Nagonka CBS na Youtube.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2678
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Nagonka CBS na Youtube.

Post autor: tombak90 »

Nie wiem, czy zdążyliście zauważyć, ale chyba dosłownie dzisiaj zaczęła się akcja z usuwaniem lub blokowaniem video z odcinkami Survivor'a na Youtube. Może sytuacja jest przejściowa, ale mam złe przeczucia...

Znacie jakieś inne adresy, pod którymi można oglądać stare edycje albo strony, na których można je pobrać? Interesuję się programem od tego roku, więc nie jestem dokładnie zorientowany. Będę wdzięczny za wszelkiego rodzaju informacje.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

sam od siebie proponuje torrenty, wszystkie sezony w dobrej jakości

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

na darkwarez.pl są linki to ściągania ale nie wiem czy działają

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 6007
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

http://www.tehcake.com/video/tvshows.html

spróbujcie tutaj, powinny działaś. Wybierzcie Survivor, potem w linkach po lewej stornie na dole sezon, a potem odcinek. Powinno chyba działać :wink:

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2678
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Dzięki wszystkim:) Póki co, jest jeszcze sporo na youtubie, ale naprawdę mam przeczucie, że skoro już zaczęli się tego czepiać, to prędzej czy później wytępią całkowicie. Więc dobrze mieć jakieś źródło w zapasie:)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Nie mogłem do końca znaleźć odpowiedniego tematu, ale to w sumie dotyczy też ściągania odcinków, więc pomślałem, że tu napisze:
Skoro nowy sezon dopiero za 4 miesiące, postanowiłem nadrobić zaległości (nie oglądałem Borneo, Austaralii i Vanuatu)
Sciągnąłem Borneo z Piratebaya, ale jakość jest tragiczna. To aż razi po oczach. Wiem że Borneo ma prawie 15 lat ale nie spodziewałem się że będzie ąż tak źle. Jest możliwość, że znajdę wersje która będzie wyglądać jako tako czy nie mam co sie nastawiać i muszę oglądać to co jest?
Z góry dziękuje ;D

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Domyślam się, że wpisałeś Survivor Borneo i ściągnąłeś jedyną pozycję, która się pojawiła. Niecałe 3 gb i informacja, że są to filmy w rozdzielczości 320x240.

Patrząc po samym rozmiarach torrentów(bo nie widzę informacji o rozdzielczości) to Borneo w lepszej jakości na Pirate Bay możesz znaleźć jak w wyszukiwarce wpiszesz "survivor seasons" i ściągniesz jakąś kolekcję sezonów.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2160
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Na chomikuj można znaleźć całkiem spoko wersje, ale trzeba zainwestować w swojego chomika parę złotych, żeby można było pobierać.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

http://www.free-tv-video-online.me/inte ... son_1.html - tutaj można oglądać online, nawet bez ściągania. Jakość nie jest najgorsza (wiem, że to nie jest HD, ale da się przeżyć)

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Jack pisze:http://www.free-tv-video-online.me/inte ... son_1.html - tutaj można oglądać online, nawet bez ściągania. Jakość nie jest najgorsza (wiem, że to nie jest HD, ale da się przeżyć)
Moja przeglądarka twierdzi, że na tej stronie jest jakieś złośliwe oprogramowanie.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Moja tak nie twierdzi i zawsze korzystam z tej strony.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim, ale o Survivor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości