Gdzie można znaleźć i czy można?

ODPOWIEDZ
Kaonashi
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2014, 00:00
Lokalizacja: Tokyo
Kontakt:

Gdzie można znaleźć i czy można?

Post autor: Kaonashi »

Witam wszystkich użytkowników i błagam o pomoc!

Czy wie ktoś może czy nadal jest emitowany ten reality show w internecie?
Oglądałam go jeszcze jako mała dziewczynka kiedy był emitowany pierwszy sezon.
Byłam z wszystkimi odcinkami na bieżąco do 5 sezonu potem niestety musiałam wyjechać z Polski i nie miałam okazji przez długi czas zobaczyć nowych sezonów.
Po powrocie 2 lata temu w wakacje znowu wróciłam do oglądania.
Następnie w każde wakacje wracałam do niego i oglądałam kilka sezonów.
W ubiegłe wakacje zobaczyłam ostatni sezon który był dostępny w wersji z lektorem bądź
napisami.
(25 sezon).
Od tego czasu nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat tego programu.
Jest to moje ulubione reality show i po prostu je kocham, nigdy żadne inne nie podobało mi się tak jak to i nie sprawiało tyle radości.
Niestety nigdzie nie mogę znaleźć nowszych sezonów z napisami lub lektorem w języku polskim, kiedy już coś jest to albo taka jakość dźwięku że nic nie słychać albo nie pełny sezon że np jest 1,2,3 odcinek nagle 9 i ostatni albo trzeba zapłacić a po zapłacie oczywiście nic nie ma.. moje poszukiwania trwały ponad dwa miesiące i udało mi się znaleźć tylko pierwsze z sezonów ( do sezonu 5 no i jeszcze 14) i zdobyłam informacje że na kanale AXN Spin jest emitowany 19 sezon ale niestety nie mam tego kanału..
Czy ktoś ma jakieś pojęcie gdzie można oglądać najnowsze sezony z polskim tłumaczeniem w internecie? A jeśli rzeczywiście nigdzie nie ma to czy takie się pojawią do końca wakacji?

Z góry dziękuje za pomoc.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Z sezonów z lektorem AXN SPiN zatrzymało się na sezonie 22 na jesieni zeszłego roku, pewnie w tę jesień wyemitują sezon 23 i 24. Z odcinków z lektorem na chomikuj dostępny jest sezon 20 (edycja heroes vs villains, trochę bez sensu ją oglądać bez oglądania poprzednich sezonów). A co do napisów polskich, znajdziesz je na http://napisy24.pl/search.php?str=Survivor. Wystarczy, że ściągniesz odcinek po angielsku i odpalisz go z napisami.

elvis329
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Cz?stochowa
Kontakt:

Post autor: elvis329 »

Proponuje nauczyc się angielskiego :wink: W oryginalnej wersji jest łatwo znaleźć kazdy sezon.
Obrazek

Fan351
Posty: 3
Rejestracja: 27 paź 2017, 15:54
Kontakt:

Gdzie można znaleźć i czy można?

Post autor: Fan351 »

nie wiem skąd wy widzieliscie az tyle sezonow z lektorem ja widziałem chyba tylko 2 sezony z lektorem w jakiejs stacji daaaawno temu
teraz sezony z napisami są do pobrania na haszkod jak coś pisać dam namiary i na publicznym torencie RARBG

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Gdzie można znaleźć i czy można?

Post autor: Roxy »

1-6 sezony leciały na TVP2, lata temu :D o tym o czym Meciek pisze parę postów wyżej to nawet nie widziałam ;) i tak przeważnie oglądam w oryginale xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Gdzie można znaleźć i czy można?

Post autor: Jack »

Roxy ma rację. Poza tym kilka lat temu na TV4 emitowane były sezonu 3-5.
AXN emitował "Survivor" do sezonu 24. Ja na tym kanale oglądałem sezony od 12 do 19 (rok 2009-10).

Fan351
Posty: 3
Rejestracja: 27 paź 2017, 15:54
Kontakt:

Gdzie można znaleźć i czy można?

Post autor: Fan351 »

Jack pisze:
01 lis 2017, 11:23
Roxy ma rację. Poza tym kilka lat temu na TV4 emitowane były sezonu 3-5.
AXN emitował "Survivor" do sezonu 24. Ja na tym kanale oglądałem sezony od 12 do 19 (rok 2009-10).
Skoro axn aż tyle sezonów zapodał to dlaczego na sieci tyle lat cisza z survivorami z lektorem?
tyle lat to oglądam a nie spotkałem się na sieci z ani jednym sezonem z lektorem Lipton ;] i tragedia ;]

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Gdzie można znaleźć i czy można?

Post autor: Jack »

Fan351 pisze:
02 lis 2017, 15:55
Skoro axn aż tyle sezonów zapodał to dlaczego na sieci tyle lat cisza z survivorami z lektorem?
Trudno powiedzieć dlaczego. Pewnie nikt tego nie nagrywał :D Kiedyś na AXN player odcinki były dostępne (ale tylko przez 7 dni po premierze telewizyjnej w Polsce :D )

Edit: na youtubie znalazłem zapowiedź XX sezonu z AXN ;)

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Gdzie można znaleźć i czy można?

Post autor: Meciek »

Fan351 pisze:
02 lis 2017, 15:55
Skoro axn aż tyle sezonów zapodał to dlaczego na sieci tyle lat cisza z survivorami z lektorem?
tyle lat to oglądam a nie spotkałem się na sieci z ani jednym sezonem z lektorem Lipton ;] i tragedia ;]
Te sezony na AXN (od czasu S21 na pewno, wcześniejsze nie jestem pewien) emitowano o np. 6 rano, plus było to w czasie, kiedy w USA emitowano S25/26, więc zainteresowanie starszymi sezonami (patrząc też na ich jakość) było niewielkie.

MrDattebayo
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2021, 13:02
Kontakt:

Survivor - sezony

Post autor: MrDattebayo »

Hejka, chciałem wkręcić moją Narzeczoną i samemu również sobie odświeżyć wszystkie sezony od początku, ale nie mam pojęcia gdzie obejrzeć. Macie może jakieś sprawdzone strony? Widziałem na DailyMotion, ale bez napisów, Paramount + nie ogarniam. Jakieś pomysły? Dzięki wielkie!

kris894e
1st voted out
Posty: 9
Rejestracja: 12 lut 2021, 10:35
Kontakt:

Gdzie można znaleźć i czy można?

Post autor: kris894e »

Dołącze się do pytania. Nawet odkupiłbym sezony Survivora na płytce lub pendrive :)

Dereck
Posty: 2
Rejestracja: 15 sie 2021, 13:48
Kontakt:

Gdzie można znaleźć i czy można?

Post autor: Dereck »

Również z chęcią odkupię sezony na pendrive. Może komuś opłaci się je zgrać dla kilku zainteresowanych.

kris894e
1st voted out
Posty: 9
Rejestracja: 12 lut 2021, 10:35
Kontakt:

Gdzie można znaleźć i czy można?

Post autor: kris894e »

Ponawiam temat - proszę o przesyłanie "ofert" na PRYWATNE WIADOMOŚCI :)

Demonic91
2nd voted out
Posty: 15
Rejestracja: 24 kwie 2022, 11:38
Kontakt:

Gdzie można znaleźć i czy można?

Post autor: Demonic91 »

Ponawiam temat. Jest tu ktos kto ma wszystkie sezony? Chetnie bym przypomnial sobie jak to leciało. Za małolata czekalo sie caly tydzien na odcinek ktory leciał na tvp2. Tez moglbym nawet kupic pendrive z odcinkami lub moze jakas sprawdzona strona? Pomóżcie..

Faerloss
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2023, 16:46
Kontakt:

Gdzie można znaleźć i czy można?

Post autor: Faerloss »

Cześć i czołem,

nagroda złotej łopaty chyba się należy, bo zacny odkop uczyniłem :)

Czy może ktoś powiedzieć, gdzie mogę oglądnąć survivor onlione?
Na viaplay już wszystko obejrzane (poza sezonem 40,z wiadomych powodów), na CBS nie mogę się zarejestrować (brak VPN).

Ewentualnie, jeśli ktoś dysponuje wszystkimi sezonami, to proszę o info, chętnie nabędę :)

Angielski ogarniam, ale chyba wolałbym wersję z napisami, żeby oglądać bardziej komfortowo.

Zgóry dzięki za info!
Ostatnio zmieniony 21 cze 2023, 16:58 przez Faerloss, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim, ale o Survivor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość