Survivor Pearl Islands (sezon 7)

ODPOWIEDZ
ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor Pearl Islands (sezon 7)

Post autor: ctoria »

Obrazek

Siódmy sezon amerykańskiego reality show Survivor zwany także Survivor: Pearl Island - Panama. Był filmowany od 23 czerwca do 31 lipca 2003. Głównym tematem byli piraci. Po raz pierwszy uczestnicy posiadali tylko to co mieli na sobie, nie otrzymali także dodatkowych zapasów.
Uczestnicy zostali podzieleni na dwa plemiona:

DRAKE : Rupert Boneham, Shawn Cohen, Jon "Jonny Fairplay" Dalton, Sandra Diaz-Twine, Trish Dunn, Christa Hastie, Burton Roberts, Michelle Tesauro.

MORGAN: Tijuana Bradley, Nicole Delma, Darrah Johnson, Lillian "Lill" Morris, Ryan Opray, Andrew Savage, Ryan Shoulders, Osten Taylor.

Po połączeniu plemię zostało nazwane BALBOA.

Obrazek

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Darrah jedyna ciekawa osoba w tej edycji, no i moze Nicole też by taka była gdyby nie odpadła tak wcześnie
ogólnie sam pomysł na sezon był fajny, ale ludzie niezbyt przynajmniej dla mnie
niezapomniana chwila? uśmiercenie babci przez Jehnnego :wink:
o zwyciężczyni się nie wypowiem bo zarówno ona jak i druga osoba z F2 nie zasłużyły na nic
Darrah powinna wygrać!

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Darrah nie zrobiła nic w tym sezonie, prócz wygrania fuksem immunitetów. Głupia laleczka, która przebrnęła do połączenia a potem nie była postrzegana jako zagrożenie - bo nim nie była - wygrała 3 immunitety, i odpadła. Nic nadzwyczajnego - te zawody które ona wygrała nie wymagały nie wiadomo czego - lecz szczęścia.
Sandra - jedna z najciekawszych osobowości w programie, uwielbiam ją, mógłbym jej słuchać godzinami!

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

To moim zdaniem najlepszy z pierwszych 10 sezonów. Genialny motyw i lokalizacja. Genialne postaci. John'a nie znosiłem. Był gówniarzem, a ta cała historia z babcią - to dno. Nie powinien był przekraczać pewnych granic. Burton'a też nie lubiłem, ale był mądrym graczem. Lil na początku lubiłem, ale zmieniła się w wiecznie narzekającą cierpiętnicę i przestałem ją lubić. Bardzo lubiłem Ryan'a i Tijuanę jako ludzi. Nie lubiłem Christy i Ruperta (ale w all-stars go polubiłem). Darrah była strasznie nudna. W sumie nawet wogóle nie zauważyłem, że jest w tej grze, dopóki nie zaczęła wygrywać immunitetów. Jednak cieszę się, że doszła tak daleko, bo była śliczna i było miło popatrzeć :). A Sandra to moim zdaniem genialna zawodniczka. Miała też trochę szczęścia, no ale wiadomo - jest oni potrzebne. Wiedziała, komu kiedy wbić nóż w plecy, kiedy zmienić sojusz. Jej strategia była świetna. Jedyne co mi się nie podobało, to moment, w którym wyrzuciła ryby Rupert'a i wina spadła na Christy. No i na koniec moim zdaniem genialny Twist z drużyną Outcast.

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: emka »

TO jest jeden z moich ulubionych sezonów. Tutaj Rupert było świetny, to zdecydowanie był jego sezon. Sandra w zemście wyrzucająca ryby była świetna. Twist, który był bardzo zaskakujący, wzbudził wiele emocji, nic dziwnego, że go już potem nie powtórzono. Lil nie za bardzo zasłużyła na dojście tak daleko. Sporo osób tu lubiłam np Ryana, Andrew. Johnny i te jego kłamstwo nieźle zaskoczyło. No i dziewczyny miały śmieszne głosy :-)TO jeden z sezonów, który najlepiej pamiętam.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Obejrzałem w piątek pierwszy odcinek bardzo mi się spodobał. Wiejski targ, na którym Sandra pokazała klasę, uczestnicy w markowych ubraniach, Russel w "sukience", plemię Morgan bez ubrań podczas walki... Osoby z tego sezonu łatwo można zapamiętać, ponieważ są dość charakterystyczne np. Sandra, Rupert, Johny Fairpaly z Drake czy Lill, Nicole, Tijuana, Ryan S., Ryan O., Osten z Morgan. :wink:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Nicole łatwa do zapamietania ale jako pierwsza odpadła :(

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

bardzo charakterystyczna dla mnie była Christa, jej głos poznałbym nawet przebudzony w środku nocy :D

Guest

Post autor: Guest »

Jedno z najbardziej intertesuj±cych pocz±tków i pierwszy raz w historii, kiedy zawodnicy zostali w ubraniach, które mieli na sobie. (ah te sukienki i garnitury :D ) Piracki klimat zdecydowanie zaliczam do plusów tej edycji.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Już jestem po 2 odcinku. I przyznam, że ta piracka gra coraz bardziej mi się podoba. Sandra, która pozbawia płótna plemię Morgan, super :wink: Teraz już kojarzę Christę :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Jestem już po trzecim odcinku. Szkoda, że tak szybko odpadła Lill. Ja zagłosowałbym na Darrah. Powoli zaczyna mnie denerwować Tijuana i te jej zagrywki. Według mnie ona uważa, że jest najważniejsza w swoim plemieniu, a wcale tak nie jest. Mam nadzieję, że Morgan przegra po raz czwarty i wyrzucą Darrah, Tijuaną lub Ostena, który ciągle użala się nad sobą... Liczę też na to, że Drake zgarnie skarb i ograbi plemię Morgan z ostatniego garnka :wink:

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Ja ci życzę wysokich wrażeń, nie zawiedziesz się na kolejnych odcinkach :P
i przynajmniej raz szeroko otworzysz ze zdumienia oczy :o

Guest

Post autor: Guest »

O tak porywanie rzeczy to jeden z ciekawszych sposobów uzyskiwania "dodatkowych nagród" :D Ekscytuj±ce dla plemienia, które zyskuje, nieprzyjemne dla tych którzy trac±. Pirackie ³owy.
Mi³ego ogl±dania. Czekam na dalsz± relacjê z wrazeñ z edycji.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Hehe chyba wiem o co chodzi z tym momentem, o który mówi Colby. Tak, to będzie genialne. Po prostu siedziałem wtedy przed monitorem z otwartą gębą i nie mogłem uwierzyć, że takie coś wymyślili. Szkoda, że już nigdy tego nie powtórzyli :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

A w którym to odcinku? :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości