Survivor: All - Stars (sezon 8)

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor: All - Stars (sezon 8)

Post autor: ctoria »

Obrazek

Ósmy sezon amerykańskiego reality show Survivor. Został sfilmowany tak jak poprzedni sezon w Panamie na Wyspach Perłowych, od 3 listopada do 11 grudnia 2003. W tym sezonie wzięło udział 18 graczy z poprzednich sezonów. Zostali oni podzieleni na trzy plemiona (nazwy plemion pochodziły od nazw wysp)

SABOGA: Rudy Boesh (Borneo), Rupert Boneham (Pearl Islands), Jenna Lewis (Borneo), Jerri Manthey (The Australian Outback), Tina Wesson (The Australian Outback), Ethan Zohn (Africa)

MOGO MOGO: Lex van den Berghe (Africa), Colby Donaldson (The Australian Outback), Richard Hatch (Borneo), Shii Ann Huang (Thailand), Jenna Morasca (The Amazon), Kathy Vavrick-O'Brien (Marquesas)

CHAPERA: Amber Brkich (The Australian Outback), Tom "Big Tom" Buchanan (Africa), Alicia Calaway (The Australian Outback), Rob Cesternino (The Amazon), Susan "Sue" Hawk (Borneo), Rob "Boston Rob" Mariano (Marquesas)

Obrazek

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

kolejny dobry sezon, z dobrą lokalizacją (ta Panama ma coś w sobie :wink:)
zwycięzca moim zdaniem zasłużony, sojusz Rob/Amber chyba najbardziej trwały sojusz który do dziś dotrwał :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Tak, to był dobry sezon (zresztą jak wszystkie z powrotami zawodników zapewne). Kibicowałem moim dwóm ulubionym zawodniczkom w historii: Kathy i Shi Ann. Trzeba przyznać, że były bardzo inteligentne i mądrze grały, nie miały tylko szczęścia w liczbach. Szkoda też, że Rob C. odpadł tak wcześnie. Moim zdaniem zwycięzca nie jest zasłużony. Powinien był wygrać Rob. Chociaż z jednej strony go nie znosiłem w tym sezonie, bo pozbył się wszystkich najciekawszych zawodników i ostatnie kilka odcinków to były nudy, kiedy po kolei pozbywał się tak głupich zawodników jak Alicia, Tom czy Jenna. Ale to świadczy o jego inteligencji - od początku miał plan i wiedział, kogo się pozbyć, a kogo jest w stanie nabrać. To jeden z najlepszych graczów w historii. A Amber, hmm, jest nudna jak flaki z olejem. Nie wiem, kto ją wogóle wziął do tej edycji, w Australii była praktycznie niezauważalna. Po odmówieniu udziału przez Elisabeth i paru innych osób chyba naprawdę nie mieli już kogo wziąć. W tej edycji też byłaby niezauważalna, gdyby nie ta cała miłość do Rob'a. To jednak on był mózgiem tej edycji, a ja na to stawiam kibicując komuś: na inteligencję i mądrą grę (ewentualnie jeśli kogoś bardzo lubię za charakter). No i w tej edycji genialne odejście Susan i smutne Jenny M.

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: emka »

To jest jeden z sezonów, który obejrzałam na końcu. Zwyciężyć powinien Rob, grała strategicznie naprawdę super i tak jak powiedziała Shi Ann sędziowie nie mogli się pogodzić z tym, że ich pokonał. Lubiłam jeszcze właśnie ją i Kathy, naprawdę była tu świetna. Cała ekipa tego sezonu naprawdę była dobrze dobrana.

Guest

Post autor: Guest »

Wed³ug mnie by³ to najlepszy sezon ze wszystkich, które widzia³am. Od pocz±tku kibicowa³am Shii Ann, dobrze gra³a, tylko szczê¶cia jej zabrak³o. Rob by³ królem tej edycji;) Od pocz±tku m±drze gra³, prowadzi³ we wszystkich wyzwaniach. Jest ¶wietnym strategiem i to on powinien wygraæ. Poza tym, tak jak ju¿ emka powiedzia³a, ca³a ekipa by³a ¶wietnie dobrana.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Tak, to był sezon Roba. Chyba każdy się z tym zgodzi. A co do dobrania ekipy - gdyby nie Alicia, Amber i Big Tom - było by idealnie - zamiast nich mogła grac Sandra, Heidi i Brian - dla mnie osobiście. Żałowałem też, że nie było Colleen i Grega.

Guest

Post autor: Guest »

Jak dla mnie, Alicia i Amber by³y OK. Natomiast zamiast Big Tom'a rzeczywi¶cie móg³by wyst±piæ kto¶ inny.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Amber w ogóle nie pamiętam z jej pierwotnego sezonu, oglądałem wszystkie sezony od początku w dość krótkim odstępie czasu i gdy doszedłem do All-Stars to musiałem sobie puścić intro Australii by zobaczyć czy ona tam rzeczywiście była

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

jeżeli jest ktoś zainteresowany to robię napisy do tego sezonu :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

http://napisy24.pl/search.php?str=survivor+8x01
pierwsze napisy :)
liczę na wyrozumiałość :)

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

świetnie słonko! zrobisz napisy do wszystkich odcinków tego sezonu?

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

taki mam zamiar :) aczkolwiek nie ma co oczekiwac codziennie jednego odcina :wink: postaram się, podkreślam postaram robić 2 tygodniowo, ale różnie może być :wink: ten peirwszy tłumaczyłam dwa dni, w weekend na pewnoe drugiego nie przetłumaczę bo nie będzie kiedy, zacznę pewnie ale nei skończę

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5712
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Najpierw chciałbym podziękować Roxy za to, że podjęła się wyzwania, jakim jest stworzenie napisów do "Survivor". Jest w twoim tłumaczeniu kilka literówek, parę zdań było ułożonych nie gramatycznie, ale jest ok. :wink:

Ep1. Uczestnicy zostali podzieleni na 3 plemiona. Przyznam szczerze, że lubię edycję z all-starsami, jednak dla mnie część uczestników jest nowa. Ryzykanci muszą żyć w trudniejszych warunkach niż dotychczas. Dostaję tylko po maczecie i są pozbawieni pożywienia. Ciekawe jak to wszystko się rozwinie. Coś czuję, że Rob M. namiesza to trochę inny człowiek niż w Markizach, „głodny zwycięstwa” :wink:… Twierdzi, że w tej grze nikt nie może nikomu zaufać. Plemię Saboga znajduje banany, jednak nie jest zadowolone ze stanu wody… Jenna L. już planuje kogo trzeba wyrzucić najpierw u z kim założyć sojusz.. Do Mogo Mogo trafiła jedna w moich ulubionych uczestniczek programu – Shii Ann. Chyba tylko w tym plemieniu panuje wesoła atmosfera, jednak i tu już zaczyna się knucie. Plemię Chapera pracuje bez wytchnienia. Zachowanie Sue już niektórym się nie podoba. Chwali się tym, że pije wodę bez filtrowania. Saboga zabiera się za rozpalanie ognia. Rudy chce sprzymierzyć się z Rupertem. Coś czuję, że będzie ostra walka w tej edycji. Każdy z uczestników jest nastawiony na sukces. Chamera narzeka na warunki, w których przebywa. Rob przejmuje inicjatywę przy budowie szałasu. Mogo Mogo nie mogą sobie poradzić z rozpaleniem ognia. Richard według mnie ma złą taktykę. Krytykuje wszystkich i wszystko, a sam wymiguje się od pracy. Swoim zachowaniem naraził się innym i jest pierwszym do wylotu. Sue przed pierwszą konkurencją „pochwaliła” się innym, że piła wodę bez przegotowania ;)Według mnie jest bardzo dziwna… Richard Hatch rozbiera się przed zanurkowaniem. Plemię Saboga zostaje w tyle, jednak nie poddaje się i walczy z całych sił. Chapera jako pierwsze dociera na metę i zdobywa pierwszy immunitet. Drugi immunitet zdobywa plemię Mogo Mogo. Saboga będzie musiało jako pierwsze udać się na radę. Ethan i Tina czują się zagrożeni dlatego namawiają do głosowania na Jennę L. lub Jerri. Jenna na radzie mówi wprost, że nie pozwoli na to, aby zwycięzca poprzedniej edycji znów wygrał milion. Jako pierwsza z edycji all-stars odpadła Tina. Byłem na 80% pewien, że odpadnie Jenna L. która swoimi „mądrościami” na temat zwycięzców poprzednich edycji zaczyna mnie irytować. Plemię Saboga powraca do obozu bez pochodni, nie mogą ich zabrać dopóki nie rozpalą ognia…

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

No niestety Tina odpadła pierwsza. Smutne jest to, że została tak zdyskredytowana jako zwyciężczyni. Moim zdaniem to jedna z lepszych uczestniczek z tych pierwszych 7 edycji i gdyby zaszła dalej swoim analitycznym i strategicznym myśleniem mogłaby wiele namieszać :) Shi Ann... też ją kocham :) W tym sezonie da czadu! Pokochasz ją jeszcze bardziej :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

dodałam kolejne napisy do drugiego odcinka :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości