WAŻNE! Osoby, które mają problem z zalogowaniem się na forum prosimy o usunięcie cookies/ciasteczek i ponowienie próby logowania.
Ciasteczka można usunąć za pomocą przycisku "Usuń ciasteczka witryny" w stopce forum.

Gdzie można znaleźć i czy można?

ODPOWIEDZ
Kaonashi
Kontakt:

Post autor: Kaonashi »

Witam wszystkich użytkowników i błagam o pomoc!

Czy wie ktoś może czy nadal jest emitowany ten reality show w internecie?
Oglądałam go jeszcze jako mała dziewczynka kiedy był emitowany pierwszy sezon.
Byłam z wszystkimi odcinkami na bieżąco do 5 sezonu potem niestety musiałam wyjechać z Polski i nie miałam okazji przez długi czas zobaczyć nowych sezonów.
Po powrocie 2 lata temu w wakacje znowu wróciłam do oglądania.
Następnie w każde wakacje wracałam do niego i oglądałam kilka sezonów.
W ubiegłe wakacje zobaczyłam ostatni sezon który był dostępny w wersji z lektorem bądź
napisami.
(25 sezon).
Od tego czasu nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat tego programu.
Jest to moje ulubione reality show i po prostu je kocham, nigdy żadne inne nie podobało mi się tak jak to i nie sprawiało tyle radości.
Niestety nigdzie nie mogę znaleźć nowszych sezonów z napisami lub lektorem w języku polskim, kiedy już coś jest to albo taka jakość dźwięku że nic nie słychać albo nie pełny sezon że np jest 1,2,3 odcinek nagle 9 i ostatni albo trzeba zapłacić a po zapłacie oczywiście nic nie ma.. moje poszukiwania trwały ponad dwa miesiące i udało mi się znaleźć tylko pierwsze z sezonów ( do sezonu 5 no i jeszcze 14) i zdobyłam informacje że na kanale AXN Spin jest emitowany 19 sezon ale niestety nie mam tego kanału..
Czy ktoś ma jakieś pojęcie gdzie można oglądać najnowsze sezony z polskim tłumaczeniem w internecie? A jeśli rzeczywiście nigdzie nie ma to czy takie się pojawią do końca wakacji?

Z góry dziękuje za pomoc.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Z sezonów z lektorem AXN SPiN zatrzymało się na sezonie 22 na jesieni zeszłego roku, pewnie w tę jesień wyemitują sezon 23 i 24. Z odcinków z lektorem na chomikuj dostępny jest sezon 20 (edycja heroes vs villains, trochę bez sensu ją oglądać bez oglądania poprzednich sezonów). A co do napisów polskich, znajdziesz je na http://napisy24.pl/search.php?str=Survivor. Wystarczy, że ściągniesz odcinek po angielsku i odpalisz go z napisami.

elvis329
5th voted out
Kontakt:

Post autor: elvis329 »

Proponuje nauczyc się angielskiego :wink: W oryginalnej wersji jest łatwo znaleźć kazdy sezon.
Obrazek

Fan351
Kontakt:

Post autor: Fan351 »

nie wiem skąd wy widzieliscie az tyle sezonow z lektorem ja widziałem chyba tylko 2 sezony z lektorem w jakiejs stacji daaaawno temu
teraz sezony z napisami są do pobrania na haszkod jak coś pisać dam namiary i na publicznym torencie RARBG

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Post autor: Roxy »

1-6 sezony leciały na TVP2, lata temu :D o tym o czym Meciek pisze parę postów wyżej to nawet nie widziałam ;) i tak przeważnie oglądam w oryginale xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Kontakt:

Post autor: Jack »

Roxy ma rację. Poza tym kilka lat temu na TV4 emitowane były sezonu 3-5.
AXN emitował "Survivor" do sezonu 24. Ja na tym kanale oglądałem sezony od 12 do 19 (rok 2009-10).

Fan351
Kontakt:

Post autor: Fan351 »

Jack pisze:
01 lis 2017, 11:23
Roxy ma rację. Poza tym kilka lat temu na TV4 emitowane były sezonu 3-5.
AXN emitował "Survivor" do sezonu 24. Ja na tym kanale oglądałem sezony od 12 do 19 (rok 2009-10).
Skoro axn aż tyle sezonów zapodał to dlaczego na sieci tyle lat cisza z survivorami z lektorem?
tyle lat to oglądam a nie spotkałem się na sieci z ani jednym sezonem z lektorem Lipton ;] i tragedia ;]

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Kontakt:

Post autor: Jack »

Fan351 pisze:
02 lis 2017, 15:55
Skoro axn aż tyle sezonów zapodał to dlaczego na sieci tyle lat cisza z survivorami z lektorem?
Trudno powiedzieć dlaczego. Pewnie nikt tego nie nagrywał :D Kiedyś na AXN player odcinki były dostępne (ale tylko przez 7 dni po premierze telewizyjnej w Polsce :D )

Edit: na youtubie znalazłem zapowiedź XX sezonu z AXN ;)

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Winners at War: Sophie
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Fan351 pisze:
02 lis 2017, 15:55
tyle lat to oglądam a nie spotkałem się na sieci z ani jednym sezonem z lektorem Lipton ;] i tragedia ;]
Te sezony na AXN (od czasu S21 na pewno, wcześniejsze nie jestem pewien) emitowano o np. 6 rano, plus było to w czasie, kiedy w USA emitowano S25/26, więc zainteresowanie starszymi sezonami (patrząc też na ich jakość) było niewielkie.

MrDattebayo
Kontakt:

Survivor - sezony

Post autor: MrDattebayo »

Hejka, chciałem wkręcić moją Narzeczoną i samemu również sobie odświeżyć wszystkie sezony od początku, ale nie mam pojęcia gdzie obejrzeć. Macie może jakieś sprawdzone strony? Widziałem na DailyMotion, ale bez napisów, Paramount + nie ogarniam. Jakieś pomysły? Dzięki wielkie!

kris894e
1st voted out
Kontakt:

Post autor: kris894e »

Dołącze się do pytania. Nawet odkupiłbym sezony Survivora na płytce lub pendrive :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim, ale o Survivor”