Ulubiony Robinson - ranking
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2130
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 12
Anastasia 7 -
Baden 5
Casey 3
David 4
Hannah 7
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 8
Matt 2 -
Pia 16 +
Ross 8 +
Sam 10
Sarah 5
Shaun 9
Simon 7
Susie 2
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 7 -
Baden 5
Casey 3
David 4
Hannah 7
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 8
Matt 2 -
Pia 16 +
Ross 8 +
Sam 10
Sarah 5
Shaun 9
Simon 7
Susie 2
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 13 +
Anastasia 7
Baden 5
Casey 3
David 3 -
Hannah 8 +
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 8
Matt 2
Pia 16
Ross 7 -
Sam 10
Sarah 5
Shaun 9
Simon 7
Susie 2
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 7
Baden 5
Casey 3
David 3 -
Hannah 8 +
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 8
Matt 2
Pia 16
Ross 7 -
Sam 10
Sarah 5
Shaun 9
Simon 7
Susie 2
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 5963
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 13
Anastasia 7
Baden 5
Casey 3
David 3
Hannah 8
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 9 +
Matt 2
Pia 17 +
Ross 7
Sam 9 -
Sarah 5
Shaun 9
Simon 7
Susie 1 -
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 7
Baden 5
Casey 3
David 3
Hannah 8
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 9 +
Matt 2
Pia 17 +
Ross 7
Sam 9 -
Sarah 5
Shaun 9
Simon 7
Susie 1 -
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1283
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 13
Anastasia 7
Baden 5
Casey 2 -
David 3
Hannah 7 -
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 9
Matt 3 +
Pia 17
Ross 7
Sam 9
Sarah 5
Shaun 10 +
Simon 7
Susie 1
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 7
Baden 5
Casey 2 -
David 3
Hannah 7 -
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 9
Matt 3 +
Pia 17
Ross 7
Sam 9
Sarah 5
Shaun 10 +
Simon 7
Susie 1
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
-
- 7th voted out
- Posty: 135
- Rejestracja: 09 cze 2015, 00:00
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 14 +
Anastasia 8 +
Baden 5
Casey 1 -
David 3
Hannah 7
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 9
Matt 3
Pia 16 -
Ross 7
Sam 9
Sarah 5
Shaun 10
Simon 7
Susie 1
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 8 +
Baden 5
Casey 1 -
David 3
Hannah 7
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 9
Matt 3
Pia 16 -
Ross 7
Sam 9
Sarah 5
Shaun 10
Simon 7
Susie 1
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 14
Anastasia 7 -
Baden 5
Casey 2 +
David 3
Hannah 7
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 9
Matt 2 -
Pia 17 +
Ross 7
Sam 9
Sarah 5
Shaun 10
Simon 7
Susie 1
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 7 -
Baden 5
Casey 2 +
David 3
Hannah 7
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 9
Matt 2 -
Pia 17 +
Ross 7
Sam 9
Sarah 5
Shaun 10
Simon 7
Susie 1
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 15 +
Anastasia 7
Baden 5
Casey 2
David 2 -
Hannah 8 +
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 9
Matt 2
Pia 17
Ross 6 -
Sam 9
Sarah 5
Shaun 10
Simon 7
Susie 1
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 7
Baden 5
Casey 2
David 2 -
Hannah 8 +
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 9
Matt 2
Pia 17
Ross 6 -
Sam 9
Sarah 5
Shaun 10
Simon 7
Susie 1
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2130
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 15
Anastasia 6 -
Baden 5
Casey 2
David 2
Hannah 8
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 9
Matt 1 -
Pia 18 +
Ross 7 +
Sam 9
Sarah 5
Shaun 10
Simon 7
Susie 1
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 6 -
Baden 5
Casey 2
David 2
Hannah 8
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 9
Matt 1 -
Pia 18 +
Ross 7 +
Sam 9
Sarah 5
Shaun 10
Simon 7
Susie 1
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 5963
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 15
Anastasia 6
Baden 5
Casey 2
David 2
Hannah 8
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 10 +
Matt 1
Pia 19 +
Ross 7
Sam 8 -
Sarah 5
Shaun 10
Simon 7
Susie 0 -
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 6
Baden 5
Casey 2
David 2
Hannah 8
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 10 +
Matt 1
Pia 19 +
Ross 7
Sam 8 -
Sarah 5
Shaun 10
Simon 7
Susie 0 -
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5704
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 15
Anastasia 6
Baden 5
Casey 2
David 2
Hannah 8
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 9 -
Matt 1
Pia 18 -
Ross 7
Sam 9 +
Sarah 5
Shaun 10
Simon 8 +
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 6
Baden 5
Casey 2
David 2
Hannah 8
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 9 -
Matt 1
Pia 18 -
Ross 7
Sam 9 +
Sarah 5
Shaun 10
Simon 8 +
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1283
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 15
Anastasia 6
Baden 5
Casey 1 -
David 2
Hannah 7 -
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 9
Matt 2 +
Pia 18
Ross 7
Sam 9
Sarah 5
Shaun 11 +
Simon 8
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 6
Baden 5
Casey 1 -
David 2
Hannah 7 -
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 9
Matt 2 +
Pia 18
Ross 7
Sam 9
Sarah 5
Shaun 11 +
Simon 8
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
-
- 7th voted out
- Posty: 135
- Rejestracja: 09 cze 2015, 00:00
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 16 +
Anastasia 6
Baden 5
Casey 0 -
David 2
Hannah 7
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 9
Matt 2
Pia 17 -
Ross 7
Sam 10 +
Sarah 5
Shaun 11
Simon 8
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 6
Baden 5
Casey 0 -
David 2
Hannah 7
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 9
Matt 2
Pia 17 -
Ross 7
Sam 10 +
Sarah 5
Shaun 11
Simon 8
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 17 +
Anastasia 6
Baden 5
David 1 -
Hannah 8 +
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 9
Matt 2
Pia 17
Ross 6 -
Sam 10
Sarah 5
Shaun 11
Simon 8
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 6
Baden 5
David 1 -
Hannah 8 +
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 9
Matt 2
Pia 17
Ross 6 -
Sam 10
Sarah 5
Shaun 11
Simon 8
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2130
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 17
Anastasia 5 -
Baden 5
David 1
Hannah 8
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 9
Matt 1 -
Pia 18 +
Ross 7 +
Sam 10
Sarah 5
Shaun 11
Simon 8
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 5 -
Baden 5
David 1
Hannah 8
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 9
Matt 1 -
Pia 18 +
Ross 7 +
Sam 10
Sarah 5
Shaun 11
Simon 8
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 5963
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 17
Anastasia 4 -
Baden 5
David 1
Hannah 8
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 10 +
Matt 1
Pia 19 +
Ross 7
Sam 9 -
Sarah 5
Shaun 11
Simon 8
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 4 -
Baden 5
David 1
Hannah 8
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 10 +
Matt 1
Pia 19 +
Ross 7
Sam 9 -
Sarah 5
Shaun 11
Simon 8
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości