Survivor: Panama - Exile Island (sezon 12)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Macie rację, ale w Survivor było dużo osób, które uważały młodszych za "gówniarzy" i mówili o tym wprost. Uważali się za lepszych i byli przekonani, że im zwycięstwo po prostu się należy z racji wieku i doświadczenia...
Nie lubię takich ludzi. Rządzą innymi, starają się im "matkować" i "ojcować", bo są starsi i wiedzą co lepsze.

Guest

Post autor: Guest »

Jak dla mnie obaj byli trochê zarozumiali i podchodzili bardzo serio do tej rywalizacji. Momentami wygl±da³o to strasznie dziecinnie. Ale pod koniec potrafili siê dogadaæ i Terry odda³ g³os na Arasa, co chyba najlepiej ¶wiadczy o tym, ¿e szanowa³ go jako przeciwnika. Naprawdê zarozumiali ludzie nie daj± swoim przeciwnikom miliona dolarów, robi± wszystko, ¿eby jako sêdzie pogr±¿yæ ich swoimi pytaniami.
Gdyby w finale byli Aras i Terry, to sam nie wiem za kim bym by³. Musia³bym chyba jeszcze raz ten sezon obejrzeæ, ¿eby podj±æ jak±¶ decyzjê.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Myślę, że to był bardziej głos przeciwko Danielle a nie na Arasa. Z Arasem nigdy nie był w sojuszu, więc nigdy nie został przez niego zdradzony. Od Danielle natomiast aż 3 razy dostał po dupie. Za pierwszym razem, gdy nie wzięła od niego immunitetu i nie przeszła na jego stronę. Za drugim wtedy, gdy wyeliminowała Courtney, zamiast z nimi zagłosować na Aras'a. Po trzecie to dzięki niemu była w finałowej trójce, pomógł jej wyeliminować Cirie, a ona potem go oszukała. Poza tym Danielle, co Shane jej zarzucał, nic nie robiła w obozie. Myślę, że po prostu głosował zgodnie ze swoimi zasadami. Wolał dać głos Aras'owi, z którym rywalizował, ale który był mocny, sprawny i prawdomówny, niż słabej Danielle, na której nie mógł polegać.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Faceci do finału doszli czysto, chociaż zdarzały się między nimi kłótnie. Danielle doszła jako zdrajca. Bez względu na to z kim znalazła by się w finale przegrałaby. Wybór Aras dawał jej może większe szanse na zwycięstwo, jednak to nie wystarczyło.

Guest

Post autor: Guest »

Mo¿liwe ¿e masz racjê lukaszk, bo jak kiedy¶ pisa³em Daniell prawie nie pamiêtam i pod koniec uwagê zwraca³em g³ownie na rywalizacjê Aras vs Terry.
Dla mnie doprowadzenie do remisu, to by³ tylko strategiczny ruch, ¿eby mieæ w trójce kogo¶ kto jest ³atwy do pokonania w finale, a nie jaki¶ wielki gest, za który oczekiwa³ rewan¿u. No i ciê¿ko mi sobie wyobraziæ, ¿e Terry serio chcia³by komu¶ oddaæ HII.
Muszê kiedy¶ jeszcze raz ten sezon zobaczyæ zwracaj±c wiêksz± uwagê na Daniell, zwa³aszcza ¿e pó¼niej siê znowu pojawia. Ale co do Terrego raczej zdania nie zmieniê, jak by by³ faktycznie takim zarozumia³ym palantem, to by pokaza³ to w jury.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Danielle była i tak w komfortowej sytuacji. Gdyby przegrała, każdy z nich wziąłby ją ze sobą. Finał więc i tak miała murowany. Mnie ciekawi jedno. Z jednej strony Aras jawi się jako pozytywny zawodnik, ale tak naprawdę przecież jednak zdradził Shane'a. Z drugiej jednak strony, ciekawy jestem, co by było, gdyby Cirie wygrała z Danielle, a potem Aras wygrałby immunitet. Obiecał Cirie finał, ale przecież wiadomo, że by przegrał. Ciekwe, czy by ją zdradził. Z drugiej jednak strony podejrzewam, że Aras bałby się jednak porażki z Terry'm i jednak wziął Cirie. Ale nigdy nic nie wiadomo.

Guest

Post autor: Guest »

Wygrana Danielle z Curie okaza³a siê najbardziej op³acalna dla Arasa. Z tej trójki szansê na wygran± mia³ tylko przeciwko Danielle. Z Curie lub Terrym nigdy nie wygra³by miliona.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Confessionals w tym sezonie:

1. Cirie- 5/ 3/ 1/ 4/ 5/ 5/ 1/ 3/ 5/ 8/ 8/ 8/ 7/ X/
TOTAL= 63
AVERAGE= 4.85


2. Terry- 1/ 2/ 4/ 4/ 1/ 4/ 7/ 5/ 3/ 4/ 7/ 7/ 3/ 4/
TOTAL= 56
AVERAGE= 4.00


3. Aras- 1/ 0/ 2/ 3/ 6/ 3/ 4/ 4/ 3/ 2/ 2/ 3/ 5/ 10/
TOTAL= 48
AVERAGE= 3.43


4. Danielle- 3/ 1/ 0/ 3/ 1/ 3/ 0/ 4/ 3/ 2/ 4/ 3/ 4/ 11
TOTAL= 42
AVERAGE= 3.00


5. Shane- 2/ 6/ 2/ 1/ 2/ 4/ 6/ 0/ 0/ 7/ 1/ 6/ X/ X/
TOTAL= 37
AVERAGE= 3.08


6. Sally- 2/ 3/ 5/ 5/ 1/ 3/ 2/ 8/ 3/ X/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 32
AVERAGE= 3.56


7. Austin- 2/ 1/ 4/ 6/ 3/ 4/ 7/ 5/ X/ X/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 32
AVERAGE= 4.00


8. Courtney- 3/ 3/ 2/ 0/ 2/ 0/ 3/ 2/ 1/ 3/ 4/ X/ X/ X/
TOTAL= 23
AVERAGE= 2.09


9. Bruce- 0/ 2/ 4/ 1/ 2/ 0/ 6/ 2/ 1/ 2/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 20
AVERAGE= 2.00


10. Nick- 1/ 1/ 2/ 2/ 1/ 1/ 6/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 14
AVERAGE= 2.00


11. Dan- 1/ 1/ 1/ 4/ 1/ 3/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 11
AVERAGE= 1.83


12. Melinda- 2/ 3/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 5
AVERAGE= 2.50


13. Misty- 3/ 0/ 2/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 5
AVERAGE= 1.67


14. Bobby- 1/ 0/ 2/ 1/ 1/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 5
AVERAGE= 1.00


15. Ruth Marie- 1/ 0/ 1/ 2/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 4
AVERAGE= 1.00


16. Tina- 3/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 3
AVERAGE= 3.00

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Exile Island... Zacznę od plusów, a że nie wiele ich zauważam to będzie bardzo szybko. Opening - chyba najmroczniejszy (jeżeli tak to można nazwać) z dotychczasowych. Podział według nowych zasad, wyspa wygnańców, ukryty immunitet to wszystko sprawiało, że sezon naprawdę mógł należeć do najlepszych. Niestety na tym się kończyło, co dobre. Obsada była wyjątkowo nudna. Obawiam się, że gdyby nie pozytywna Cirie (szczerze, kto jej się spodziewał tak daleko?) i dziwactwa Shane'a to byłaby jedna wielka masakra. Po połączeniu grup niewiele się działo. Terry zabrał się za walkę z wrogim plemieniem w sposób idiotyczny (tak, trzeba było użyć immunitetu zaraz po połączeniu grup, a nie trzymać go nie wiadomo po jaką cholerę i liczyć, że Shane lub Cirie od tak sobie przejdą na ich stronę). Zwycięzca jak i finalistka - niezasłużeni - z ostatniej 5 zrobili najmniej. Osoby: najsprawniejsza, najpozytywniejsza i najbarwniejsza odpadły na rzecz chłopaka, który jedynie miał to szczęście znajdując się po właściwej stronie "barykady" i dzikiej Danielle, która nie dała się oswoić nikomu :) Jak dla mnie na uwagę zasługiwała jedynie Sally - wydaje mi się, że to typ wojowniczki, która jeśli tylko nie nabrzmiałe ego Terry'ego i chęć wygrywania wszystkiego, mogłaby narobić sporych kłopotów wrogiemu zespołowi. Zdecydowanie powinna wystąpić w herosach. Ogólnie zadania nieciekawe, zupełnie mi się nie podobały, ale odpowiadały one nagrodom: śniadanie w przemoczonym łóżku czy szklanka mleka. Może jeszcze taki mały plusik za Jeffa, bo momentami wydawało mi się, że nie przepada za górującym zespołem.
Moja ocena 4/10

Quercus
1st jury member
Posty: 164
Rejestracja: 17 mar 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Quercus »

gdzie znajde napisy do wszystkich odcinków tej serii??

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

z tego co mi wiadomo nie ma napisów do tego sezonu

Quercus
1st jury member
Posty: 164
Rejestracja: 17 mar 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Quercus »

narazie widziałem sezony 7,8,od 13 do 21 i 23 sezon , teraz ogladam wlasnie 12(po 6 odcinkach nawet fajny z powodu exile
wprowadzonego 1 raz)
jaki potem radzicie mi zobaczyc sezon ???
zabierac sie za 10,22 czy jakis wczesniejszy ??

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

z tych, których nie widziałeś to szczególnie polecałabym 1, 6 i 11, ale godne uwagi są też 10, 20 i obecny - 24

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

4, 6, 9 i obecny :) te ja ci polecam

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Ja radzę oglądać od początku, stare sezony są niesamowite! :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości