroba. Szybko opuscila wyspe. Szkoda. Sprawiała wrażenie sympatycznej osoby
Jed- dentysta. Odizolował się od grypy. Sprawiał wrażenie leniwej osoby. Do tego stopnia nie wpasował się w plemię, że oddali zadanie o immunitet i go wykosili. A szkoda, bo z pewnością pomógłby Sook Jai w kolejnych konkurencjach. Chyba nawet bym powiedział, że to był poczatek konca tego plemienia.
Ghandia- modelka ;) nic do niej nie mialem. Ale potem jak rozpętała mozna powiedzieć za plecami Teda zadymę to zaczęła mnie strasznie irytować. Najpierw przyjmuje przeprosiny, potem dalej ma problem. Slabo, slabo. Dobrze, że ostatecznie odpadła.
Stephani- striptizerka. Kumpela Jeda. Trzymali się razem i razem się odizolowali od grupy wiec troche bylo naturalne, że odpadła zaraz po nim.
Robb- huligan. Dość agresywny gosc. Choć ostatecznie pokazal się z innej strony to było już za późno by uratować się od egzekucji
Shi Ann- wojowniczka. Ogolnie gdyby nie te zachwyty kolegow, którzy pisali komentarze wcześniej to nigdy bym tak o niej nie pomyślał. Jak dla mnie zwykły number. Dala się nabrać na fałszywe połączenie. Kombinowała na boku , przez co straciła zaufanie i poleciała.
Erin- kolejny słodziak. Spokojna osoba. Niestety padła ofiarą naturalnej selekcji przeciwnego plemienia.
Gdy zostały 4 ostanie osoby z Chuay Gahn to Sook Jai przeprowadzili egzekucję. Jeden lecial po drugim . Niestety nie działo się nic specjalnego gdy plemiona były osobno i gdy przeprowadzano egzekucję na Chuay Gahn mozna bylo dosyc łatwo przewidzieć kto będzie następny.
Ken- policjant. Wydawał się w porządku. Ofiara egzekucji
Penny- manipulantka i dwulicowa osoba. Sory Panowie ale ja nie widziałem w niej ani słodziaka ani buzi anioła... By sie uratować zdradziła Jake co przyniosło odwrotny skutek i poleciała przed nim. Ofiara egzekucji
Jake- ojciec plemienia Sook Jai. Niby tego młodego i silnego ale tylko w teorii bo zostało rozbite przez tych starych i słabych. Kibicowalem mu ale niestety takze padł ofiarą egzekucji.
Ted- no i mamy F5. Całkowicie pod kontrolą Briana. Nikt nie odważył przeciwstawić się jego woli. Szli jak owieczki na rzez. Co do samego Teda. Widział w Brianie kumpla. Myslal że może mu ufać, a ten wykosił go przy pierwszej lepszej okazji.
Helen- F4. Niby kombinowała, starała sie ale padła ofiarą Briana, który miał wszystko pod kontrolą. Zaufała mu i gdy poleciała to była w ciężkim szoku. Potem miała pretensje do Briana, że jej nic nie powiedział.
Jan- matka Sook Jai. F3. No cóż tu mozna o niej napisać. Sympatyczna starsza Pani. Strategicznie tragedia. Fizycznie podobnie. Zaszła tak daleko bo nie była żadnym zagrożeniem.
Clay- niezbyt lubiany w plemieniu. Leniwy. Co zostało mu wytknięte na finałowej radzie, a był tam dlatego, że Brian wiedzial, że z nim szybciej wygra niż z Jan
Brian- piłkarz, gwiazdor. Niezle ustawiony w życiu. Świetny gracz i strateg. Miał wszystko pod kontrolą. W 100% zasłużony zwycięzca.

Podsumuwujac - jak dla mnie nudna i dość przewidywalna edycja. Ale nie najgorsza. Malo zwrotow akcji, mało spisków jedynie z paroma ciekawymi elementami. Z nowości to na pewno wybór plemion przez dwie najstarsze osoby, możliwość zmiany ekipy czy fałszywe połączenie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość