Survivor: The Amazon (sezon 6)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Słonko no ba:) I jeśli już ktoś ma regularnie powracać w przyszłych sezonach, to dobrze by było gdyby dawali ludzi z Amazon;)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

To z gryzieniem mięsa też było fajne i jakby nie patrzeć nawiązuje do Amazonki. Bardzo lubię takie zadania. Następne miejsce, w którym tak bardzo mi się podobały konkursy to dopiero Samoa.

Rob i jego gadki do kamery były wredne. Momentami mógł ugryźć się w język, albo darować sobie, ale gorsi niż on bywali. Cóż Rob przyjął strategię jaką przyjął i tyle. Podobała mi się jego eliminacja i uśmiechy na twarzach sędziów. Być może Jenna przegrałaby z nim w finale jakieś 5-2 lub 4-3 (mniej prawdopodobne), ale oni mimo wszystko ucieszyli się, że odszedł.
Plus Roba był taki, że zrobił kilka rzeczy, które odwróciły grę i nie było tak oczywiście jak w co niektórych sezonach bywa, ale potem z Christy zrobił już większy błąd. Powinien był ją zostawić, a pożegnać jedną z papużek nierozłączek.

A, i Joanna - typowa baba, która musi zawsze mieć ostatnie słowo. Okej, ale po co zaraz rzucać się z taką bojowością? Żałuję, że nie dotrwała do połączenia, bo wtedy mogłaby mieć kilka dobrych akcji, a na pewno ciekawszych niż taki Butch.

O ile za Dave nie lubiłem to uważam, że konkurencja o immunitet, którą po prostu musiał wygrać spieprzyła mu całą grę. Ale cóż tak konkurencja jak żadna mówi, czy jesteś mile widziany. Nie miał żadnego ruchu. Uważam, że zasłużył sobie na występ w jakiejś późniejszej edycji. Tak jak kilka innych osób z Amazonki. Drażni mnie, że ciągle zapraszają te same osoby chociaż było bardzo wielu zawodników zasługujących na powrót.

Ja nie lubię Jenny, ale podobały mi się miny Bucha, Roba i Matta - zasłużyli sobie za swoją pewność siebie. Z resztą wydaje mi się, ze Jeff też cieszył się, kiedy przeszła przez labirynt jako pierwsza. Od razu wiedziałem, że trzeba było wybrać Heidi, która nigdy nie wygrała indywidualnej konkurencji, a nie Jen była troszkę bardziej ogarnięta jeśli chodzi o konkursy. :D Gdyby nie wygrała sezon byłby nudny, bo Rob pewnie wmówiłby Mattowi, że Buch jest zbyt silny, będzie miał poparcie u sędziów, a oni dwaj mają równe szanse. Rob C odszedł by z milionem w kieszeni.
Immunitet przydatna rzecz, bo niekiedy ratuje skórę osobie, która jest zablokowana na wszelkie możliwe sposoby i nie ma szans na przebicie się przez jakiś sojusz. Gdyby immunitety nie istniały prawdopodobnie nie jeden finał wyglądałby zupełnie inaczej - byłoby zbyt oczywiście. Co do Matta - wydaje mi się, że pomimo bezpiecznej sytuacji przegrałby w finale. Chyba jedynie z Buchem mógłby mieć w miarę bezpieczną sytuację.

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Jestem po pierwszych 6 sezonach ii trzeba powiedzieć że chyba najlepszy do tej pory, może pierwsze 2/3 odcinki były słabsze, ale później na prawdę zaczęło się duużo dziać, niemal każda rada plemienia po połączeniu była niewiadomą i kilka razy byłem zaskoczony.

Ciesze się że wygrała Jenna a nie Matt, ale generalnie to nie przepadałem za nią, choć w ostatnich zadaniach pokazała klasę i za tą ją cenie. A to co robił Rob to miazga :P mimo że nie lubię za bardziej graczy którzy aż tak kręcą to go się nie dało nie lubić :wink:

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Czy ktoś ma namiary na jakieś napisy(polskie lub angielskie)?

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

polskich napisów z tego co wiem to nie ma do tego sezonu
a angielskie... hmm jack kiedyś dysponował napisami do all stars to moze i do tej edycji ma :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Tutaj znajdziesz http://www.addic7ed.com/
ale tylko do 3 odcinków.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Skończyłam oglądać The Amazon i muszę przyznać, że to jeden z najlepszych sezonów, które oglądałam. Po pierwsze - bardzo dobra lokalizacja, po drugie - świetne postaci, dużo ciekawych charakterów, po trzecie - jeden z najlepszych graczy w historii, wskoczył chyba do mojego TOP 5, po czwarte - ciekawy i niespodziewany przebieg gry.
A teraz uczestnicy:
Jenna - nie przepadałam za nią i dla mnie wygrana niezasłużona, bo ze strategią nie miała nic wspólnego (była na łasce Roba, a później kombinowała za nią Heidi, jedynym dobrym ruchem było związanie się na początku z Deeną), a wygrana łącznie 3 immunitetów też nie robi na mnie wrażenia, chociaż oczywiście to idzie na plus, ponadto prowadziła dobrą social game, dobrze odpowiadała na FTC i to dało jej wygraną; nie jest jednym z najgorszych zwycięzców, ale szczególnie zwracałam uwagę na jej grę (bo niestety wiedziałam, że wygra) i cały czas się zastanawiałam jakim cudem została Sole Survivor
Matthew - był mi całkowicie obojętny, strasznie nudna postać (oprócz ostrzenia maczety - hahahahahhaa), ze strategią też raczej nic nie miał wspólnego, gdyby Rob się nie odwrócił przeciwko Jennie etc. to by szybko odpadł
Generalnie w F2 chyba nikomu specjalnie nie kibicowałam.
Rob - best best best best best! świetny zawodnik, uwielbiałam go, bardzo dobry strateg, a do tego czarny charakter, a takich lubię najbardziej; w pełni kontrolował grę, pozbywał się niewygodnych osób (typu Alex, Christy), ale niestety zabrakło mu umiejętności i szczęścia w walce o IC, bo tak mógłby dotrzeć finału, wybronić się na FTC i zostać jednym z najbardzie zasłużonych zwycięzców, ale i tak jest dla mnie genialny i oby więcej takich ludzi było w innych edycjach
Butch - co on robił w F4 to ja nie wiem, był mi całkowicie obojętny, słaby gracz
Heidi - nie przepadałam za nią, ale jednak dobrze kombinowała, starała się ratować swój tyłek i nie jęczała tylko zebrała się i COŚ robiła, za to duży plus
Christy - totalnie ją uwielbiałam! co prawda była ZEREM STRATEGICZNYM, ale i tak była świetna, od początu ją bardzo polubiłam, miła, sympatyczna dziewczyna i ciekawy charakter, nie poddawała się, jestem pełna podziwu, że zaszła tak daleko (chociaż ofc mimo mojej całej sympatii na wygraną by nie zasługiwała)
Alex - był silny, ale nic poza tym, jego błędem była zbyt duża ufność w stosunku do Roba i wykazał się lekką głupotą w pamiętnej rozmowie z Robem, dzięki której w dużej mierze skazał się na pożegnanie z programem
Deena - pozytywnie mnie zaskoczyła, dobrze kombinowała, ale zgubiła ją zbytnia pewność siebie
O reszcie zawodników nie mam zbyt wiele do powiedzenia, jak dla mnie te osoby były najbardziej charakterystyczne i ciekawe. Generalnie cast do tej edycji był bardzo dobry i chciałabym częściej oglądać takie zróżnicowanie zawodników.
Edycję oceniam na 8/10 i będzie z pewnością bardzo wysoko w moim rankingu (pewnie w TOP 5, chociaż teraz nadrabiam wszystkie edycje, więc wolę nie oceniać pochopnie).

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Vogue, zgadzam się w większości, tylko do niezłych strategicznie osób dołączyłbym jeszcze Dave'a i Rogera:)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Quercus
1st jury member
Posty: 164
Rejestracja: 17 mar 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Quercus »

gdzie mógłbym znajść ten sezon w języku polskim ??
jest wogóle na necie ten sezon po polsku dostępny??

jak by ktoś znalazł to prosze o zamieszczenie linku

majkel21
7th voted out
Posty: 124
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: majkel21 »

Nie ma w jezyku polskim tego sezonu .

parv20
2nd voted out
Posty: 13
Rejestracja: 25 mar 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: parv20 »

Czy ktoś się orientuje czy ten sezon będzie wyświetlany w tv4 teraz? W zeszłą sobotę tv4 puściło ostatni odcinek Survivor Thailand i zastanawiam się czy będą na tym kanale puszczać dalsze sezony.

Quercus
1st jury member
Posty: 164
Rejestracja: 17 mar 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Quercus »

no amazonie powinni puścić , jak juz zabrali sie za puszczanie nudnej tajlandi przez 3 miesiace to teraz zapewne zabiora sie za amazonie

no ale w tą sobotę puszczą zapewne jeszcze reunion :(

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Co sobotę na TV4 można oglądać ten sezon.
W sobotę 28.04.2012 (dziś) wyemitowano 2 odcinek.

Odcinek oceniam na bardzo pozytywny.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Od lipca TV4 emitować będzie szósty sezon "Survivor" w piątki o 19:00.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Na pewno szósty? Bo szósty to już leci w piątki od 19 z ponad miesiąc, już jest na etapie F7 :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości